Septembar 28, 2024, 11:28:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008  (Pročitano 11088 puta)

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« poslato: Avgust 26, 2008, 02:59:22 posle podne »
Pozdrav svima!
Nije me bilo poprilicno dugo na forumu iz raznoraznih uglavnom objektivnih razloga...mada je bilo i onih drugih...
A razlog i prilika da vam se opet prikljucim se dogodio proslog vikenda,znaci 23.08.2008 god u Elemiru kod Zrenjanina,"Prvenstvo Vojvodine u NABBA i WFF federaciji",e sad otkud ja tu...sledi dalje u tekstu,pa kome se cita nek navali,kome ne,hvala i na ovoliko paznje.
kako je sve pocelo...?
od proslogodisnjeg izlaska na drzavno prvenstvo u NS u oktobru mesecu i osvajanja 3.mesta u teskoj kategoriji,ozbiljno sam razmisljao da na godinu ipo,dve batalim takmicenja i pokusam da se iz prikrajka priblizim nasim najboljim bilderima jer je razlika medju nama bila daleko evidentnija od razlike u plasmanu,ja sam toga bio svestan i nisam se obeshrabrivao,imao sam jasan plan sta i kao dalje,uz nadao sam se Pedjinu pomoc kao i do sada...medjutim,upao sam bio u nekakve privatne probleme,i jedan duzi period sam bio odsutan od iole normalne ishrane,o treningu da i ne govorim...to vreme se uglavnom jela pasteta i radili sklekovi i pregibi sa flasama punjenim vodom...nema potrebe da vam naglasavam do kog sam se nivoa "forme " doveo za neko vreme provedeno u takvim uslovima...sa oko 100kg uglavnom dobro definisanog tela spao sam na 86kg nicega...neko bi pomislio katastrofa..mnogi su to i rekli...
jedino sto je losije od tako lose situacije je mogucnost da se ona ponovi u svom jos duzem trajanju,ali sto je najgore,ne znam kada i na koliko...ko razume shvatice...
radi sebe sam krenuo iz pocetka tamo negde od februara,marta...odradio sam jedan ciklus za masu i skoro bio onaj stari,sa oko 100kg,ali salo je i dalje bilo tu a to mi se nije svidjalo...
leto se priblizavalo,planovi za porodicno letovanje postajali sve izvesniji pa sam i ja resio da se malo dovedem u red,sto se kaze "za plazu"...pa sam tako pocetkom juna krenuo sa keto dijetom u nameri da cim pre skinem 5,6 kg i da to lici na nesto...letovanje je zakazano za 10.jul,znaci imao sam 6 weeks...
kao i uvek s pocetka je sve islo prilicno dobro,mada se meni zurilo i odmah sam se dao na intenzivne HIT kardio treninge,skoro svakodnevno...
do jula je to vec poprimilo sasvim solidno oblicje,mozda i malo bolje nego sto sam ocekivao,mada mi je bilo evidentno da se poslednje 2 nedelje sa formom i nije desavalo bog zna sta...
a onda 2 dana pred letovanje saznam za takmicenje u Elemiru i odlucim da se spremam pa sta bude,cinilo mi se da nisam predaleko od neke forme a i renome tog takmicenja nije bog zna kakav pa sam razmisljao da i ako ne budem 100% svoj da ce to biti dovoljno za dobar plasman.
na letovanju sam svakodnevno trenirao 2x dnevno,najpre kardio na prazan stomak 60 minuta brzog hodanja,skoro trcanja,pa uvece teretana i jos 30 minuta bicikle...i tako 12 dana..po povratku smo svi konstatovali da sam skinuo salo ali ne u toj meri u kojoj je trebalo,s obzirom koliko sam vremena proveo trenirajuci...i da celo letovanje ni najmanje nisam odstupio od ishrane koja sa zasnivala na 350g proteina i vrlo malo uh,samo iz breskvi posle treninga,tacnije,od 2-4 komada dnevno.
