Jul 06, 2024, 06:47:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: OVEREEM: Ubicu Filipovica!  (Pročitano 25845 puta)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #45 poslato: Septembar 16, 2008, 10:16:39 pre podne »
DOĐI U VINKOVCE
Cro Cop Overeemu: Štedi snagu za ring!
 
 
'On izgleda kao body builder, ali mislim da mu to neće biti prednost', kaže Mirko (FOTO: cagepotato.com)
 
Tjedan dana prije prvog pravog okršaja Cro Copa u Dreamu strasti su uzavrele. Demolition men je Mirku poručio da će ga slomiti prije kraja borbe, a Mirko uzvratio: 'Pravi borci govore u ringu!'
 

Nakon šestomjesečne stanke Mirko Filipović će ponovno ući u ring i pokušati napraviti veliki povratak u svijet najvećih svjetskih boraca.

Za razliku od prve borbe u kojoj je demolirao nedoraslog japanskog borca Tatsuye Mizuna, sljedeći utorak će s druge strane stajati moćni Alistair Overeem, Nizozemac kojeg s pravom zovu Demolition man. Pobjednik će s boriti za naslov prvaka u Dreamu.


Pogledajte kako je Overeema pobijedio Haritonov

Overeem, osim poštovanja najjačih svjetskih boraca, ima i prilično dug jezik. Prije nekoliko mjeseci optužio je Mirka da je dvaput izbjegao međusobni okršaj, a sada mu je poručio da će ga srušiti prije kraja posljednje runde.

Palo je tada i dosta grubih riječi, primjerice Nizozemac je Cro Copa nazvao seronjom, ali ni tada ni danas nije dobio jednak odgovor.

"Točno je da su neki borci odustali, a ja samo bio spreman nastupiti i u sedmom mjesecu bez obzira na ozljedu. Overeem tada nije ni bio u kombinaciji i meni je drago da sam mu sada protivnik. A što se tiče tih njegovih prepucavanja, to je dio sporta, dio svega ovoga. Bilo bi mu pametnije da čuva snagu za ring. Pravi borci i pravi sportaši govore u ringu", poručio je Mirko.

 
Mirkova zadnja borba protiv Japanca Tatsuya Mizuna
 

Filipović se u potpunosti oporavio od operacije koljena, iza njega su i problemi s disanjem, koje je riješila operacija nosa i sasvim miran dočekuje bivšeg PRIDE-ovog borca.

Nizozemac je još donedavno nastupao u poluteškoj kategoriji, potom je nabacio desetak kilograma i prešao u tešku.

"To može biti dvosjekli mač, jer velika količina mase dobivena u kratkom vremenu utječe na kondiciju. On izgleda kao body builder, nema ni grama sala, ali mislim da mu to nije prednost."

Svi koji se misle kladiti na ovaj dvoboj trebali bi uzeti u obzir Mirkovu prognozu. Ako pobijedi naš će se Vinkovčanin za naslov u Dreamu boriti protiv pobjednika meča između Rusa Sergeja Haritonova i Amerikanca Mighty Moa.

"Pobijedit ćemo Haritonov i ja, nas dvojica ćemo se boriti za naslov!"
 

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #46 poslato: Septembar 16, 2008, 10:44:44 pre podne »
kad ce vise ta borba....

Van mreže Jovancg

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #47 poslato: Septembar 16, 2008, 11:53:10 pre podne »
Jedva cekam mec...overem jes kao bodybuilder izgleda predobro,ali ne mora znacit nista!!!
Stazom pobjede

Van mreže silwer67

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • ...samo napred!!!
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #48 poslato: Septembar 16, 2008, 07:17:01 posle podne »
Mislim da je mirkovo vreme proslo dolaze mladji i jaci borci bolje za njega da se povuce dok je vreme
Upravo tako i nikako drugacije.
Neistrazeni zivot nije vredan zivljenja.
                                     Sokrat

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #49 poslato: Septembar 16, 2008, 07:32:13 posle podne »
Mislim da je mirkovo vreme proslo dolaze mladji i jaci borci bolje za njega da se povuce dok je vreme
Upravo tako i nikako drugacije.
e najlakse je tako...

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #50 poslato: Septembar 16, 2008, 08:40:02 posle podne »
Mislim da je mirkovo vreme proslo dolaze mladji i jaci borci bolje za njega da se povuce dok je vreme
Upravo tako i nikako drugacije.

sve ce se pokazat kroz borbe...

