Septembar 21, 2024, 02:02:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Zadnji deltoidi  (Pročitano 11213 puta)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Zadnji deltoidi
« poslato: April 16, 2006, 07:20:35 pre podne »
LJudi koje vezbe izvodite za zadnje deltoide?Ja se ponekada uhvatim u kontra hvat sa pek dekom ako me razuete sta hocu reci a ponekada radim slicno stojece letenju samo pod 90 stepeni ili na klupi i pored toga oni veoma veoma puno zaostaju za prednjim.Verujem da ovakav problem deli mnogo na ako neko ima kakvo efikasno reswenje neka slobodno kaze a ja cu ga isprobati:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #1 poslato: April 16, 2006, 10:10:20 pre podne »
Citat: MaliSima
LJudi koje vezbe izvodite za zadnje deltoide?Ja se ponekada uhvatim u kontra hvat sa pek dekom ako me razuete sta hocu reci a ponekada radim slicno stojece letenju samo pod 90 stepeni ili na klupi i pored toga oni veoma veoma puno zaostaju za prednjim.Verujem da ovakav problem deli mnogo na ako neko ima kakvo efikasno reswenje neka slobodno kaze a ja cu ga isprobati:)
..odlican izbor buraz..a mozes nekada da ubacis i na kros maisni i pretklonjenom polozaju

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #2 poslato: April 16, 2006, 10:59:31 pre podne »
Thanx Pedja probacu je danas da vidim koliko mi pogadja i dali mogu da izvedem lep rdijus pokreta.
PS. bez potpisa:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #3 poslato: April 16, 2006, 11:03:05 pre podne »
Citat: MaliSima
Thanx Pedja probacu je danas da vidim koliko mi pogadja i dali mogu da izvedem lep rdijus pokreta.
..poksuaj sa jednom urkom..pa sa drugom.... :wink:

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #4 poslato: April 16, 2006, 11:12:24 pre podne »
ok primljeno k znanju :)izvestavam veceras posle treninga ouspehu vezbe i mojim subjektivnim zakljuccima
PS. bez potpisa:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #5 poslato: April 16, 2006, 11:13:24 pre podne »
Citat: MaliSima
ok primljeno k znanju :)izvestavam veceras posle treninga ouspehu vezbe i mojim subjektivnim zakljuccima
..OK...CUJEMO SE TI I JA.. :wink:

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #6 poslato: April 16, 2006, 11:15:14 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: MaliSima
ok primljeno k znanju :)izvestavam veceras posle treninga ouspehu vezbe i mojim subjektivnim zakljuccima
..OK...CUJEMO SE TI I JA.. :wink:

OK
PS. bez potpisa:)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #7 poslato: April 23, 2006, 06:34:52 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: MaliSima
Thanx Pedja probacu je danas da vidim koliko mi pogadja i dali mogu da izvedem lep rdijus pokreta.
..poksuaj sa jednom urkom..pa sa drugom.... :wink:

 POkusao sam i moram da pohvalim vezbu i tebi da se zafhvalim sto si mi istu preporucio jos nikada nisam osetio ovoliko izgaranje u zadnjim deltoidima,posto mi kasne od sasda cu ih raditi i sa ledjima po dve tri vezbe nebi li ubrzao njihov razvoj:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #8 poslato: April 23, 2006, 10:42:34 pre podne »
Citat: MaliSima
Citat: pedjos
Citat: MaliSima
Thanx Pedja probacu je danas da vidim koliko mi pogadja i dali mogu da izvedem lep rdijus pokreta.
..poksuaj sa jednom urkom..pa sa drugom.... :wink:

 POkusao sam i moram da pohvalim vezbu i tebi da se zafhvalim sto si mi istu preporucio jos nikada nisam osetio ovoliko izgaranje u zadnjim deltoidima,posto mi kasne od sasda cu ih raditi i sa ledjima po dve tri vezbe nebi li ubrzao njihov razvoj:)
:wink:  :wink:

Van mreže ZeXnS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #9 poslato: April 23, 2006, 11:36:19 pre podne »
letenje bucicama u pretklonu...

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #10 poslato: April 29, 2006, 09:17:13 posle podne »
Ovo gore vezbu sto ih preporucuje pedjos "jebu kevu".Ja radim jos jednu na kros masini i to na gornjim koturovima.Video sam od Flexa Whillera.Neznam tacan naziv vezbe,pedjos sigurno zna,ali pokusacu da ti objasnim kako se radi .Levom rukom se uhvatis za desnu rucicu a desnom za levu,napravis korak i po unazad i radis pokrete kao kada radis lateralno u pretkolonu.Vuces odozgo  
na dole ka unazad,vidi koji tu ugao najvise odgovara.Gledaj maximalno da se skoncentrises na deltoide jer ti se moze desiti,ako vezbu ne radis kako treba,da te pogodi u triceps.I brate recicuti nakon 3-4 serije 10-15 ponavljaja  
zadnji deltoidi mi se toliko napumpaju da to bukvalo izgleda kao u crtanom filmu,a oseecaj dok radim vezbu je fenomenalan,blizak ubodu noza.IF YOU KNOW WHAT I MEAN.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #11 poslato: April 30, 2006, 05:22:17 pre podne »
Citat: novak
Ovo gore vezbu sto ih preporucuje pedjos "jebu kevu".Ja radim jos jednu na kros masini i to na gornjim koturovima.Video sam od Flexa Whillera.Neznam tacan naziv vezbe,pedjos sigurno zna,ali pokusacu da ti objasnim kako se radi .Levom rukom se uhvatis za desnu rucicu a desnom za levu,napravis korak i po unazad i radis pokrete kao kada radis lateralno u pretkolonu.Vuces odozgo  
na dole ka unazad,vidi koji tu ugao najvise odgovara.Gledaj maximalno da se skoncentrises na deltoide jer ti se moze desiti,ako vezbu ne radis kako treba,da te pogodi u triceps.I brate recicuti nakon 3-4 serije 10-15 ponavljaja  
zadnji deltoidi mi se toliko napumpaju da to bukvalo izgleda kao u crtanom filmu,a oseecaj dok radim vezbu je fenomenalan,blizak ubodu noza.IF YOU KNOW WHAT I MEAN.
.da..i to je feneomenalna vezba samo treba pazitit na pravlian radijus pokreta

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #12 poslato: April 30, 2006, 09:03:25 pre podne »
Za to sam i rekao da cu "pokusati" da objasnim kako se radi jer ovako je malo zajebano,mislim recima.

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #13 poslato: April 30, 2006, 09:34:18 pre podne »
Ja nekad radim na pec decku a nekad ovu vezbu sa kablovima. obe su fenomenalne mada mi je pec deck bolja jer je pravilnije radim pa samim tim bolje pogodim posterior deltoid.

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Zadnji deltoidi
« Odgovor #14 poslato: April 30, 2006, 02:06:49 posle podne »
Sta da ti kazem?Za kros moras imati ultra koncentraciju i ultra formu izvodjenja ali zato efekat...