Jul 01, 2024, 03:49:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Natasa Maksimovic  (Pročitano 72240 puta)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #105 poslato: Oktobar 09, 2009, 05:57:40 posle podne »
Koliko strucnjaka za grudnjake ovde, sta li samo traze pisanjem po forumu ;) (to je S, ne SH :D)

Van mreže Colja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #106 poslato: Oktobar 09, 2009, 06:18:42 posle podne »
to ti kazem :)))))
oko chega mi ovde raspravljamo brate :)

Van mreže Colja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #107 poslato: Oktobar 09, 2009, 06:19:25 posle podne »
necemo da mokrimo po kanalu sa SH

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #108 poslato: Oktobar 09, 2009, 11:06:23 posle podne »
uuu jbt kakav stomak !!!
sci-fi
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #109 poslato: Oktobar 09, 2009, 11:21:44 posle podne »
horor  ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #110 poslato: Oktobar 12, 2009, 09:36:14 pre podne »
pa sve se moze jbg...

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #111 poslato: Oktobar 12, 2009, 10:44:44 pre podne »
Ko kaze da se izdefinisala bez hemije ali u celoj prici je najbitnije da je postigla izgled kakav je zelela.
Ipak nista nije tako impresivno kao 'bolesno'izvajani trbusnjaci.

Van mreže teodora.godar

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 14
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #112 poslato: Novembar 23, 2010, 06:48:58 posle podne »
Slatka devojka ali nista posebno Na forumu su lepse i zgodnije devojke!

Ja stvarno nisam riba koja bi se poredila sa ovom devojkom. Ima lep stomak i grudi,atraktivna i kako vi kazete napucana ali od dupeta ni traga ni glasa. Ajd jednu sliku sa strane bez guzenja. Ima nesto zadebljani sedalni deo i to je cisto da je ne zulja kad sedne. Necu da budem maliciozna ali uopste nije cak ni iznad proseka. Naravno ukusi su razliciti. Ali kad vidim ovakve komentare za ovakvu devojku pomislim kako su muski komplimenti bezvredni. Stvarno izvinite i nije mi cilj ni malo se porediti sa njom ali meni je devojka neprimetna. ;-)
Sad ce me neko pojesti.
Sto se tice situacije posle definicije ja se klanjam za trud.Konacan izgled je verovatno nekome lep ali po meni je stomak svaka cast. Noge su lepe ali guza i ruke nema. Definicija je super. Tange promasena velicina kao i vecina devojaka. Preduboke a pogotovo na malu guzu to jos losije izgleda.
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2010, 07:11:07 posle podne teodora.godar »

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #113 poslato: Novembar 23, 2010, 08:05:20 posle podne »
Slatka devojka ali nista posebno Na forumu su lepse i zgodnije devojke!

Ja stvarno nisam riba koja bi se poredila sa ovom devojkom. Ima lep stomak i grudi,atraktivna i kako vi kazete napucana ali od dupeta ni traga ni glasa. Ajd jednu sliku sa strane bez guzenja. Ima nesto zadebljani sedalni deo i to je cisto da je ne zulja kad sedne. Necu da budem maliciozna ali uopste nije cak ni iznad proseka. Naravno ukusi su razliciti. Ali kad vidim ovakve komentare za ovakvu devojku pomislim kako su muski komplimenti bezvredni. Stvarno izvinite i nije mi cilj ni malo se porediti sa njom ali meni je devojka neprimetna. ;-)
Sad ce me neko pojesti.
Sto se tice situacije posle definicije ja se klanjam za trud.Konacan izgled je verovatno nekome lep ali po meni je stomak svaka cast. Noge su lepe ali guza i ruke nema. Definicija je super. Tange promasena velicina kao i vecina devojaka. Preduboke a pogotovo na malu guzu to jos losije izgleda.

stvarno... muskarci nista ne znaju, zato nas treba edukovati. eto, postavi ti sliku svoje ultra guze da nas poducis. posto si vec izvukla temu sa groblja.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže teodora.godar

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 14
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #114 poslato: Novembar 23, 2010, 08:13:19 posle podne »
A zbog cega takav ironican ton. Kao sto rekoh ja ne mislim da treba da se poredim sa njom,niti da izgledam bolje od nje. Sta to znaci da mi koji ne izgledamo perfektno ne smemo komentarisati? I odakle to o mojoj ultra guzi? Ja sam majka i zena i ne mogu stati uz nju ali smem imati misljenje. Nadam se. Ili je ovo forum samo za ultra zgodne?

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #115 poslato: Novembar 23, 2010, 08:17:58 posle podne »
naravno da nije ovo forum samo za zgodne ljude. ali su mi poznate devojke i zene koje uvek imaju primedbe na izgled druge zenske osobe. ti si otvorila temu u kojoj nije pisano vise od godinu dana samo da bi napisala da je ova devojka za tebe neprimetna i da ima lose dupe.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže teodora.godar

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 14
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #116 poslato: Novembar 23, 2010, 08:55:52 posle podne »
Nisam gledala od kada je tema a dala sam samo svoje misljenje. Da nisi mozda preskocio deo gde sam rekla da ima lep stomak inoge? Ok nema veze. To je moje misljenje kako god ja izgledala. Sportski pozdrav !

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #117 poslato: Novembar 23, 2010, 09:01:27 posle podne »
daj Teodora iskuliraj se malo :)

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #118 poslato: Novembar 23, 2010, 09:21:23 posle podne »
Devojka je nekada (kada kazem nekada mislim na period pre defke) izgledala mnoooooogoooo dobro, ali MNOOOGOOO DOOOBRO, a da ne bude komentara "kako ti to znas itd." dovoljno je da kazem da vec 3 god. treniram u istoj teretani gde ona trenira...nakon defke je normalno ono sto se njoj dogodilo, grudi "nema" (bar ne onakve kakve mi volimo. ), guze nema :'(...
Komentari postavljeni od strane muskaraca jesu sa tacke gledista kakva je Nata riba sada....a posto je izgubila atribute koji nas privlace kod devojaka, naravno da su i komentari ovakvi.
Sa druge strane, posmatrajuci Natu kao takmicarku, samo mogu da kazem SVAKA CAST, devojka je stvarno brutalna sa te strane....bar po mom misljenju...trud se isplatio i ovo je ono sto je ona htela da postigne i to treba postovati.


@ Teodora

NEPRIMETNA??? Ne razumem u kom smislu neprimetna, jer ona je sve, samo ne to....
Nema ruke :S? Pa nije ona muskarac pa da ima ogromne ruke :S..pogledaj malo bolje kakve su joj ruke, ramena...po meni, extra, definicija zlo zala xD, a jos bolje sve to izgleda uzivo...da je vise ne bi valjalo, bar po njenim sadasnjim proporcijama..
ponavljam....DEVOJKA JE TAKMICAR....a sl. put kad napises nesto ovako prvo se raspitaj o kome pises...
Ta devojka ne sedi za kompom i komentarise druge...ta devojka je sada u teretani i trenira, zato i izgleda ovako kako izgleda.......naravucenije.....iskoristi svoje vreme za nesto produktivnije ;)
Pozz

P.S. Nemoj Natu da mi dirate :D

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Natasa Maksimovic
« Odgovor #119 poslato: Novembar 23, 2010, 10:40:08 posle podne »
Tamo gde se Natasa pojavi -sve druge su neprimetne :D