Jul 05, 2024, 12:59:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: ne mogu da povecam kilazu  (Pročitano 15025 puta)

Van mreže unknown_user87

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
ne mogu da povecam kilazu
« poslato: Avgust 11, 2008, 01:11:54 pre podne »
Imam jedno pitanje za vas sve,pio sam razne proizvode prirodne i domace,redovno pichim teretanu,jedem kao nenormalan...neko vreme sam pio pivski kvasac i koristio universalov kreatin u nadi da ce mi pomoci ali bez ikakvog napretka...jednostavno ne mogu da nabacim kilazu...imam 75 kg i ne mogu preko toga..:S...zna li neko neki dobar preparat za nabijanje kilaze koji bi mogao meni da pomogne ili neki spisak dnevne ishrane i treninga,kako bi doshao do povecanja telesne mase...unapred hvala...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #1 poslato: Avgust 11, 2008, 09:43:16 pre podne »
dobro dosao....

pa vidi...mozda je trebalo pre nego sto si postavio ovako pitanje...da ti nama kazes kakav je tvoj dnevni jelovnik.

jel stvari ti stoje ovako...ne postoji..ALI NE POSTOJI problem koji se ne moze resiti kada jeu pitanju  DOBIJANJE ILI SKIDANJE kilograma..svjedno....sve moze da se resi.
s
amo je stvar..KARAKTERA,ISHRANE,TRENINGA...kada se posloze ova tri osnovna i vrlo jednsotavna elemetna onda uspeh ora da bude..

ijos nesto..trebao si malo da procesljas forum i siguran sam da bi nasao bar neki jelvonik koji tebi odgovra a da en pricam o tome gde smo vec ko zna koliko puta odgovrili na to da preprati tipa KREATIN ILI PROTEIN ILI KAKO TI KAZES neki preprat za nabijanje tezine...NE POSTOJI..

to su sve DODATCI ISHRANI i kao takvi su koncipiriani da samo malo poguraju stvar,

kod tebe je dakle problem dobianja na telesnoj tezini..nema tog preparta koji ti sam od sebe moze pomoci.

ADEKVATANA ISHRANA ISKOMBINOVANA SA DODATCIMA ISHRANI TIPA creatin,protein, itd.itd..itd..je kljuc uspeha...

zato nemoj da trazis precice jer ne postoje...nije ovo toliko slozen problem kako ga ti vidis..samo malo treba da posvetis paznje celoj prici  kao sto rekoh da poslozis sve kockice i upseh jena dohvat ruke...

u svakom slucaju..bilo bi dobro...da napise..kako se hranis,kako si korostio te preprata koj jesui..koliko dugo..itd..

pa ces videti da je u stvari greksa kod tebe..a nekako kazes..da ne mozes da dobijas na tezini.

sve se moze kada se hoce

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #2 poslato: Avgust 11, 2008, 12:30:10 posle podne »
Imam jedno pitanje za vas sve,pio sam razne proizvode prirodne i domace,redovno pichim teretanu,jedem kao nenormalan...neko vreme sam pio pivski kvasac i koristio universalov kreatin u nadi da ce mi pomoci ali bez ikakvog napretka...jednostavno ne mogu da nabacim kilazu...imam 75 kg i ne mogu preko toga..:S...zna li neko neki dobar preparat za nabijanje kilaze koji bi mogao meni da pomogne ili neki spisak dnevne ishrane i treninga,kako bi doshao do povecanja telesne mase...unapred hvala...


kad se otkines na treningu naravno da ces biti gladan ko vuk.:D;D
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Nemanja91

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #3 poslato: Januar 03, 2009, 07:13:34 posle podne »
Imam jedno pitanje za vas sve,pio sam razne proizvode prirodne i domace,redovno pichim teretanu,jedem kao nenormalan...neko vreme sam pio pivski kvasac i koristio universalov kreatin u nadi da ce mi pomoci ali bez ikakvog napretka...jednostavno ne mogu da nabacim kilazu...imam 75 kg i ne mogu preko toga..:S...zna li neko neki dobar preparat za nabijanje kilaze koji bi mogao meni da pomogne ili neki spisak dnevne ishrane i treninga,kako bi doshao do povecanja telesne mase...unapred hvala...


