Jun 30, 2024, 10:23:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC  (Pročitano 87057 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #195 poslato: Oktobar 21, 2008, 11:18:32 posle podne »
Evo reci cu vam i svoje vidjenje svega kao organizatora:
Kao prvo desilo mi se kao i svakog puta da sve spadne na ova moja clasic ledja oko organizacije. Ko je organizovao zna o cemu govorim.
Kad sagledam sve, najvise mi je zao sto je tehnika zakazala,odnosno pustanje muzike. Propust smatram ogromnim i danima se nerviram zbog toga jer sam i odgovoran zbog toga kao organizator.
Sve ostalo ste mogli da dozivite u sali. Koliko Kragujevac voli body building videlo se te veceri.
Ja sam izasao u svojoj losijoj formi koja je na moju srecu bila dovoljna za pobedu. Sonja takodje. 72 sata non stop na nogama i nerviranja oko gluposti zbog organizacije je ucinilo svoje i voda je prosetala i izvan misica.
Polutesku kategoriju komentarisem ovako: da je takmicenje bilo u Novom Sadu, pobedio bi Mika. Ovako, u Kragujevcu Djura je u prednosti. Toliko je mala razlika bila.

Ja sam se sa svoje strane potrudio koliko sam mogao.
 Svaki takmicar je na merenju dobio paket sa kompletnim obrokom i niko nije platio kotizaciju.
Svi pobednici su dobili gomilu poklona u preparatima.

Stvarno me pogadja poredjenje i prica daje takmicenje u SM bilo extra jer je vecera bila fenomenalna.  Pa veceru sam upravo i ukinuo licno jer ne zelim da vidim ujne i tetke za stolom sa takmicarima.
Zasto niko ne poredi broj ljudi u publici na oba takmicenja nego VECERU????
 
Ljudi koji vode NABBA federaciju,Pedja i Sandra, su mi dobri prijatelji i dobro znaju koliko je tesko svima udovoljiti.
Cinjenica je da je u obe federacije na Drzavnim prvenstvima bilo manje prijavljenih takmicara nego ranijih godina.

     
« Poslednja izmena: Oktobar 21, 2008, 11:20:48 posle podne GORAN_ILIC »
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #196 poslato: Oktobar 21, 2008, 11:23:51 posle podne »
a cek u Kragujevcu i Novom Sadu se ne sudi po istim pravilima i ne sude iste sudije pa bi pobednici bili razliciti...zanimljivo ,vidis ovo pravilo nisam znao,mora da je od skoro uvedeno


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #197 poslato: Oktobar 22, 2008, 12:45:10 pre podne »
Gorane, ja te licno ne okrivljujem, znam kakva je muka oko organizacije. Nikada nisam naravno ja organizovao takmicenje, ali sam bio svedok kada je Pedja iz Jagodine organizovao kup 2005 godine u Jagodini. Pogotovu kada se neko plus i sprema onda je to stvarno mucenje.

 U vezi vecere u Sremskoj Mitrovici, ne mogu a da ne pomenem da nije bila dobra, i u veoma lepom ambijentu .

U vezi muzike si naparavio ogroman propust. Pa zar je moguce da su se u jednom selu ili varosici - Elemiru ljudi dosetili i stavili prosecan kompjuter sa koga je pustana muzika. I tako da bilo da takmicar donese Mp3, Mp4, video spot, audio cd, bilo na disku, bilo na mp3 playeru, bilo na usb sticku, oni su lepo prebacili tu pesmu na hard disk napravili foldere po kategorijama, i nikakvih problema nije bilo. Znaci odmah prilikom prijavljivanja se predavao CD ili sta vec i kopiranje na kompjuter, pa ako stvarno nece da procita  onda je takmicar to unapred znao. No dobro. Sve u svemu vec sam napisao organizacija je bila dobra, atmosfera takodje.  Mozda ste malo pretereali sa djurinim shou programom, ali dobro vas je teren pa i nije ispalo tako lose. :)

Sve ovo pisem ne da bi se pravdao tebi ili drugima, vec naprotiv zato sto i sam znas da nisam zeleo da se takmicim na ovom takmicenju u Kragujevcu, vec sam se spremao samo za Smederevsku Mitrovicu. Ti takodje znas zasto sam i dosao u Kg, a to sam vec opisao u prethodnom mom postu. Na kraju je ispalo da sam se prodao kao kurva za 4 jebene kante proteina i da sam ispao necovek, no dobro.... to je samo stavilo tacku da NIKADA, ali NIKADA vise, cak mozda i ne odem da gledam takmicenja u IFBB....

