Oktobar 06, 2024, 12:30:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: moja definicija  (Pročitano 6993 puta)

Van mreže Rade

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: moja definicija
« Odgovor #15 poslato: Jun 19, 2008, 09:22:03 pre podne »
Rade, zar nisi rekao da si promenuo ishranu i da unosish vishe UH, a manje proteina.... ? ? ?

Da,promenio sam ishranu...ali ono sam nevodio primer dok je bila stara dijeta...razumes???
nisam pricao sad za ovu.
A ja sam bio pitao,da li da nastavim kao sto sam radio i na prethodnoj ishrani ili da menjam nesto sad kad variram sa unosom UH i proteina?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moja definicija
« Odgovor #16 poslato: Jun 19, 2008, 09:53:50 pre podne »
Citat
E sad pitanje...da li i dalje da nastavim kao sto sam i do sada radio,ili da menjam nesto??

sta podrazumevas pod ovim??

uradio si korekcije isrhane i to je ok..

mozda da uzems savet koji ti ej sale rekao ako mozs novcano da ga izpostujes...i to je to?//

zar ne ???

Van mreže Rade

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: moja definicija
« Odgovor #17 poslato: Jun 19, 2008, 11:00:37 pre podne »
Ne,ne Pedja,to sto je Sale rekao je OK..nego ja sam mislio da li da menjam nesto u CHITING DANU (posto treniram 6+1i taj dan kad ne treniram pada nedelja)..ili da bude kao sto je i do sada bilo...znaci da jedem ceo dan sta god hocu i da ne unosim suplemente.To sam ja hteo da pitam

I samo jos jedno pitanje,da budem siguran.Jel 1kg barenog krompira ima oko 200g UH????
« Poslednja izmena: Jun 19, 2008, 11:06:07 pre podne Rade »

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: moja definicija
« Odgovor #18 poslato: Jun 19, 2008, 11:36:09 pre podne »
brate mnogo je da imas ceo dan cheating...ajde jedan obrok nedeljno pa jos i nekako, al sto bi se tovio glupostima ceo dan.
A za krompir, u zavisnosti od vrste ima od oko 150-200g na 1kg, sirov. Ne znam koliko izgubi vode kad se skuva, il ispece.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moja definicija
« Odgovor #19 poslato: Jun 19, 2008, 11:51:14 pre podne »
kao sto nico rece..

nema potrebe da radis cehating ceo dan...jer to nije onda varanja vec tovaranje bezvrednim i bezpotrebnim kalorijama....i samo mozes da imas stete od toga.

1 veci ili 2 manja varanja u jednom danu...to je sve..

za krompir...pa racunaj da 1kg svezeg ima oko 200 gr UH....manje -vise..ali to je to..u nijednoj variajtni neces pogresiti

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: moja definicija
« Odgovor #20 poslato: Jun 19, 2008, 11:54:18 pre podne »
evo kuvam sada krompir :) : ) :)

Spartak

  • Gost
Odg: moja definicija
« Odgovor #21 poslato: Jun 19, 2008, 12:35:33 posle podne »
samo napred, zelim ti puno uspeha...

kakav ti je proteinski unos i unos bcaa i glutamina u danima kada ne treniras ??? predpostavljam unosish manje proteina....

kada svane nedelja,ustanem i ceo dan se jede..znaci ne gleda se sta: cajna,mleko.palacinke......ma SVE,jer mi je receno da cu tako da "iznenadim" dodatno metabolizam,jer je tokom 6 dana bio skoro na 0% UH,i da cu popuniti  ispraznjen glikogen..znaci nisam unosio nisat od suplemenata.

taj dan iskoristi da se kvalitetno napunis dobrim UH, masti izbjegni, al moze eventyualno da uleti neki cheat obrok sa uh al ne cio dan

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: moja definicija
« Odgovor #22 poslato: Jun 19, 2008, 12:37:13 posle podne »
Kod mene to bude npr nedeljni ruchak gde pojedem pohovano belo meso sa pire krompirom, eto moze to da ti bude neki cheat :)

... u poslednje vreme i to izbegavam jel sam halapljivac pa vec pre toga napravim "greshku", pa ako si i ti na to foru da imas bunar u stomaku pa nemozes da se kontrolishesh i napravish cheat u toku nedelje (jednom), onda vikendom pazish :)  ... ... ...

Van mreže Rade

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: moja definicija
« Odgovor #23 poslato: Jun 19, 2008, 03:26:03 posle podne »
OK...nedeljom cu od sad tako....samo kvalitetnim UH.
Nikolans...bolje da ne znas stasve mogu da pojedem...bilo bi ti muka,sta cu kad ja osecam da sam sit...ali alave oci traze jos.
ali jako sam motivisan i sto je najvaznije psihicki sam spreman..jer sam bas dosta kuburio sa defkom ali na pogresan nacin....mora da bude sve kako treba.

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: moja definicija
« Odgovor #24 poslato: Jun 19, 2008, 05:11:21 posle podne »
Nista bolje od odlucnih i posvecenih ljudi, srecno u definisianju kakvo zelis.
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.