Jul 01, 2024, 04:51:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Klopa pred trening(za misicnu masu)  (Pročitano 22407 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #45 poslato: Januar 22, 2010, 12:37:44 pre podne »
Ljudi,sve to lepo deluje kad se ima za ishranu.
Ja sam student i ishrana mi prvenstveno zavisi od menze i od onoga sto mi keva spakuje.
Koliko god pokusavao da korigujem ishranu u njoj s vremena na vreme moraju da se nadju i sarma,pljeskavice,pice-ono sto se ima...inace necu imati sta jesti.
Svaki dan jedem npr. kuvanja,tunjevinu,krompir,jaja i pijem suplemente,ali u sustini moram jesti sve,takva je situacija.

Zanima me kad je bolje unositi "stetnu"hranu,u koje doba dana-mozda banalno pitanje,jer ne treba nikad...ali?

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #46 poslato: Januar 22, 2010, 02:59:12 pre podne »
ako ti je slabija ishrana, mozda je bolje da za te pare sto das za suplemente, iskoristis za kupovinu dodatne hrane, pored menze? posto dzaba ti suplementi ako ti je slaba ishrana,ako sam te dobro shvatio.

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #47 poslato: Januar 22, 2010, 03:02:29 pre podne »
Zanima me kad je bolje unositi "stetnu"hranu,u koje doba dana-mozda banalno pitanje,jer ne treba nikad...ali?

ako vec moras nekad uneti junk, onda je najbolje u prvom delu dana.

Spartak

  • Gost
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #48 poslato: Januar 22, 2010, 03:32:29 pre podne »
preworkout, gledaj da onda uz te masne stvari jedes sto manje uh, da ne kazem rafiniranih uh ,kao sto je bijeli hleb

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #49 poslato: Januar 22, 2010, 10:49:23 pre podne »
Ljudi,sve to lepo deluje kad se ima za ishranu.
Ja sam student i ishrana mi prvenstveno zavisi od menze i od onoga sto mi keva spakuje.
Koliko god pokusavao da korigujem ishranu u njoj s vremena na vreme moraju da se nadju i sarma,pljeskavice,pice-ono sto se ima...inace necu imati sta jesti.
Svaki dan jedem npr. kuvanja,tunjevinu,krompir,jaja i pijem suplemente,ali u sustini moram jesti sve,takva je situacija.

Zanima me kad je bolje unositi "stetnu"hranu,u koje doba dana-mozda banalno pitanje,jer ne treba nikad...ali?
BLEND PROTEIN je za tebe spas,izracunaj koliko iz hrane jedes proteina(gledaj da ukupan unos proteina sto iz hrane sto iz praska bude 3g)i ostatak iz praska PRVENSTVENO iz blenda i posle treninga iz whey-a
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #50 poslato: Januar 22, 2010, 07:26:38 posle podne »
ako ti je slabija ishrana, mozda je bolje da za te pare sto das za suplemente, iskoristis za kupovinu dodatne hrane, pored menze? posto dzaba ti suplementi ako ti je slaba ishrana,ako sam te dobro shvatio.

Ne slaba ishrana u kolicinskom smislu...ja dnevno jedem 6-8 puta i pijem suplemente...i pored svega sto bude u menzi i sto mi keva spakuje,ja dodam brdo hrane...dnevno pojedem bar 2 tunjevine,8 kom jaja,dosta krompira-pirinac bas ne volim...ali i pored toga bar 1-2 obroka moraju biti stetni-jer ne mogu ja odredjivati hranu u menzi,kao ni kevinu kuhinju-testa,sarme...
Npr.za 4 meseca treniranja dobio sam 8 kg,od toga otprilike 2kg stomaka.
Hteo bi jos bar jedno 5kg cistih misica vise,ali samo hocu da kazem,da ne mogu odredjivati 100% svoje ishrane.