Toliko od mene, morao sam TEBI, zbog TEBE da objasnim ovo, znaci sve sto sam napisao se ne odnosi na tebe licno, vec na moje celokupno uporedjivanje  izmedju 2 saveza. Ni jednog trenutnka nisam imao nameru da se  ljutim na tebe, jer i sam znam kolika je muka spremati se, a mogu da zamislim kolka je tek muka organizovati takmicenje i spremati se u isto vreme.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #198 poslato: Oktobar 23, 2008, 05:55:01 posle podne »
Obrisao sam poruke koje nemaju veze sa temom.

Zamolicu vas da se ljudski i argumentovano obracate jedni drugima.

Pozdrav,
Vladan
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #199 poslato: Oktobar 23, 2008, 06:33:39 posle podne »
Evo reci cu vam i svoje vidjenje svega kao organizatora:
Kao prvo desilo mi se kao i svakog puta da sve spadne na ova moja clasic ledja oko organizacije. Ko je organizovao zna o cemu govorim.
Kad sagledam sve, najvise mi je zao sto je tehnika zakazala,odnosno pustanje muzike. Propust smatram ogromnim i danima se nerviram zbog toga jer sam i odgovoran zbog toga kao organizator.
Sve ostalo ste mogli da dozivite u sali. Koliko Kragujevac voli body building videlo se te veceri.
Ja sam izasao u svojoj losijoj formi koja je na moju srecu bila dovoljna za pobedu. Sonja takodje. 72 sata non stop na nogama i nerviranja oko gluposti zbog organizacije je ucinilo svoje i voda je prosetala i izvan misica.
Polutesku kategoriju komentarisem ovako: da je takmicenje bilo u Novom Sadu, pobedio bi Mika. Ovako, u Kragujevcu Djura je u prednosti. Toliko je mala razlika bila.

Ja sam se sa svoje strane potrudio koliko sam mogao.
 Svaki takmicar je na merenju dobio paket sa kompletnim obrokom i niko nije platio kotizaciju.
Svi pobednici su dobili gomilu poklona u preparatima.

Stvarno me pogadja poredjenje i prica daje takmicenje u SM bilo extra jer je vecera bila fenomenalna.  Pa veceru sam upravo i ukinuo licno jer ne zelim da vidim ujne i tetke za stolom sa takmicarima.
Zasto niko ne poredi broj ljudi u publici na oba takmicenja nego VECERU????
 
Ljudi koji vode NABBA federaciju,Pedja i Sandra, su mi dobri prijatelji i dobro znaju koliko je tesko svima udovoljiti.
Cinjenica je da je u obe federacije na Drzavnim prvenstvima bilo manje prijavljenih takmicara nego ranijih godina.

     

sto se tice publike definitivno si u pravu , u kragujevcu mnooogo vise..... i dobro navijanje..... videcemo kako ce biti aprila u boru....
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Bertil Foxxx

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #200 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:43:16 pre podne »
Jer ima neko slike od 3. Nemanja Perovic (99), Partizan, Bor ? on se takmicio u juniorima ? koliko takmicara je imalo u juniorima +75

jer to onaj sto je bio 3 u +75?



da nelle taj je.jer ima neko slike da vidim kako je izgledao?
ja tog lika prvi put u zivotu vidim mislim ono je zestoka bruka...
nedo bog nikome

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #201 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:19:40 posle podne »
Kragujevac 2008

Ovih dana je bilo toliko frke da prosto nisam imao ni vremena ni volje da komentarišem zadnjih 10tak dana, evo sada nakon 4takmičenja i jednog revijalnog izlaska sinoć u Mostaru da se javimo.

Kao prvo žao mi je što u Kg nisam imao vremena da duže ragovaramo sa :

Peđom Petrovićem kome se zahvaljujem na vrhunskoj THE majci koju ne skidam  :)
Samo da znate Peđa ili se pukao sa nečim ili su mu onako oči stalno sjajne i vrlo čudne boje. ;D
Sviđa mi se što je porodica uz njega, žena i sinovi i naravno da bez stabilne porodice nebi došao tamo dokle je došao.
Žao nam je što Peđa nije izašao na binu u Kg tada mislim da bi totalno poremetio nečije planove i plasman, on vrlo dobro zna koji su razlozi pričao mi je o tome i OK, njegova odluka

Markom Dimitrijevićem od koga sam dobio na poklon njegov DVD, čovek na svom mestu skroz, staložen, dobronameran i zajebant. ;)

Igorom Milovanovićem sa kojim smo zajednički ocenjivali takmičare i pričali o BB, spremanju...žao mi je što nema uslova da se spremi za takmičenje jer ono što sam video je čudo.

