Jul 07, 2024, 01:36:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC  (Pročitano 87199 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #135 poslato: Oktobar 19, 2008, 05:20:53 posle podne »
Nisam primetio da je Ilicev konkurent i osvajac prvog mesta u toj kategoriji toliko bolji u nogama ...... plus vise nego OCITA GINEKOMASTIJA !!!!!    Kakvu poruku saljemo buducim takmicarima ako se takve stvari ne sankcionisu?! Ne kazem da ga treba ne znam kako kazniti ali najmanje jedno mesto dole.  A zamislite tek nekog ko je iz ciste radoznalosti otisao da gleda takmicenje ....." Hej , pa onaj cika ima sise" .........

I ponavljamo ono sto nam je uvek smetalo na Olimpiji ili sl takmicenjima da kazemo mlad je on ima vremena, sledece godine ce biti prvi ........  budalastine ..... ako je bio bolji zasto nije prvi , ne vidim opravdan razlog .....


bravo BIG

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #136 poslato: Oktobar 19, 2008, 05:21:31 posle podne »
Narode ja cu samo reci da sam jako zadovoljan meni medalja nista ne znaci meni je bitno da sam ostvario velik napredak u odnosu na proslu godinu a to da li sam ostecen neznam na bini iz mog ugla svi izgledaju dobro na slikama je to mnogo drugacije nisam mislio da sam bas tako izgledao :) hvala svima koji su bili uz mene pozdrav

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #137 poslato: Oktobar 19, 2008, 05:32:01 posle podne »
Ne radi se Milovane samo o tebi ..... vec o ovom sportu uopste .....

"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #138 poslato: Oktobar 19, 2008, 06:41:36 posle podne »
e, ono nisam malo pre ja napisao, to je drug verovatno seljak napisao, kod njega sam se bio ulogovao da proverim sta ima novo na forumu..  Ja ja sam bio nesto napisao ali je verovatno onaj konj, ispravio i napisao to za Miku.. Ja i mislim da je Mika bio najbolji u svojoj kategoriji, ali nije bas za apsolutnog ;)
Mada koga boli dupe za moje misljenje...

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #139 poslato: Oktobar 19, 2008, 06:45:08 posle podne »
+ i onaj Nenad Mihajlovic je brutalno izgledao... Na osnovu slika gledano mozda i zasluzuje da je apsolutni, a sad odande gde su bile sudije je sve drugacije..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #140 poslato: Oktobar 19, 2008, 07:06:53 posle podne »
Slazem se u potpunosti sa Vladarevim postom,tj dva posta ;D   
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #141 poslato: Oktobar 19, 2008, 07:11:26 posle podne »
Mika rulzz :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #142 poslato: Oktobar 19, 2008, 08:05:03 posle podne »
Citat
Apsolutni : Hans - vidim da se ne slazete sa ovom odlukom - volio bih i ovdje da vidim usporednu Hans vs Slavisa, pa da se i meni otovre oci kako je Slavisa sa 20 kg manje bolji od Hansa, naravno nije sve u kilogramima, ali po onim standardima koje ja gledam na takmicenjeima u okviru IFBB-a koje pratimo rekao bih da jeste mnogo toga...

hmmmmmmmmm
pa evo
pogledaj samo recimo 3 zadnja sv prvenstva gde ces videti ko su bili apostultn pobednici...pa ce mnogot oga da bude jasnije...

ja necu ovde da ulazim u anailazu STEP BY STEP..jel mi se iskreno da ne kazem sta od cele price i takmicenja i svega sto se desava..
ali...receinca da kako engo sa 20 kg moze da bude apostulnti mislim da nema mesta u ni jednom elemetnu ovog sporta sto je dokazano pa ajd da kazem cak i ove godine na olimopiji..
tako da priclino e ovo sve smesno...
moze se uraditi komrpaciji svega ostalog....A AKO JE NEKO VEC TOLIKO DOKON-ja niti jesam niti mi se zajbeava sa tim...VIDEO SAM SVOJIM OCIMA,A SIGURNO SAM DOVLJNO KOMPTETEAN DA STANEM IZA SVOJIH RECI...I to je to..NEKA URADI SAMO...dupla bic od nazad..ledja od nazad..stomak noga..

