Oktobar 06, 2024, 07:16:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: bodybuilding instruktor  (Pročitano 9705 puta)

Van mreže bcalic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
bodybuilding instruktor
« poslato: April 20, 2006, 12:23:50 posle podne »
zdravo
imam jedno pitanje i posto se ne uklapa nigde resio sam da ga postavim ovde...
moje pitanje :
Sta treba covek da zavrsi (mislim u Srbiji) da bi postao bodybuilding instruktor?

pozdrav

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #1 poslato: April 20, 2006, 12:25:33 posle podne »
ja mislim ta tako nesto ne moze da se zavrsi ovde kod nas, to su ti mahom likovi koji se takmice imash ih ovde par na forumu pa ce ti onda oni odgovoriti josh bolje od mene.
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #2 poslato: April 20, 2006, 12:33:41 posle podne »
ja završavav dif pišem diplomski a glavni izborni mi je fitness instruktor!!!

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #3 poslato: April 20, 2006, 12:35:13 posle podne »
da i u bgdu na sportskoj akademiji imash smer sportovi snage i fitness
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže bcalic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #4 poslato: April 20, 2006, 12:55:09 posle podne »
ok ok
koliko sam ja razumeo da bi neko postao bbinstruktor ili fitness instruktor mora zavrsiti neku odredjenu skolu (mislim edukacija traje vise godina)...bilo to ta akademija ili visa trenerska (smer fitness instruktor kako sam ja cuo) ili dr.
mene  interesuje da li postoji nesto sto traje krace (kao kurs sa testovima i nekom prorpatnom nastavom 2-3 meseca)?

Znam da postoje kursevi za aerobik ,,instruktore'' (ako se tako zovu) u trajanju od par meseci ...pa me je zanimalo za bbilding ...mada i sam cisto sumnjam da ovako nesto postoji ,jer je bb "malo" slozeniji (mora se imati znanje iz raznih oblasti anatomije,pa nutricionizam pa jos xxx stvari )od aerobika :) :) :)

ali ako neko zna neka kaze....

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #5 poslato: April 20, 2006, 01:22:38 posle podne »
trenerska škola!!!!!

Van mreže bcalic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #6 poslato: April 20, 2006, 01:29:09 posle podne »
jel to visa skola ?
i koliko traje "skolovanje"

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #7 poslato: April 20, 2006, 03:16:41 posle podne »
DA BI BIO INSTRUKTOR KOD ANS NE MORAS DA IMAS NIKAKVU SKOLU....JOS......

NARAVNO..ZALOSNO JE TO STO SE INSTRUKORIMA NAZIVAJU KOJE KAVE BUDALE KOJE NEMAJU POJMA O NICMU..ALI ETO..NA ZALSOT TO JE SRBIJA...

NA ZAPDU RECIMO AN OSNOV REZUALTATA JEDAN BB DOBIJA SERTIFIKAT DA JE OSPOSBLJEN ZA RAD SA KLIJETNIMA U GYMY...
TAKAV SAM SERTIFIKAT DOBIO STANKO,GANE,JA I MNOGI DRUGI KOJI SU SE TAKMCILI AN PRVNESTVU MEDITERANA 2003 GODINE.....

ALI NA ZALOST SA TIM SERTIFIKATOM NE MOZES KOD ANS DA RADIS...TJ NIKO GA NE PRIZNA OVDE A RECIMO PRIZNAJU GA U NEMACKOJ....

ENIVEJ........DOLAZIMO PONOVO DO ONOGA.....

SADA CE NEKA BUDAL DA TI PREDAJE TAMO NEKU TEROIJU ZAVERE NA VISOJ TRENERSKO SKOLI I ONDA CE DONETI ZAKON PO KOJEM RECIMO JEDAN PRVAK MEDITERNA NE MOZE DA RADI KAO BB ISNTURKTOR ALI ZATO MOZE NECIJI TATIN SIN KOJI IMA 2000 EU DA PALTI TO SRANJE OD SKOLE I DOBIJE TU DIPLOMU ILI NEKO KO JE ZAVRSIO TUS KOLU A RAZUME SE U AMTERIJU KAO MARA U KRIVI K......

ALI...STA RECI NA KRAJU..OSIM..OVO JE SRBIJA...I SVE JE MOGUCE...

PA CAK I DRVENI SPORET

Van mreže bcalic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #8 poslato: April 20, 2006, 03:41:29 posle podne »
jebiga ja mislio da ova zemlja ide nabolje,ono sve u ku*cu
ali evo resenja:
posto znam nemacki ,moracu da osvojim prvenstvo mediterana da bi dobio taj sertifikat.......... i onda odo u nemacku da budem bbinstruktor
:) :) :) :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #9 poslato: April 20, 2006, 04:13:19 posle podne »
Citat: bcalic
jebiga ja mislio da ova zemlja ide nabolje,ono sve u ku*cu
ali evo resenja:
posto znam nemacki ,moracu da osvojim prvenstvo mediterana da bi dobio taj sertifikat.......... i onda odo u nemacku da budem bbinstruktor
:) :) :) :P
..PA MOZES...MOZES I EVROPSKO I SVETSKO DA UZMES..SVE JE ONAKO..UZ [PUT 8)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #10 poslato: April 20, 2006, 04:25:13 posle podne »
ili u africi, tamo su ionako skoro svi zgoljavi, tamo bih bio kao KONAN VARVARIN, haha
Eto sertifikata za afriku..
Sala naravno:)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #11 poslato: April 20, 2006, 06:18:02 posle podne »
Citat: body
ili u africi, tamo su ionako skoro svi zgoljavi, tamo bih bio kao KONAN VARVARIN, haha
Eto sertifikata za afriku..
Sala naravno:)


