Oktobar 06, 2024, 04:27:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: kraj definicije  (Pročitano 16242 puta)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: kraj definicije
« Odgovor #30 poslato: Septembar 17, 2008, 11:15:21 posle podne »
sigurno ce bit mesa i piletine u menzi i neke salate i itd.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.347
Odg: kraj definicije
« Odgovor #31 poslato: Septembar 18, 2008, 12:24:18 pre podne »
Nece ti biti lako...nimalo  :-(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kraj definicije
« Odgovor #32 poslato: Septembar 18, 2008, 09:29:47 pre podne »
problem

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: kraj definicije
« Odgovor #33 poslato: Septembar 18, 2008, 10:53:26 pre podne »
Uh .... to ce biti problem ... zvanicno imas osigurane obroke, a u realnosti vrlo moguce da od sveg tog "izobilja" neces moci nista uzeti ... jer mogu se kladiti da i ta piletina bice spremljena u litri ulja.

Jedino sto mozes da uradis je da budes jakoooo slatka sa tamo nekom tetom koja radi kao kuvarica, i da joj lepo objasnis o cemu se radi, pa da za tebe spremi kuvano pilece belo (samo u vodi)... Sigurno ce te cudno pogledati, no objasni joj da ces joj ti zapravo zadavati najmanje brige, jer za razliku od pohovanog pileta gde covek ipak treba da pripazi tokom pripreme, kod kuvanja moze na pile i da zaboravi :)
Sto se salatica tice, pitaj tetu ;) koja nema ulja.
A povremeno kupuj konzerve tunjevine u sopstvenom soku, pa to nosi sa sobom, i onda u menzi uzmi samo prilog (npr rizu) i salaticu.

Van mreže jovana

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 77
Odg: kraj definicije
« Odgovor #34 poslato: Septembar 18, 2008, 11:04:46 pre podne »
sumnjam da se s njima ista moze dogovorit jer čim spomenem...ma to su zatucani ljudi, nemozes ti njima objasnit neke stvari...


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.618
Odg: kraj definicije
« Odgovor #35 poslato: Septembar 18, 2008, 12:08:49 posle podne »
@jovana
imas sada po gradu koliko hoces restorana tipa "moja kuhinja" gde ti spremaju jelo onakvo kako ti kazes i pozelis... jbg moze da ti bude kao alternativa makar za dva obroka... uostalom svi mi znamo da je skup ovo sport - obrni okreni ti i da sama spremas sebi morala bi da kupujes belo meso i ostale namirnice... eto ja bih da sam na tovm mestu uzimao belo meso i donosio bas tim ljudima u restoranu i tamo sa njima mislim da mozes da napravis mnogo lakse kompromis oko toga... znaci ujutru ti naprave za ceo dan to poneses u dom i to je to, malo se iscimas al jbg

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: kraj definicije
« Odgovor #36 poslato: Septembar 18, 2008, 01:16:38 posle podne »
Da, to je super resenje ...
Ali ima i tu jedan problem .. ne znam u kakvoj si finansijskoj situaciji, necu ni da pitam naravno ... no kao i vecina studenata, lova je uvek kriticna ... u domu si, placeni obroci u restoranu doma, a placas hranu po restoranima ... dupli trosak ...
Ne znam ... vidi sama, Jovana, ako mozes finansijski da podneses da cesce ides u "moju kuhinju", to bi bilo super

Van mreže jovana

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 77
Odg: kraj definicije
« Odgovor #37 poslato: Septembar 18, 2008, 02:22:50 posle podne »
a neznam ni sama... znam sigurno da taj škart jest neću... probat ću malo tunjevina, sir...i wheyom popunit ostatak pa kak ispadne...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: kraj definicije
« Odgovor #38 poslato: Septembar 18, 2008, 02:25:17 posle podne »
Sigurno nece ispasti lose :)

Van mreže jovana

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 77
Odg: kraj definicije
« Odgovor #39 poslato: Septembar 18, 2008, 02:28:20 posle podne »
kako bude...koma mi je to sto ce mi sad vjerojatno sve otic u k... :) bas sam lijepo počela napredovat....mislim i tamo nastavit u teretanu, nesto rijedje... pa cu vidit...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: kraj definicije
« Odgovor #40 poslato: Septembar 18, 2008, 02:38:45 posle podne »
Ma ne mogu rezultati tek tako samo nestati... kao sto je trebalo vremena da se pocnu pojavljivati, isto tako je potrebno da prodje neko vreme da oni i nestanu, pod uslovom da se bukvalno prestanes baviti ovim sportom i da krenes da jedes ono sto ne treba, a koliko je meni poznato, ti ces i dalje trenirati (doduse, neces moci redovno kao do sada), i dalje ces paziti na hranu koliko god mozes ...
Dakle, pesimizmu i bespotrebnom nerviranju ovde nema mesta ;) nije dobro za ten  :-*

Van mreže jovana

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 77
Odg: kraj definicije
« Odgovor #41 poslato: Septembar 18, 2008, 03:00:17 posle podne »
hehe...hvala tanja :)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: kraj definicije
« Odgovor #42 poslato: Septembar 18, 2008, 03:17:28 posle podne »
Ma ljudi nema nerviranja, ona dobija kupone za klopu koje koristi kad preuzima klopu, zar ne?
Ako je tako uzme te kupone i proda nekom kolegi a skupi malo još para i plaća tu "moju kuhinju" , tako iskoristi i kupone i uštedi pare za "moju kuhinju" :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže jovana

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 77
Odg: kraj definicije
« Odgovor #43 poslato: Septembar 18, 2008, 03:40:08 posle podne »
ne, mi imamo x-ice kojom ti plaćas hranu,dakle gotove obroke. koma je sto nemožes kupit kao u nekim gradovima namirnice, npr. posni sir ili pileca prsa u ovitku... toga kod nas nema. u svakom restoranu koji mi je na raspolaganju može se naci ponesto sto bi moglo proć kao neki ok obrok, ali je to većinom "upakovano" s litrama ulja i masti

da, i mal je problem s tim x-icama jer kod nas provjeravaju i nemožes se koristit tuđom...bas koma