Jun 30, 2024, 12:02:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik - Pomoc  (Pročitano 18769 puta)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #45 poslato: April 14, 2006, 08:59:48 pre podne »
Pa to vam kazem! :wink:

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #46 poslato: April 14, 2006, 10:09:00 pre podne »
Offtopic

btw, mnogi ga znaju kao B-boy Junior. Rodjen je sa malo kracim nogama. Kod leve se nista i ne primecuje, ali desna mu je zakrzljala jos dok je bio mali i sada ima drvenu nogu. Dok ide vidi se da gelja, ali kad pocne da igra nikad ne bi rekli da je invalid! :D Muka ga je naterala da postane deseti po redu najbolji B-boy na svetu na "BC One" takmicenju (takmicenje 16 najboljih B-boyeva na svetu. Na to takmicenje ne mozes da se prijavis, mogu samo da te pozovu, pa ako hoces, takmicis se).

Evo njegovog clipa:
B-boy Junior

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #47 poslato: April 14, 2006, 08:43:44 posle podne »
Uhh, evo ovako...

Vec 2 dana (ali bas precizno) racunam koliko bi me kostala sto zdravija ishrana: 6 obroka dnevno i samo ishranom bih unosio oko 150g proteina. Tako bih mogao svakog dana i za to bih uvek imao kintu. Dakle sa ishranom ne bi trebalo da bude nikakvih problema.

E sad, nazalost, mogao bih samo jednom mesecno da kupujem samo 920g Elite Whey Proteina kompanije Dymatize i racunao sam da bi mi prema mojim potrebama trajao tacno dve nedelje. Jel' mnogo strasno ako bih u toku svakog meseca isao 3 puta nedeljno u teretanu, zdravom ishranom unosio 150g proteina i ako bih samo pola meseca uzimao ovaj suplement, posto ne mogu vise? Dakle pola meseca sa Whey-om, a drugu polovinu bez Whey-a. Dakle, da li bi tako bilo nekog napretka ili ne, a ako bi bilo, kakav bi to napredak bio?

Unapred hvala.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #48 poslato: April 14, 2006, 08:52:02 posle podne »
Samim tim ako ti budesh redovno trenirao i ako budesh pazio na ishranu ti cesh napredovati.
Sto se tiche wheya, posto nisi u situaciji da sebi priustish vishe, gledaj da ga koristish samo posle treninga u PWM  jer je tada najpotrebniji...

Van mreže dulche

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #49 poslato: April 14, 2006, 08:58:23 posle podne »
Cekaj da te pitam jel tebi cilj da porastes u smislu da budes masivan ili da porastes i da ujedno ostanes u mogucnosti da radis iste stvari koje sad mozes sa break dance.

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #50 poslato: April 14, 2006, 10:13:09 posle podne »
Ovo drugo, da porastem i da mogu i dalje da radim u breake-u to sto radim. Stalno na takmicenjima vidjam ljude koji opasno breake-uju, a idu po 5-6 godina u teretanu i veliki su.

Sto?

Van mreže dulche

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #51 poslato: April 14, 2006, 11:32:48 posle podne »
Zato sto ako je u pitanju ovo drugo nemoras da koristis samo treninge koje rade bilderi, probaj da radis treninge koje ce ti pomoci da budes jos bolji u tome sto ti je glavno. Znaci ne moras toliko da vodis racuna o polozaju tela pri pokretu, a i mozes da koristis vise treninge koje rade sportisti. Ja ne radim nesto po principu bodi bildinga pa imam 93 kg. na 180 cm.

Van mreže Nikko55

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #52 poslato: April 15, 2006, 03:47:45 pre podne »
BrokeBody,
nisam te zaboravio, sledi nastavak sutra po mom vremenu (California).

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #53 poslato: April 15, 2006, 04:03:44 posle podne »
Pazi samo, meni se desilo posto igram tenis, da sam pre teretane imao mnogo mnogo jaci servis, sto znaci da mi je ruka postala manje pokretna. Ako ti je bitan break obrati paznju na te stvari.

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #54 poslato: April 15, 2006, 04:55:53 posle podne »
Da, znam. Svi breakeri koji idu u teretanu su mi rekli da od struka na gore mogu da budem krut koliko hocu (a kazu da su postali kruci od kako idu u teretanu), a da noge budu ne budu mnogo teske i kod nogu da budem sto razgibaniji.

Van mreže dulche

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #55 poslato: April 15, 2006, 06:58:42 posle podne »
Razlika je velika u nacinu treninga, sve to moze da se zadrzi i jos da se dobije lep izgled.

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #56 poslato: April 17, 2006, 02:33:55 posle podne »
MARKONI U KOJOJ TERETANI TRENIRAS

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #57 poslato: April 17, 2006, 11:04:21 posle podne »
...

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #58 poslato: April 18, 2006, 12:46:24 posle podne »
OK, procitao sam neke clanke, a medju njima su ovaj  i ovaj, pa cu da skockam nesto.

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Pocetnik - Pomoc
« Odgovor #59 poslato: April 19, 2006, 11:05:07 pre podne »
...