Jul 02, 2024, 01:22:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Bodybilding i srce!  (Pročitano 10536 puta)

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 01, 2008, 12:58:16 posle podne »
s obzirom da se razlikuju aerobne i anaerobne vezbe, izmedju ostalog i na srce... kakva je preporuka..? ja lichno radim kardio 3meseca godishnje kad mi je najpotrebniji za skidanje kg.


Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 01, 2008, 01:55:51 posle podne »
Ma da ovo pitanje oko srca vise spada u neku eksperimentalnu stvar. Svako je drugaciji i svako preterivanje nije dobro. Kardio vezbe su dobre za srce, kardio i znaci srce na grckom. A sta je preterivanje to moze samo eksperimentalno da se utvrdi. Generalno ne treba se plasiti teretane, vezbanje je dobro to svako kaze, a sta je preterivanje to niko ne moze tacno da kaze. Ja bar ne znam.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 01, 2008, 03:27:21 posle podne »
preterivanje- pretrenrianost, terniranje kad si bolestan prehadjen ili nisi odvoljno oporavljen, hardcore treninzi u koje nisi dobro uhodan, dizanje tezina koje ni sam ne mozes da podignes( volim te indijance kad natovare na bench 150 kg pa onda 50 kg dize trening partner a 100 ovaj sto lezi...hahaha:) :) jos na to dodaj da je usao u teretanu sa 60 kg i za 4-5 meseci nabio 100 kg.... to su oni kulovi sto nakon mesec dana teretane se puknu hemijom i misle da su uhvatili posle boga za muda... pa kada pocnu problemcici jetra bubrezi ovo ono , cekanje u red na vma... snimanja ovog onog itd.... onda im je teretana kriva i naravno zbog takvih se i javljaju misljenja teretana je stetna itd...

Nikolans

moras da pronadjes neki sistem koji ti odgovara... naravno da kad krenes da se deres da ce raditi kardio kad god mozes...ali ovako ewo recimo ja sam nasao da radim kardio dva put nedejno - jedanput kad radim ramena + trbusnjake trening i fudbal subotom -  to racunam kao kardio... 

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 01, 2008, 03:33:10 posle podne »
volim te indijance kad natovare na bench 150 kg pa onda 50 kg dize trening partner a 100 ovaj sto lezi...hahaha:) :)


ili ovaj shto lezi dize 50kg, a ovaj od gore 100 :)


e za kardio me jako mrzi da radim kada nemam potrebe (vizuelne prirode)... a imam bicikli u sobi, shto mi jako znachi u periodu definicije....


Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 01, 2008, 03:55:41 posle podne »
volim te indijance kad natovare na bench 150 kg pa onda 50 kg dize trening partner a 100 ovaj sto lezi...hahaha:) :)


ili ovaj shto lezi dize 50kg, a ovaj od gore 100 :)


e za kardio me jako mrzi da radim kada nemam potrebe (vizuelne prirode)... a imam bicikli u sobi, shto mi jako znachi u periodu definicije....



a obojici glava oce da pukne od zila koje iskoce.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 01, 2008, 04:06:38 posle podne »
strasno... mislim da je debeli off, ali stvarno ne treba glumiti majmuna... imao sam priliku da vidim lika koji je stavio 2x svoju tezinu na chucanj, koji je spushtao par cm-a... a mi smo vec drzali telefone i cekali da okrenemo hitnu pomoc...


Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 02, 2008, 10:45:16 pre podne »
hahhahhahahahha

no, tip je "frajer", "momcina", u tom trenutku on je covek u koga svi gledaju a mladji momci mu se sigurno jos i dive dok ovaj reda tegove na sipku, hehehehhee
a nema veze sto se u cucanj spustio samo 5-6 cm - to tako treba ;)

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 02, 2008, 11:18:41 pre podne »
hahhahhahahahha

no, tip je "frajer", "momcina", u tom trenutku on je covek u koga svi gledaju a mladji momci mu se sigurno jos i dive dok ovaj reda tegove na sipku, hehehehhee
a nema veze sto se u cucanj spustio samo 5-6 cm - to tako treba ;)
Mozda se covek tako motivise kad stavi vecu tezinu ,ja sam se stalno forsirao sa tezinama tj ne tako kako je gore napisano nego recimo natovarim pa uradim 2-3 ponavljanja,pa onda jedno max i tako sad u ful snazi sa mojih nekih 90ak kg digao sam bio oko 205-210kg na bencu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bodybilding i srce!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 02, 2008, 01:13:24 posle podne »
Citat
nekih 90ak kg digao sam bio oko 205-210kg na bencu

onda si promsaio sport....trebalo je da se bavis powerom..jer koliko ja znam..mnogo veci momci od tebe dizei oko 205-210 kg...

ali dobro..boze moj... ;D ;D ;D