medjutim,keto dijeta je odradila svoj posao u tih 6 nedelja njene delotvornosti i sad je vec sve bila agonija i trka za formom po svaku cenu..
postalo je evidentno da sam napravio veliku gresku sto sam ovako navrat-nanos odlucio da se spremam za takmicenje jer mi je metabolizam spao na tako niske grane da sam jako tesko gubio salo a bio sam konstantno gladan i iscrpljen...odustajanje naravno nije dolazilo u obzir...
vreme je prolazilo ali forma se nije narocito popravljala...Pedju mesecima nisam uznemiravao pitanjima,niti sam ikoga obavestavao o svojim planovima..cutao sam i vezbao,trazio nacin da se dovedem u formu...
poboljsanja su dosla onog trenutka kada sam sasekao unos proteina najpre na 300g a onda i na 250g,naravno koristio sam glutamin sve vreme dijete,20g pre i 20g posle svakog treninga,to mi je i dozvoljavalo da odem ovako nisko sa proteinim a da ne kataboliram..
tih zadnih 20 dana mi je proticalo u znaku kardia 60 mih HIT ujutru,45 min HIT uvece posle teretane...bio sam na granici iscrpljenosti a moja okolina na kraju nerava zbog mojih cestih promena raspolozenja i stalnog umora i inferiornosti za sve oko sebe,ali jednostavno bio sam na granici snage,i mentalne i fizicke...
kako-tako dosao sam i do poslednjih 7 dana do takmicenja,forma je bila zadovoljavajuca,ja "mrtav" i sit tegova i kardia za duzi vremenski period,jedva sam cekao da se sve zavrsi...
sad je valjalo isprazniti vec ispraznjeno i iznureno telo i pokusati ga kvalitetno napuniti.
prva 4 dana su bili prava agonija 60min HIT ujutru i uvece plus teretana pola tela svaki dan,sve to na 200g proteina (4 merice whey i 400g kuvane piletine i naravno pregrst soli i vode),valjalo je podici aldosteron visoko i pokusati izgubiti jos koji mm sala...za ta 4 dana sam izgubio 7 kg i sa 94 spao na 87kg,forma je bila ocajna,bio sam sitan,misici prazni i opusteni,retencija vode znatna...citao sam raznorazne forume i pregledavao net kako i koliko jesti da bi se dobro napunilo telo,ima premnogo nacina,beskonacno a verovatno je samo jedan pravi..kontaktirao sam Pedju koji mi je dao par saveta..."jedi u cetvrtak 700g hidrata,u petak 400-500g i u subotu samo malo i bice ok..."
da vam ne duzim mnogo,ja taj prvi dan pojedem 1600g uh i popijem oko 10l vode,sad da me pitate zasto ne znam da vam odgovorim ali telo mi je tako dobro reagovalo na toliko hidrata da je to bilo nevidjeno i nisam umeo da stanem...
ovako sam jeo taj dan tacno:
  8:00     250g choko crunch musli+200ml sojino mleko bez natrijuma
10:00     250g pirinca + 2 kasike meda
12:00     200g piletina + 500g krompira
14:00     200g decije hrane + 500ml sojinog mleka
16:00     200g piletine + 500g krompira
18:00     250g pirinca + 2 kasike meda
20:00     200g piletine +500g krompira
22:00     30 kugli sladoleda u gradu
kada sam kasno uvece dosao kuci iz grada i pogledao se u ogledalo izgledao sam kao monstrum sam sebi a i svakom ko me video te veceri a to su ljudi koji su iz mene godinama i znaju sva moja izdanja...forma je bila zivotna...vene uzduz i popreko,suv,bez kapi vode,ostar...zaprepastio sam se...ali sam takodje znao da je takvu formu nemoguce odrzati jos 48 sati koliko me je delilo od takmicenja...
tog cetvrtka uvece tezio sam 94kg (7kg vise nego tog jutra)!
pozvao sam Pedju i trazio savet u petak,kada je pad forme vec posta evidentan...
