Jul 05, 2024, 01:35:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: ne mogu da povecam kilazu  (Pročitano 15027 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #15 poslato: Januar 12, 2009, 05:16:33 posle podne »
oš se zamjenit meni je dojadilo biti ektomorf ;D
ne treniram npr mj dana i manje i sve što sam radio prethodnih pola godine ili godinu dana jako brzo da se laički izrazim splasne :-[

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #16 poslato: Januar 12, 2009, 05:21:27 posle podne »
@Hrc nisam komentarisao to dali moze da jede junk ili ne vec to sto si rekao da ce to da uspori metabolizam dok se gradi misicj..ta recenica je kondradiktorna sama sebi u totalu..to sto si ti napisao je nemoguce ..imas ti jos da citas i ucis

@ mark brate iskreno nemoj da se ljutish ali ja mislim da si ti daleko od mezomorfa =)
No time...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #17 poslato: Januar 12, 2009, 05:25:32 posle podne »
nisam ja nutricionista da trebam znati bas sve,znam ono što je dovoljno za jednog rekreativca tj što jesti,kako trenirati,koliko spavati i odmarati se,a neke stvarti ču več naučiti onako u hodu...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #18 poslato: Januar 12, 2009, 05:26:48 posle podne »
ja nisam napisao dok se gradi mišič,napisao sam samo da mu junk može usporiti metabolizam...

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #19 poslato: Januar 12, 2009, 05:33:28 posle podne »
@ mark brate iskreno nemoj da se ljutish ali ja mislim da si ti daleko od mezomorfa =)
zasto tako mislis ? :D ma ok je, nema veze ;D

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #20 poslato: Januar 12, 2009, 07:22:27 posle podne »
evo ja ču ti ukratko pokušati pomoči:jedi puno povrča( najbolji izvor ugljikohidrata jer ima najmanje masti),integralna riža(hranjivija je od bijele),kuhani krumpir,tjestenina isto po mogučnosti integralna,integralni kruh( što tamniji to bolji),zobene pahuljice.za izvor proteina vjerovatno i sam znaš koji su najbolji izvori kvalitetnih bjelančevina a i siguran sam da je forum prepun takvih informacija tako da mislim da nema smisla da ti ja pišem...

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #21 poslato: Januar 12, 2009, 08:51:22 posle podne »
@ mark brate iskreno nemoj da se ljutish ali ja mislim da si ti daleko od mezomorfa =)
zasto tako mislis ? :D ma ok je, nema veze ;D

male tajne velikih majstora ;P. ... pa brate ...telesna kompozicija...i po nekim partijama...nebitno
No time...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #22 poslato: Januar 13, 2009, 09:53:59 pre podne »
oš se zamjenit meni je dojadilo biti ektomorf ;D
ne treniram npr mj dana i manje i sve što sam radio prethodnih pola godine ili godinu dana jako brzo da se laički izrazim splasne :-[

to ti je zato sto nemas pojma da se hranis i nemas pojma da treniras, ali zato udri ti po junk food-u , da ti uspori metabolizam ...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #23 poslato: Januar 13, 2009, 10:20:21 pre podne »
dobro je smiri se,ja znam kako se trebam hraniti, jako dobro ja to znam ali svako ima pravo na svoje mišljenje,ti si svoje iznio sve pet...i da si čitao temu  od početka nebi izvlačio stvari iz konteksta i nebi ovakve površne zaključke donosio,šta ja sam napisao da se hranim junkom jel hahahaha ,di  to piše,da jesam rekao sam da si znam priuštiti jer se ne želim odricati...uglavnom nemam se ja tebi što opravdavati,,,pročitaj malo bolje ponovno temu pa možda ovaj put ne izvučes samo neke riječi iz konteksta svega što sam napisao i protumačiš to sebi onako kako to tebi paše i odgovara...btw znam ja jako dobro kako trenirati...ti mene poznaješ jeli pa znaš koliko ja znam o treningu i tako hahahaha prestrašno,nešto sam na forumu napisao u vezi treninga pa si zaključio da nemam pojma boze moj što još neču čuti...ovo več postaju malo zajedljivi i bolje da ne kazem kakvi komentari...to je sve od mene što se tiče ove teme...odjavljujem se...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #24 poslato: Januar 13, 2009, 10:22:58 pre podne »
još jedan problem,ti očito neke stvari koje sam ja rekao svacas malo previse bukvalno...ulovis se necega izvuces to iz konteksta i drzis se toga kao pijan plota i udri...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #25 poslato: Januar 13, 2009, 10:39:16 pre podne »
ma pali bre ...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #26 poslato: Januar 13, 2009, 10:46:09 pre podne »
evo ti si se osjetio sada uvrijedenim ja nisam na tvoj komentar jer nemam zbog cega,iznio si svoj stav i svoje razmisljanje i sve ok...mislim da ovakve prepirke nemaju smisla i to nije svrha foruma da se tu prepiremo i svadjamo...ali ako neetko ovako neargumentirano na temelju ničega mene počne napadati da ja ne znam jesti ,trenirati,odmarati se dovoljno a uopče me ne poznaje niti je samnom ikada progovorio ijednu recenicu vezano uz ovaj sport ja cu se braniti i reci svoje misljenje...pozdrav...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #27 poslato: Januar 13, 2009, 12:02:33 posle podne »
Dodushe nikada mi nije jasno sto ljudi zele da imaju salo na sebi. tj. stomak i to...

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #28 poslato: Januar 13, 2009, 12:03:33 posle podne »
niko to ne zeli...samo je problem sto vecina nema muda da se promeni...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #29 poslato: Januar 13, 2009, 12:09:06 posle podne »
možda vole pit puno pivčine a nemaju muda da je se ostave:)))