rezulatal...4-3
game over...
a da ne PRICAM O ELEMENTU KOJ SE ZOVE....BITI KOMEPLTAN TAKMICAR :D :D :D

a za nelelte i gospodina u belom nikolica.
pa nemam ja sta da objsanjvam..ti si ivane bio.mogao si sam videti..a nele ti si trebalo da budes pa da viss 8) 8)

Citat
Eto to je to... I BTW... pomalo laicki, jer znam da se moraju postovati pravila IFBB-ovih standarda po pitanju kategorija, ali ovako kada posmatram takmicenje kao gledalac ne mislim da su bile potrebne vise od jedne juniorske, jedne bodyclassic, jedne fitness i kategorije zenskog BB, i uz MAX 2 KATEGORIJE BB SENIORA... Tada bismo mozda vidjeli interesantnije duele

a na ovo buraz je uzaldono trositi vreme i komentaristati....jer iz godine u godinu..jedno ste isto
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2008, 08:58:21 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #143 poslato: Oktobar 19, 2008, 09:32:45 posle podne »
Pedja sto si odustao od takmicenja? Zbog nekih melverzacija koje ocigledno ne manjkaju na nasim takmicenjima ili su drugi razlozi u pitanju. Bas se iznenadio kada nocas procitao da nisi ni izlazio na binu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #144 poslato: Oktobar 19, 2008, 09:50:14 posle podne »
Pedja sto si odustao od takmicenja? Zbog nekih melverzacija koje ocigledno ne manjkaju na nasim takmicenjima ili su drugi razlozi u pitanju. Bas se iznenadio kada nocas procitao da nisi ni izlazio na binu

doci ce vreme uskoro gde cu sve na jedno mesto da napisem....sve ce da se zna

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #145 poslato: Oktobar 19, 2008, 11:03:33 posle podne »
Iskreno i nisam bog zna kako kvalitetno mogao da vidim,bio sam na galeriji,zato me i zanimalo tvoje misljenje...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #146 poslato: Oktobar 19, 2008, 11:51:57 posle podne »
Atmosfera na takmičenju je bila odlična , organizacija po mom mišljenju loša , ono što su radili sa muzikom ( što se tiče takmičara koji nisu iz KG ) je sramota , da po izgovoru voditeljke nijedan cd nije ispravan  , osim naravno takmičara iz KG ,je stvarno nisko , a o suđenju da ne pričam , potpuno mi je jasno zašto Peđa nije hteo da nastupa i dobro je i uradio .
Što se tiče komentara MR:BIG-a , čovek je potpuno u pravu .
Meni je žao samo što će potpuno da unište takmičarski BB , ako budu tako nastavili !!!

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #147 poslato: Oktobar 20, 2008, 12:40:56 pre podne »
Atmosfera na takmičenju je bila odlična , organizacija po mom mišljenju loša , ono što su radili sa muzikom ( što se tiče takmičara koji nisu iz KG ) je sramota , da po izgovoru voditeljke nijedan cd nije ispravan  , osim naravno takmičara iz KG ,je stvarno nisko , a o suđenju da ne pričam , potpuno mi je jasno zašto Peđa nije hteo da nastupa i dobro je i uradio .
Što se tiče komentara MR:BIG-a , čovek je potpuno u pravu .
Meni je žao samo što će potpuno da unište takmičarski BB , ako budu tako nastavili !!!
Hmmmmm, na primer Stefan Antic  se takmicio za Olympiju iz Kragujevca, i njemu nije rasdio disk... Izuzetak koji proverava tvoju tvrdnju!
BTW cestitke svim takmicarima, kao i organizatoru.
PS, drago mi je da sam sreo ljude s kojima silom prilika se duze nisam video.....

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #148 poslato: Oktobar 20, 2008, 12:44:37 pre podne »
Jedan iz KG naspram desetine drugih , pa morao je bar jedan da im omakne iz KG , pošto je publika već ozbiljno negodovala i dobacivala

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #149 poslato: Oktobar 20, 2008, 12:47:04 pre podne »
Jedan iz KG naspram desetine drugih , pa morao je bar jedan da im omakne iz KG , pošto je publika već ozbiljno negodovala i dobacivala
Trust no1... e to je vec posao za Moldera i Skali da rese tu teoriju zavere.....