dao mi je par saveta koji su se pokazali kao delotvorni i u petak uvece sam vec opet dobio dobru formu,koja je sredinom tog dana bila prilicno slaba jer je doslo do retencije vode usled mnogo uh koje sam uneo dan ranije...
subota,dan D.
takmicenje pocinje u 19h,merenje je od 17h pa do tada.
forma vrda,vene su cas tu,cas se povuku,ali lagan pad forme je vise nego vidljiv...ja pizdim,nervoza jos vise cini svoje...dehidriran sam i slomljen...negde oko 17h na svoju ruku uzimam 1,5ml inekcionog lasixa da pokusam da spasim sto se spasiti moze i poslednjim trzajem forme napravim rezultat...posle pola sata pocinje "sorka",forma ide navise,ja nanize...
neposredno pred izlazak na binu jedem 400g euro krema,pijem guaranu,cini mi se da imam snage za takmicenje...
gledam konkurente...prilaze mi ljudi i cestitaju unapred pobedu,slikaju me,konkurenti ne smeju ni da me gledaju,tek ispod krisom ispod oka...ja samouveren,mislim titula je danas moja i bozija.
izlazak na binu...
cujem svoje navijace...."najbolji si"...znam da jesam,mislim se..
prednja dupla biceps-to je moja poza znam,iz publike cujem aplauze kako sam namesti pozu...sjajno...moj dan...
bocna grudna poza-okrecem se u stranu i zatezem biceps i odjednom...PLJAS...MRAK...ostajem bez daha i samo sto se ne srusim na binu...kazem sebi bice ok...
prednja latisimus poza-u publici vidim svoju majku kako se drzi za glavu,nisam svestan kakve grimase pravim dok pokusavam da se odrzim u stojecem stavu..ne mogu da rasirim ledja nemam snagu da drzim ruke na bokovima a ne da rasirim ledja,sve teze disem...osecam da padam...
sudije vide da nesto nije u redu,daju nam minut vremena da se odmorimo,ja padam odmah iza zavese...pritrcavaju mi drugari,nose mi vodu,hlade peskirima,pitaju kako sam...ne mogu da im odgovorim samo vrtim glavom...kazu da odustanem,vide da je djavo odneo salu...ne premisljam se puno,ustajem i vracam se na binu,opet jedna ok poza i kraj...Pedja iz Jagodine koji je sudio to vece me pita jel mozemo dalje,potvrdjujem iako znam da ne mogu...
izvode me na uporedno poziranje,znao sam da nemam snage za to...u publici muk,svi cekaju da vide hocu li izdrzati ili cu se stropostati nasred bine...
fingiram poze,bez kontrakcije,znam da nije to to ali ne mogu jednostavno drugacije...
proglasenje...drugo mesto...uzimam medalju,cestitam pobedniku koji me belo gleda i pita jel sam ok...dobar decko,korektan...u svlacionici lezem,tj padam na pod i tu lezim pola sata,pijem kiselu vodu...ne mogu da dodjem sebi...Pedja iz Beo gym-a me pita jel sam uzeo inekcioni lasix,potvrdjujem...niko mi ne cestita plasman,svi su oko mene prestarvljeni,ja razocaran...
posle 2 sata jedenja slanog i velke kolicine vode opet sam onaj stari,mentalno...zalim za prilikom za pobedu,tim pre sto je taj momak koji me je pobedio na kraju postao i apsolutni sampion...eh,a toliko sam zeleo to zlato...
mozda neki drugi put...
sto se kaze-nekom je lakse ugurati 20cm u guzicu nego 10 reci u glavu",ovog puta sam to bio ja...
hvala vam na paznji i vremenu,pozdrav!
A PEDJI JOS JEDNO OGROMNO HVALA!!!!!
P.S. bice par slika ovih dana.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2008, 03:11:55 posle podne »
jbg steta..
bio sam ove godine prisutan istom takvom dogadjaju...
ne treba se zajebavati tako...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2008, 08:33:20 posle podne »
Citat
bio sam ove godine prisutan istom takvom dogadjaju...