Da  i ja imam slican problem... Tj isao u teretanu 7,8 meseci pio Whey protein ali samo par kilograma. Je l ima na forumu neke od ishrana, tj sta bi trebalo da unosim tokom nedelje u organizam da bi doslo do povecanja kilaze

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #4 poslato: Januar 04, 2009, 07:08:38 posle podne »
Imam jedno pitanje za vas sve,pio sam razne proizvode prirodne i domace,redovno pichim teretanu,jedem kao nenormalan...neko vreme sam pio pivski kvasac i koristio universalov kreatin u nadi da ce mi pomoci ali bez ikakvog napretka...jednostavno ne mogu da nabacim kilazu...imam 75 kg i ne mogu preko toga..:S...zna li neko neki dobar preparat za nabijanje kilaze koji bi mogao meni da pomogne ili neki spisak dnevne ishrane i treninga,kako bi doshao do povecanja telesne mase...unapred hvala...




Da  i ja imam slican problem... Tj isao u teretanu 7,8 meseci pio Whey protein ali samo par kilograma. Je l ima na forumu neke od ishrana, tj sta bi trebalo da unosim tokom nedelje u organizam da bi doslo do povecanja kilaze


Ok momci Pedja je u pravu ISHRANA je na prvom mestu....Ne znam sta da vam kazem ja sam isto bio jako mrsav ali me je kreatin nevidjeno "pogurao"....jeo sam kao lud i za 6 meseci sam nabacio oko 15 kilograma....doduse nekvalitetne mase (citaj bio sam mastan) ali posle sam redukovao ishranu i to je to.
Po meni uzmite creatine + whey + multivitamin i samo strpljivo. Mozda treba samo da povecate unos ugljenih hidrata.....prelistajte forum.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2009, 08:26:07 posle podne »
treba da jedu visse i to kvalitetne hrane !!! a ne junk food... primetio sam da klinci obozavajau da jedu ta govna i posle se cude kako ne mogu da se ugoje... ili odu u drugu krajnost kad pocnu da se prezderavaju svega i svacega i na to samo dodaju suplemente i onda ode mast u propast...

znaci kljuc je kvalitetna ishrana- minimum 5 jakih proteinskih i uh obroka dnevno plus suplemenracija whey, aminokiseline, kreatin, vitamini minerali omega 3... i naravno konstantnost u treningu
e sad na forumu ima dovoljno infoa vec o svemu tome i svakom ali svakom je potrebno ukupno mozda sat vremena da se informise o tome...  e sad druga je stvar sto je tesko pridrzavati se toga i sto treba vremena da se stekne pre svega rutina u celoj toj prici , ali to zavisi od vas samih i tu vam niko ne moze pomoci...
"carobni preparat " za nabacivanje misica ne postoji... postoji nacin ishrane, treninga suplementacija , hemija ....
tako da to kuckanje o tome da ste mrsavi i da ne napredujete zaboravite... mora da se jede dosta dosta ako hocete masu... meni kad radim masu nije problem da odem i teretanu i odradim trening ... to mi je nakon posla i silnih obaveza razonoda.. e al pravi trening i najzajebaniji pocinje kad treba u sebe strpati 5-6 snicli dnevno, 7-8 jaja , konzerve tune pirinac krompir... pa kad ti ne ide zalivas koka kolom limunadom ;D... al dobro kao sto rekoh , navikne se telo na to tako da i to predstavlja problem...samo u pocetku... sendviche sa parizerima, MCShitDonalds , pljedzu , i burek zaboravite... moze da uleti tu ponekad pica(jedanput dvaput nedeljno) ukoliko se oseti pad energije ili neka banana- pred fizicke napore
u svakom slucaju onaj ko tesko nabacuje masu mora da ima veci kalorijski unos i to iz kvalitetnih namirnica


Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #6 poslato: Januar 04, 2009, 10:42:32 posle podne »
bravo,lepo receno,svaka cast.
mogli bi da stavite ovu temu kao sticky pa da pocetnici mogu na jednom mestu da procitaju kako da povecaju misicnu masu i cega treba da se pridrzavaju jer ocigledno da vecinu pocetnika mrzi da trazi po forumu teme,nego se samo registruju i ocekuju da im odrecitujemo pesmicu,tako da ova tema moze da im bude korisna,pa bi mogli u sticky ako nemate nista protiv  ;)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #7 poslato: Januar 11, 2009, 12:53:40 pre podne »
mislim da je čak kod ovakvih slučajeva i junk food ok izbor za nabijanje nekakve mase da im malo uspori metablizam...

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #8 poslato: Januar 11, 2009, 08:05:23 posle podne »
Uspori metabolizam???zasto bi neko usporio metabolizam??o cemu ti pricas.??pa jel znash ti sta upravo porast misicne MASE DONOSI??
« Poslednja izmena: Januar 11, 2009, 08:07:33 posle podne Matt »
No time...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #9 poslato: Januar 12, 2009, 04:20:55 posle podne »
gledaj ja sam takav tip koji tesko dobiva na kilama,body fat mi nije visok jedem sve i svasta i ne gojim se razumijes i nemam sala mada jedem sve,koji dio ti nije jasan???Rekao sam da ako je i on takav tip da mu ni junk food nece skoditi jer mu očito organizam sve što unese u sebe sprži i nema straha os sala...sad što takva hrana nije zdrava to je več druga tema...znam ja jako dobro što bi i kako kvalitetno trebalo jesti ali imam sreče pa si mogu i junka priuštiti pošto se to ne očituje na moj izgled...pogotovo uz redovite treninge..
« Poslednja izmena: Januar 12, 2009, 04:23:27 posle podne hrc »

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #10 poslato: Januar 12, 2009, 04:40:36 posle podne »
Rekao sam da ako je i on takav tip da mu ni junk food nece skoditi jer mu očito organizam sve što unese u sebe sprži i nema straha os sala...sad što takva hrana nije zdrava to je več druga tema...znam ja jako dobro što bi i kako kvalitetno trebalo jesti ali imam sreče pa si mogu i junka priuštiti pošto se to ne očituje na moj izgled...
slazem se ovo za junk.. nece se mu primeti koliko toliko... ali ako mu je cilj masa ne trebalo da unosi prazne kalorije... neka unesi 3000-4000kcal dnevno i to onih prawih pa neka vidi kako se raste...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #11 poslato: Januar 12, 2009, 04:55:33 posle podne »
ma ok je to što govoriš naravno ali kod takvih ektomorfa je ok sto mogu i junk jesti i ne moraju se previse bojati da ce dobiti sala oko struka,mjesinu i tako,naravno ne treba se ni prezderavati opet losom hranom jer se onda ipak i prima i to tamo gdje svi najmanje to zelimo,znam iz vlastitog iskustva:)))mi samo imamo povlasticu da si mozemo i malo sranja da se tako izrazim priustiti i poslje ne imati veliku griznju savjesti:)))

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #12 poslato: Januar 12, 2009, 05:02:54 posle podne »
ma ok je to što govoriš naravno ali kod takvih ektomorfa je ok sto mogu i junk jesti i ne moraju se previse bojati da ce dobiti sala oko struka,mjesinu i tako,naravno ne treba se ni prezderavati opet losom hranom jer se onda ipak i prima i to tamo gdje svi najmanje to zelimo,znam iz vlastitog iskustva:)))mi samo imamo povlasticu da si mozemo i malo sranja da se tako izrazim priustiti i poslje ne imati veliku griznju savjesti:)))
ja ne znam o cemu ti govoris.. ja sam mezomorf :D

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #13 poslato: Januar 12, 2009, 05:07:28 posle podne »
bolje da si mezomorf nego endomorf,jeli tako ;D

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #14 poslato: Januar 12, 2009, 05:13:27 posle podne »
bolje da si mezomorf nego endomorf,jeli tako ;D
ma nije :D