Sinišom Prvulovićem sa kojima sam razmenili par reči , nedovoljno vremena za takvog šampiona.

Polomcem i Death Rowom (Vladom) koji su izuzetni sportisti, kojima smo se maltene od cele frke javili samo, pozdravili i odjurili da se spremamo za izlazak na binu.

GEY ZAJEDNICOM  ;D ;D ;D : Hansom, Mark3,Ogijem-„trapezom ;D“,  Mickeyom (zemom), Košutom, jojevta (sa njim svaki dan nešto kenj.m), momci svi nasmejani i pravi zaljubljenici u BB.

Momcima sa foruma: kiki ns, Vladom labradom, Stojketom, Monikom,Robertom ... ako sam nekog izostavio neka mi ne zamere i dalje sam sav konfuzan od svega ovoga.

CVELETOM – strašno dobar lik, pored odličnih rezultata u BB vidi se da je ljudina...

Žao mi je što nisam video mog brata fegeta Neleta, ceo dan kad sam mogao sam ga tražio. ;)

ZILE 88- mali izuzetan potencijal i skroman, terao sam ga da se ošiša i od njega sam maltene sutra dan dobio slike ošišanog, mnogo mu je bolje sada i neće ga kosa više gušiti već ima da RASTE I RASTE.

Milica Narančić ZLATO u fitnesu, oduševila je i mene i Mirjanu svojom jednostavnošću, i prijatnim pristupom, jednom rečju „nije kučka“ , trebali smo da razmenimo mailove ali od naravno frke oko svega otišli smo bez pozdrava.
Ovom prilikom ako neko zna njen mail neka nam javi na PM da joj Mirjana pošalje neke slike koje je tražila.

Ima puno ljudi koji nisam imao prilike da upoznam i to mi je zaista krivo ali svako ko zna kakva je frka kad si uz takmičara, razumeće me.

Nebi želeo da komentarišem rezultate jer sam umoran od nabeđivanja sa kojekavim likovima o tome da je to moje MIŠLJENJE a ne zla namera ili pljuvanje (daleko od toga).

Drago mi je što smo prisustvovali ovakvom događaju koji je najposećenije BB takmičenje koje sam ja video do sad.

Pozdrav i čestitke svim takmičarima, organizaciji i gledaocima.
  :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #202 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:22:53 posle podne »
:)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #203 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:29:02 posle podne »
:)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bosko97

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 310
  • Pauljicic
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #204 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:31:14 posle podne »
Bebac,svaka cast na predhodnom postu-potpuno se slazem sa tobom-posteno!!!Lepo recenoijos lepse fotke!

Van mreže bosko97

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 310
  • Pauljicic
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #205 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:32:34 posle podne »
E,i ove su vrh!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #206 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:32:44 posle podne »
:)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #207 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:38:40 posle podne »
:)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #208 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:42:47 posle podne »
:)
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2008, 01:44:41 posle podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #209 poslato: Oktobar 26, 2008, 01:46:57 posle podne »
4 takmicarke od njih 6 NEMAJU list!! Neverovatno! Da nisu na stiklama imale bi balvane od nogu, a i ovako nije daleko od toga!
Sad se neko moze napraviti pametan i reci mi: A kako ti izgledas kad si tako pametan?!  Ali da ne bi doslo do toga sad cu i da odgovorim odmah: Ja se zato i ne takmicim!!    
Smatram da bi devojke sa bine koje izgledaju kao da nisu u zivotu vezbale u teretani, vec su samo zgodne, trebalo da se takmice u necemu drugom a ne u ovome u cemu se sada akmice.  Video sam slike takmicakrki od prosle godine (ima ih u ovoj temi) i razlika je neuporediva..
Ovo je samo moje misljenje ko se ne slaze sa njim molio bih ga da se ne nastavlja sa mnom nego da samo iznese svoje, nemam vremena niti zelje da se sukobljavam sa ljudima na ovom forumu..  Pozz svima..