jep..ali su mene kreteni anteralai sa tim sto su kategoriju ukinuli... ;) ;) ;)

trebalo je da vidis swe izadnje sa 96.4kg,...to je moja kilaza..a ne 90kg na koliko sam mora da spustim....

da ovo neko ovde ne razuemo jer vidim da je nelle pogresno shvatio...

ja ivanu nsiam rekao da uzima lasix tada i na taj nacin kako je on uzeo.
nadam se da ce ivan i sam ovo da potvrdi.
meni je zao sto me nije poslusao odmah tj da taj cetvrtak nije uradio toliko gresku i tek sada kada vidim...on je meni slao sms da je uzeo 1200 gr UH.ili tako ensto..ja tek sada vidim da je on uzeo 1200gr bezvrednog smeca koji ne mogu msic da napune...sladole..choko..i sve ostalo nije ono sto nam treba...
moze...ali to se zna kada..a to nikao nije cetvrtak odonosno 2 dana pred takmicenje.
no dobro..nadam se da je ivan shvatio gresku koju je ucinio....dobro se sve zavrsilo.

samo ne bih zeleo da ljudi iz ovoga izvuku pogresnu pokuku kao nelle...znaci...ja ivanu nisam rekao da uradi to sto je on uradio..
mogu da ga shvatim zasto je to uradio...i naravno poptuno se saosecasm sa njim po pitanju toga..jer zelja je uvek veca nego bilo sta drugo...

ali jedno je bitno..ja mu to nisam rekao.....

u svkaom slucaju...dobro je ivane..odradio si posao koji si hteo..otislo je prvo mesto..ali nema veze..ima jos prvih mesta....

Citat
ne treba se zajebavati tako...

a sto se tice zajebacije tj kako se NE BI TREBALO ZAJEBVATI...mozda bi trebalo pored ovog slucja i krive upotrebe lasica reci jos mnogo stvari SA KOJIMA SE NE BI TREBALO ZAJEBAVATI..... i slusati savete od ko zna koga itd..itd..itd..itd...

jer agnoija je tek na pomolu.... :'( :'( :'(
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2008, 08:35:39 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #3 poslato: Avgust 26, 2008, 08:57:18 posle podne »
Da,Pedja je potpuno u pravu,taj deo oko lasixa sam uradio na svoju ruku...
I taj,i deo vezan za punjenje...sa ove distance gledano prosto ne znam sta mi je bilo tih zadnjih par dana...kao da sam pamet izgubio i sve sto sam do tad bolesno pedantno radio poceo sam nasumicno i sjebao sve za dva dana...nema opravdanja,tako mi je i trebalo...
Pedja mi je dao idealne savete u tih par poruka i sada sam u to 100% siguran,da sam ispostovao 80% stvari u Elemiru bih pocistio binu sa svima,ovako umalo je ne pocistih sam sa sobom...
Jos jednom veliko hvala Pedji,sledeci put nema gresaka sa moje strane,sa tvoje ih nije ni bilo...
Veliki pozdrav za velikog sampiona i njegovo ogromno znanje i iskustvo koje je spreman da podeli cak i sa nekim ko je kao i ja u nekim situacijama svojeglav...zato je veliki...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #4 poslato: Avgust 26, 2008, 09:02:44 posle podne »
ma sve je ovo OK...
ja znam zasto si i uradio..a onaj ko ne zna da cita..neka se vrati na pocetak tvog posta...GLAD..IZNURENOST..PROMEN RAZ;OPLOZENJA...PAD KONCTRACIJE...itd..tid..tid..sve to stvara rupu u glavi koja trazi beskonacne kaklorije...

pazi..da si uradio onako kako sam ti rekao...ja mogu da gartujem i znam sta sam rekao...
ali sladoled,decija hrana..i sta znam sta jos ne..2 dana pred takmicenje-ne moze....tj ne ide.
no opet kazem..nema veze......