pa kako mislis da oni nabace neku ozbiljnu misicnu masu kad stalno beze od lavova i ostalih divljih macki.Al zato imaju definiciju... :roll:

laracroft

  • Gost
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #12 poslato: April 20, 2006, 10:28:11 posle podne »
iskreno da bi bio b.b instruktor ne postoji nikakva institucija koja cete tome nauciti za 2-3meseca tako da zaboravi to instant sranje,ili zavrsi fax pa sprovedi svo to znanje u praxu a ako ti se zuri nagruvaj se i osvoji neko takmicenje.ni jedno ni drugo nije najsjajnije.nekad imas takmicara koji zna za sebe a ne zna da prenese svoje znanje na druge,ili je za to nezainteresovan kad mu dodje neko ko nikada nije digao teg ili jednostavno je dosta uradio uz pomoc hemije.mana sa faxem je sto dugo radis teorijski nesto a teretanu video nisi.ew sad da smo normalna drzava mogao bi sebi da das vremena i za 1 i za drugo ali posto je ovde ko se pre snadje vidi koliko ti se zuri pa proceni sam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #13 poslato: April 21, 2006, 05:32:48 pre podne »
Citat: laracroft
iskreno da bi bio b.b instruktor ne postoji nikakva institucija koja cete tome nauciti za 2-3meseca tako da zaboravi to instant sranje,ili zavrsi fax pa sprovedi svo to znanje u praxu a ako ti se zuri nagruvaj se i osvoji neko takmicenje.ni jedno ni drugo nije najsjajnije.nekad imas takmicara koji zna za sebe a ne zna da prenese svoje znanje na druge,ili je za to nezainteresovan kad mu dodje neko ko nikada nije digao teg ili jednostavno je dosta uradio uz pomoc hemije.mana sa faxem je sto dugo radis teorijski nesto a teretanu video nisi.ew sad da smo normalna drzava mogao bi sebi da das vremena i za 1 i za drugo ali posto je ovde ko se pre snadje vidi koliko ti se zuri pa proceni sam.
//....lara u ovom delu gresis....ona ko zna na sebi da primeni bilo sta..mora da zna i na drugom.....AKO HOCE!!!!..

ne moze neko da zilgeda kao vreca govana i da kaze da jeon instruktor..cega??...u atuo skoli da!!..u ovosm sprotu ne....

i gresis takodjer u delu oo hemije....veruj da odista nije bitno jel neko izgleda dobro uz pomoc hemije ili ne......danas se svi intereuju za to...a na fakluletetu te to nece uciti..sigruno..dakle...ja ako hocu da korsitm hemiju..TO JE MOJ IZBOR..i aj hocu da znam i da naucim...a ako si ti insturktor..onda to i ocekujemod tebe da mi akzes..naravno..ako te paltim za to....

sta vredi da ja tebi paltim bilos ta ako ti nemas pojma!!!...razumes...

nasi fakulateti su sranje i sramota..pogtvo iz ove oblasti...tako da to sto neko ima faklutetsku diplomu o zavrsneom difu..NAZALOST ne znaci nsita...

i ja imam diplomu o zavrsnom fakultetu a da sada treba a radim us truci mogao bi da idem u pm....veze blage nemam....

a drage volje cu da razgovaram na bilo koju temu sa nekim sa difa..ionako nema SKOLU KOJU ONI IMAJU...drage volje..cak sto vise..ubedjen sam da cu da ih u sve i jendom segmentu razoruzam..

naravno..ja ispti na difu kod nekog dede verovatno niakda ne bih polozio jer me ne znaimju te budalstine koje oni tamo trube,ali ovo sto ja znam i sto mnoi momci sa foruma ovde znaju..oni mogu samo a sanjju....

sto smo i doakzali..o tome se radi.....sto na zapdu se sprotksi rezualtat ceni larra....ovde ne......ovd emozes da budes mehnaciar a da haubu od auta niakda nisi ni podigao...o tome se radi..

laracroft

  • Gost
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #14 poslato: April 21, 2006, 08:37:18 pre podne »
ma slazem se...zato sam navela mane i prednosti i za jedne i za druge.al zar se ne desava k puta d aneki takmicar koji je vrh ne ume jednostavno da poduci druge,mislim cesto dok furas tu karijeru najmanje t einteresuju pocetnici i teretana u tom smislu ,i kad bi hteo poducavas druge potencijjalne takmicare naravno bolje su i parice