Van mreže silwer67

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • ...samo napred!!!
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #51 poslato: Septembar 17, 2008, 06:51:03 posle podne »
Momci!On je definitivno najveci fajter svih vremena sa ovih prostora i definitivno,tesko ce ga skoro ko stici i prestici.Bilo je velikih imena iz sveta boksa,karatea i jos ponegde nekog,ali Filipovic je pokazao najvise,jer i disciplina u kojoj se takmicio-trazila je najvise.Vrlo je kompleksno i po kondicionoj spremi,i po fizickoj snazi i po poznavanju borilackih vestina.Ono sto je mana mnogih velikih imena,ne samo u sportu nego i drugim sferama delovanja je cinjenica da ne znaju kad je dosta tj. ne znaju kad mladjima(ili nekom drugom)treba prepustiti scenu.Cenu te lose odluke(da se ostane jos malo)skupo placaju i odlaze sa scene u ruznom izdanju,cesto puta vrlo brzo zaboravljeni od svih.Cini mi se da Filipovic upravo ponavlja tu gresku.Mislim da se posle osvajanja titule u Japanu trebao povuci,mnogo bi bolje izgledalo nego ovo danas.Ako se dosad nije dokazao i pokazao,onda i nece.U svakom slucaju,zelim mu pobede,ali mislim da borci koji su godinama mladji od njega-vise zele trofeje.Tu nema niceg cudnog,to je zivot,to je sasvim prorodno.
Neistrazeni zivot nije vredan zivljenja.
                                     Sokrat

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #52 poslato: Septembar 17, 2008, 09:22:13 posle podne »
ja mislim da godine ne igraju bas toliku ulogu primjer ti je couture,coleman,don frye,shamrock,...nije ovo nogomet

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #53 poslato: Septembar 18, 2008, 01:06:53 pre podne »

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #54 poslato: Septembar 21, 2008, 05:19:34 posle podne »
Cro Copa čeka borba života: "Nabubetati Overeema, pa fajt za titulu"

TRI DANA prije meča koji je označen kao vitalan za njegovu karijeru, Mirko Filipović otisnuo se prema Japanu. U Saitami, gdje se osjeća kao kod kuće, Mirko će u utorak ujutro oko 12 sati po hrvatskom vremenu ući u Dreamov ring.

Ulog je osim važne pobjede na Dream 6. turniru dijelom i Mirkova karijera, jer nakon teških poraza od Gonzage i Konga u kavezu UFC-a (Mirko se na mjesto nesreće namjerava vratiti po titulu), treba mu prava, velika pobjeda. Sjeća li se netko uopće Mizuna, kojeg je Mirko demolirao u premijernoj borbi u Dreamu? Baš zato će sudar s Demolition Manom, Nizozemcom Alistairom Overeemom biti od posebna važnosti, pokazat će Mirku gdje se u ovom trenutku zaista nalazi.
Mirko se temeljito pripremao za borbu s nizozemskim borcem čiji su karijera i samopouzdanje u uzlaznoj putanji, posebice nakon pobjede nad Mark Huntom.

Trenirao je u Nizozemskoj s češkim sparing partnerima Remyjem Bonjanskym i Ivanom Hyppolitom, u Zagrebu i s Deanom Listerom, jednim od najboljih boraca na svijetu.
Overeem je kickboxer, a u posljednje vrijeme sve je bolji u borbi na parteru te je mnoge borbe završio giljotinom.

"Ipak, vjerujem da sam kvalitetniji. On je dobar borac, ali ne vidim razloga da sve ne bude dobro. Isto tako, ne želim ništa niti proricati, kada bih to radio ne bih bio borac, nego prorok.", poručio je Mirko prije polaska za Japan.

S Overeemom je već razmjenio puno riječi, sada je došlo vrijeme da se vidi tko je zaista jači.

"Idem ga nabubetati i vraćam se doma".

U tom slučaju mogli bi uslijediti pregovori oko meča za prvaka Dreama. Mirko se nada da će Staru godinu ispratiti radno, u klinču s pobjednikom meča Haritonov - Mighty Mo.


Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #55 poslato: Septembar 21, 2008, 11:18:16 posle podne »
a nemoj samo to govorit... nabubetat  :( :-\

Van mreže srdjan_88

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #56 poslato: Septembar 21, 2008, 11:29:31 posle podne »
mirko je imao ozbiljan pad forme u trenucima kada je imao ozbiljne protivnike...valjda ga nije demoralisalo...

Spartak

  • Gost
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #57 poslato: Septembar 22, 2008, 12:49:18 pre podne »
Da,ozbiljan pad forme je imao protiv wanderleia i barnetta,ma da...to nisu ozb borci.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #58 poslato: Septembar 22, 2008, 08:53:27 pre podne »
ma nisu ozbiljni jedan bio 5 GODINA NEDODIRLJIV,a drugi najmladji ufc sampion

Van mreže Robert Međugorac

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 31
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #59 poslato: Septembar 22, 2008, 01:34:37 posle podne »
Jedva cekam mec...
Mirku i Zelgu puno srece sutra, iako sam siguran da se oni nece oslanjati na srecu vec idu u Japan spremni i koncentrirani. Obojica imaju ozbiljne protivnike, a Mirku dajem puno vise sanse za pobjedu. Nadam se da ce me Zelg demantirati :) i pobjediti. Mirko je svjestan vaznosti ovog meca i MORA pobijediti, posebno nakon  Overeemovih podcjenjivackih izjava! GOOO CRO COP !

A onda osvoji Dream-ov pojas, vrati se u UFC i razbij Gonzangu, Konga i slicne! Grrrr! I na kraju odradi mec s Fedorom. Jos jednom pokusaj pobijediti velikog Fedora i bez obzira na ishod meca uzdignute glave idi u zasluzenu borilacku mirovinu. E, to je moj idealni scenario za Mirka.
DREAM BELIEVE BECOME