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #51 poslato: Januar 22, 2010, 07:31:06 posle podne »
i ja se hranim izmedju ostalog u menzi (u Novom Sadu) i znam kako ti je, ako ne naletim na sniclu, rastuzim se, znam da deluje smesno ali stvarno budem tuzan :D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #52 poslato: Januar 22, 2010, 09:44:16 posle podne »
i ja se hranim izmedju ostalog u menzi (u Novom Sadu) i znam kako ti je, ako ne naletim na sniclu, rastuzim se, znam da deluje smesno ali stvarno budem tuzan :D

Druze ja sam takodje u NS...u menzi prestajem da se hranim u skorije vreme...najtuznije od svega im je ja mislim onaj pasulj sa kobasicom,ono izgleda kao da je neko uzeo pola kile sala i ubacio u njega,a kobasica ima ukus svega,a samo ne kobasice.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #53 poslato: Januar 22, 2010, 09:56:45 posle podne »
A jbg kobasica je inace poznata po tome sto se pravi samo od najkvalitetnijeg mesa ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #54 poslato: Januar 22, 2010, 10:02:35 posle podne »
A jbg kobasica je inace poznata po tome sto se pravi samo od najkvalitetnijeg mesa ;D

Sale,kontam da govno ima lepsi ukus od njihove kobasice-odvratna je...Skokni jednom do NS menze pa probaj,ali ponesi i nesto za zeludac :)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #55 poslato: Januar 22, 2010, 11:22:52 posle podne »
Jos jedno pitanje,sta najcesce jedete za veceru,tj.za zadnji obrok?

Ja uvek gledam da to bude nesto "lagano" npr. krompir,salata i malo mesa...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #56 poslato: Januar 22, 2010, 11:31:25 posle podne »
Jos jedno pitanje,sta najcesce jedete za veceru,tj.za zadnji obrok?

Ja uvek gledam da to bude nesto "lagano" npr. krompir,salata i malo mesa...
PUNO MESA!!!
citaj malo forum nece da skodi;)
pre spavanja sir ELLA,DUKAT,SABACKI...nisko masni sir na pijaci.....
krompir,pirinac i ostale uh zaboravi u zadnjem obroku
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #57 poslato: Januar 22, 2010, 11:55:58 posle podne »
Jos jedno pitanje,sta najcesce jedete za veceru,tj.za zadnji obrok?

Ja uvek gledam da to bude nesto "lagano" npr. krompir,salata i malo mesa...
PUNO MESA!!!
citaj malo forum nece da skodi;)
pre spavanja sir ELLA,DUKAT,SABACKI...nisko masni sir na pijaci.....
krompir,pirinac i ostale uh zaboravi u zadnjem obroku

ok,thanks

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #58 poslato: Januar 23, 2010, 01:02:38 pre podne »
Ljudi,sve to lepo deluje kad se ima za ishranu.
Ja sam student i ishrana mi prvenstveno zavisi od menze i od onoga sto mi keva spakuje.
Koliko god pokusavao da korigujem ishranu u njoj s vremena na vreme moraju da se nadju i sarma,pljeskavice,pice-ono sto se ima...inace necu imati sta jesti.
Svaki dan jedem npr. kuvanja,tunjevinu,krompir,jaja i pijem suplemente,ali u sustini moram jesti sve,takva je situacija.

Zanima me kad je bolje unositi "stetnu"hranu,u koje doba dana-mozda banalno pitanje,jer ne treba nikad...ali?


E pa onda cepaj sto vise pljeskavica uz pivo taj danj, a mozes i janjetine da kupis. :)))) :D :D :D :D
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Klopa pred trening(za misicnu masu)
« Odgovor #59 poslato: Januar 23, 2010, 02:02:06 pre podne »

Druze ja sam takodje u NS...u menzi prestajem da se hranim u skorije vreme...najtuznije od svega im je ja mislim onaj pasulj sa kobasicom,ono izgleda kao da je neko uzeo pola kile sala i ubacio u njega,a kobasica ima ukus svega,a samo ne kobasice.

ja idem samo na rucak u menzu i to svakih 2-3 dana, kad imam pauzu izmedju predavanja posto sam izracunao da me zapravo jeftinije izadje da sam napravim obrok od pileceg belog i pirinca. a o kobasicama i pljeskavicama da ne pricam :D