upotreba lasizxa tada je bila greska....neznam tacno.d.a sam te video..ja bih tacno znao..znaci..nisam imao ni mms pred sobom.....1.5 ml lasica inekcionog je prilicno velika doza....ogromna....i licno ne verujem da ti je trebalo toliko......
ali eto..nije to tvrdoglavost...TO JE ZELJA ZA POBEDOM....

rekoh..da sam bio tamo..sigrino bih pobedio....to ti garanutjem!!!!!!
jer i pored greska koje si uradio..ja bih znao sta bih cinio tj sta bi mi bilo cinti.
ovako...

nema veze..sve je to ok..
i samo te jedno molim..

PISI...ZAPUSUJ OVO STA SI URADIO SADA..KAKO SI REGOVAO..SVE..SVE.S.VE......
i kada budes slececi put to radio..ako ti padne na pamet..onda uzmi tu svesku i pogledaj...
necu ti trebai ni ja niti bilo ko drugi...

sve ce da ti bude jasno...

srecno ivane.. i vidimo se u kragujevcu na bini...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #5 poslato: Avgust 26, 2008, 09:12:22 posle podne »
Ivane ja sam bio pored one crne devojke koja te je bodrila ispod bina "ajde dušo još malo" ja sam navijao i za tebe i apsolutnog jer sam video u kom si stanju, uplašio sam se kao da vidim najrođenijeg na bini...
Prepao si onu plavu devojku i sve nas koji smo te gledali kako padas iza zavese.
Bio si super spremani oduševila me je tvoja forma samo nemoj toliko baš da se "zajebavas sa laxixom".

Biće čudo od tebe :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #6 poslato: Avgust 26, 2008, 09:14:24 posle podne »
Desilo se ,valjda drugi put nece!Nego slike cim pre stavljaj.Pozz

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #7 poslato: Avgust 26, 2008, 10:32:58 posle podne »
nisam  mislio na tebe,mada se taj slucaj i dogodio bas na tom takmicenju...ne znam da li si upoznat sa tim...
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2008, 10:36:49 posle podne nellle »

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #8 poslato: Avgust 27, 2008, 06:12:03 pre podne »
nisam  mislio na tebe,mada se taj slucaj i dogodio bas na tom takmicenju...ne znam da li si upoznat sa tim...

ne..pojma nemam

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #9 poslato: Avgust 27, 2008, 07:49:49 pre podne »
2001. godine na ubedjivanje jednog neiskusnog bildera da mu kazem kako ja dolazim do dobre forme ja resim i teska srca mu kazem. Na dan takmicenja, pre merenja rekao mi je da je potpuno ispostovao ono sto sam mu rekao. Medjutim, kada sam video da se preznojava znao sam da procedura koju sam mu ja rekao nema nikakve veze sa stanjem u kom se on nalazi. Jer, sve je moglo biti ali da se znoji, nije imalo sanse. Znao sam da je slusao jos neke savete. Znam i od koga. I znam da je ucinio nesto slicno sto i Ivan. Naravno, prosao je kao i Ivan. Samo sto su sudije cekale dovoljno dugo da se vrati iz "mrtvih", da stane na noge i dali su mu pobedu. Nisi imao srece Ivane u Elemiru, nisu cekali dovoljno dugo.

