Septembar 22, 2024, 12:47:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Jos dve medalje za Natasu Janic  (Pročitano 2559 puta)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Jos dve medalje za Natasu Janic
« poslato: Avgust 23, 2008, 07:58:40 posle podne »
Natasa Janic je osvojila zlatnu medalju za Madjarsku u kajaku dvosedu sa Katalinom Kovac. Ovo joj je druga medalja u Pekingu, jer je u cetvorosedu osvojila srebro. Natasa Janic je rodjena u Backoj Palanci, i do pre nekoliko godina se takmicila za nasu zemlju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jos dve medalje za Natasu Janic
« Odgovor #1 poslato: Avgust 23, 2008, 08:21:46 posle podne »
o natasi je sve ispicano.
zalosno je to sto joj uradise....

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Jos dve medalje za Natasu Janic
« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2008, 09:00:17 posle podne »
Felps je po povratku kupio stan od 1.5 milion dolara....a, mi gubimo vrhunske sportiste jer nemamo da im obezbedimo osnovne stvari....termine i osnovne uslove treninga, ishranu i eventualno stan

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jos dve medalje za Natasu Janic
« Odgovor #3 poslato: Avgust 23, 2008, 09:06:41 posle podne »
Felps je po povratku kupio stan od 1.5 milion dolara....a, mi gubimo vrhunske sportiste jer nemamo da im obezbedimo osnovne stvari....termine i osnovne uslove treninga, ishranu i eventualno stan

kakav stan..devojka je trrazila tada 5000 dinara mesecno..tada odista neznam koliko je to bila u EU ili cak u DM....znam jer sam se sa njom redovno druzio u teretani dok je zivla ovde....

5000 dainra joj nisu dali..a U SVE SE ZAKLINAJLA DA BI DONELA MEDLAJU SA OI...i uradila je to..ali za madjrasku
toliko

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Jos dve medalje za Natasu Janic
« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2008, 09:15:42 posle podne »
Felps je po povratku kupio stan od 1.5 milion dolara....a, mi gubimo vrhunske sportiste jer nemamo da im obezbedimo osnovne stvari....termine i osnovne uslove treninga, ishranu i eventualno stan

kakav stan..devojka je trrazila tada 5000 dinara mesecno..tada odista neznam koliko je to bila u EU ili cak u DM....znam jer sam se sa njom redovno druzio u teretani dok je zivla ovde....

5000 dainra joj nisu dali..a U SVE SE ZAKLINAJLA DA BI DONELA MEDLAJU SA OI...i uradila je to..ali za madjrasku
toliko

Pa, to potvrdjuje kakvi likovi vode ovu drzavu.....
Pomenuo sam stan zbog Cavica, jer decko placa hotel kada dodje u Bgd...a, svi politicari trce da se slikaju sa njim, a stanove dodeljuju svojim "lepoticama"...
Hoce Cavic celu godinu da trenira u Beogradu, ali se pita (i nada) da ce BAR vodu u bazenu da zagreju....EJJJJ, NEVEROVATNO....Na zapadu bi mu izgradili bazen ispred nosa ili bi imao samo svoj termin na plivalistu, ali ovde JOK...Za kakve konje glasa ovaj narod, jeb... ti sudbinu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jos dve medalje za Natasu Janic
« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2008, 09:16:58 posle podne »
hjbg