Tada sam rekao sebi da nikada vise necu savetovati. Bar ne u toj oblasti, zadnja nedelja pred takmicenje. Neka rade "klasiku" i nece biti problema. A forma, kakva im bude... bar nece biti padanja na bini...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #10 poslato: Avgust 27, 2008, 10:04:57 pre podne »
Citat
Tada sam rekao sebi da nikada vise necu savetovati. Bar ne u toj oblasti, zadnja nedelja pred takmicenje. Neka rade "klasiku" i nece biti problema. A forma, kakva im bude... bar nece biti padanja na bini...

e tu bas gresis...

jer zamisli da teni niko nista nikada nije rekao..da ne lajem..sigurno ne bi imao nikada formu koju imas..i sta znam kaoo vec ti kazes//

ucenje je ucenje..niko se nije ucen rodio.pa tako ni ti....i te4bi je neko rekao....

padanja na bini ce biti bas iz razloga sto IM NIKO NE GOVORI..jer se svi prave pamteni i cuvaju tajne..toboz tajne..mada niko pojma nema ni o cemu..u to sam ubejden....

jer uraditi svetsku formu je jako tesko...a da bi je uradio ..MROAS DA ZNAS...A DA BIH ZNAO..MORA NEKO DA TI KAZE......

kao sto rekoh..padanja na bini ce biti sve do tada dok svi ne budu pricali....kada se bude znalo tacno sta i kako...onda padanj nece biti.....

isto je kao i sa dijetama..
ja kada sam pokretao ovaj forum pre 3 godine..ljudi nisu znali elemntarne stvari......OSNOVE......

a sada ovde ima momka koji imaju vece znanje nego pojedini takmicari kod nas...

zasto...

zato sto im je neko rekao..ne ja...tuje valdar..plloms..sale....tu su extra clanic sto autorski iz lcinih isksutva sto prevopdjeni...

nije ni bitno..sve u svemu.....UCILO SE...JER SE IMALO OD KUDA.....
a da se nije ucilo.....i da se nisu pomeralae granice...nas body bulidng bi bio smesan....mada i sada tako mogu da ga nazovem slobodno i mirne duse jer niko nista i nije uradio nigde....ali ajde..boze moj......

samo se bojim na sta bi licilo ...ma ..bolje da cutim..

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #11 poslato: Avgust 27, 2008, 11:05:33 pre podne »
Ivane ja sam bio pored one crne devojke koja te je bodrila ispod bina "ajde dušo još malo" ja sam navijao i za tebe i apsolutnog jer sam video u kom si stanju, uplašio sam se kao da vidim najrođenijeg na bini...
Prepao si onu plavu devojku i sve nas koji smo te gledali kako padas iza zavese.
Bio si super spremani oduševila me je tvoja forma samo nemoj toliko baš da se "zajebavas sa laxixom".

Biće čudo od tebe :)
hvala bebac na pozitivnim komentarima,nadam se da cemo se3 na nekom od narednih takmicenja i licno upoznati.
veliki pozdrav za tebe..
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #12 poslato: Avgust 27, 2008, 11:15:22 pre podne »
2001. godine na ubedjivanje jednog neiskusnog bildera da mu kazem kako ja dolazim do dobre forme ja resim i teska srca mu kazem. Na dan takmicenja, pre merenja rekao mi je da je potpuno ispostovao ono sto sam mu rekao. Medjutim, kada sam video da se preznojava znao sam da procedura koju sam mu ja rekao nema nikakve veze sa stanjem u kom se on nalazi. Jer, sve je moglo biti ali da se znoji, nije imalo sanse. Znao sam da je slusao jos neke savete. Znam i od koga. I znam da je ucinio nesto slicno sto i Ivan. Naravno, prosao je kao i Ivan. Samo sto su sudije cekale dovoljno dugo da se vrati iz "mrtvih", da stane na noge i dali su mu pobedu. Nisi imao srece Ivane u Elemiru, nisu cekali dovoljno dugo.

Tada sam rekao sebi da nikada vise necu savetovati. Bar ne u toj oblasti, zadnja nedelja pred takmicenje. Neka rade "klasiku" i nece biti problema. A forma, kakva im bude... bar nece biti padanja na bini...
ovo je jedna velika istina vezana za tu famoznu poslednju nedelju,niko iskreno nece da ti kaze sta i kako da radis,tj skoro niko,pedja je izuzetak koji smelo vadi "trikove iz rukava" kada zatreba....svi ponavljaju kao papagaji neku,kako ti kazes "klasiku",ali ona,hteo to da priznas ili ne,ne vodi do te vrhunske,pobednicke forme...ima tu bar nekoliko "caka" za koje sam ja od pedje tek saznao kada sam upao u problem a verujem da ih ima mnogo vise samo sto mi je pedja rekao one koje su u tom trenutku bile primerene mom stanju tela tj formi...
iskreno,ja uvek ono sto sam znao i koliko znam uvek sam rado delio i delim sa nekim ko bi smatrao da mogu svojim znanjem da mu pomognem,nisam nikad bio u strahu da bi taj posle mogao mojim oruzjem da me pobedi...jednostavno ne razmisljam u tom smeru...sad..sto ljudi,sto cudi...ne krivim nikog...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #13 poslato: Avgust 27, 2008, 11:17:15 pre podne »
vidimo se u kragujevcu na bini...
nazalost,ne vidimo se na bini,ali pored bine svakako...iz objektivnih razloga,ova takmicarska godina je za mene zavrsena.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOJE PRIPREME ZA ELEMIR 2008
« Odgovor #14 poslato: Avgust 27, 2008, 11:23:26 pre podne »
pa to i jeste fora ivane.

ako je neko pciketina i boji se da kaze nekome nesto iz razloga sto se bodji da ce ovaj da ga pobedi..to je samo olicinje njegovov karaktera...

meni je zao sto je bilo idjea za seminar u kragujevcu..

goran je imsao sluha i volje..ali eto......NEMA GA NIKO DRUGI.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja sam hteo da ljude edukujem i mogu slobodno da kazem da bi sigruno svi popralili forme za 20-30% samo da slusaju dan pre taj semiar i da ih upoznam sa onim sta znam...JER MI SE JEBE,,,,...JA NE KRIJEM NISTA I ENMAMR AZLOGA DA KRIJEM.....ako je neko bolji od mene...jebiga..bolji i kraj....ako me pobedi zbog onog sto sam mu ja rekao......ONDA SAM JA SRETAN COVEK....I ODNA MI JE JASNO DA TO VREDI I DA RADI..A MENI JE TO BITNO.....

svako od nas je sujetan..tu enma reci....alio ponavljam....AKO NEKO MISLI DA SAM MU JA POMOGAO..NAOVAJ ILI ONAJ NACIN....JA SAM SREATN COVEK....A AKO ENKO MISLI DA PUNO RPICAM JER KAZEM ISTINU...ONDA SAM JOS SRETNIJI..JER ZNAM DA SAM DALEKO SIPRED TIH NESRETNIKA KOJI SE BOJE ZA SVOJ POLOZAJ STO U DRUSTVU,KUCI,ULAZU,ULICI,SAVEZU,TAKMICENJU...WHATEVER..

ja se ne bojim...nemam razloga....

kaem..meni je sam zao..sto jednsotavno se sprecava da se ljudi edkuju..

imao sam rpoblem da mi je javno receno...PA TI NAPLACUJES ONO STO ZNAS....ODNOSI SE NA TO KADA SAM IMAO SEMINAR U KRUSEVCU GDE SU MI LJUDI PLAITLI PUTNE TRSKOVE..AKO JE TO NAPLATA....

elem...kaze...pa ti naplacujes..ja nikada nisam to radio...pa naravno...da nisi...jere nemas nista ni da kazes niti bi te ko slusao jer nikoga ne znaimas jer nemas rezulatete...TO JE BIO MOJ ODGOVR..

sada sam goranu rekao....NEMA PROBLEMA.I ONAKO SE TAKMICIM..ZNACI..RADIMO FREE....DAJ DA SE LJUI BAR MALO OBRAZUJU...

ALI NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...OPET JA NE VALJAM.....

SAMO DA GA JEBEM..AKO ZNAM STA JE RAZLOG SADA....

mislim da je razlog sto se zovem pedja petrovic...

a ako je to razlog.s.vima kazem javno....mogu da mi ga.........