Septembar 23, 2024, 04:22:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Strugar vs Zildžić II  (Pročitano 11157 puta)

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #15 poslato: Maj 09, 2008, 11:05:55 posle podne »
Pobedio Salko :(
U junu revanš, naplatiće mu Strugar ovo

slazem se... krivo mi je sto je sudija batalio mec... to ne mogu da vjerujem mada ne znam 100 posto jer nisam gledao mec... ali da se dizao na osmu sekundi poluziv ajd i ajd... no se digao odma da nastavi mec, sigurno nije bio komiran. i ovaj batali e pa kuku... cuo sam da je zildzic bio mrtav umoran pred kraj, da nije mogao nikudj... sad nema sto, sto je bilo bilo je... uz ivana next time, dolazim taman i ja u jun doma pa se nadam da cu moc propratit to uzivo...
Samo skola i teretana...

Van mreže ARHB

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #16 poslato: Maj 09, 2008, 11:12:07 posle podne »
Gledao borbu na TV, preuranjeno nije zato sto je Ivan bio grogi i nije imalo smisla nastavljati borbu a i Ivan je bio svjestan toga pa se nije ni bunio zbog odluke.
Samo nazalost izgleda da je poslije proglasenja doslo do nekog incidenta ali prenos je prekinut pa ne znam tacno o cemu se radi

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #17 poslato: Maj 09, 2008, 11:23:07 posle podne »
Vjerovatno si prije ti u pravu, iako se Strugar brzo ustao, udarac je bio izvanredno jak i na pravom mjestu, tako da nemam mnogo dodati, bez good job for Mr.Salko.

Salko je protivnik koji ce po svoj prilici biti najveci test u karijeri za Strugara.

Radujem se unaprijed sto cu imati priliku uzivo da pratim zavrsno poglavlje ove trilogije.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže vrlodobar4

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #18 poslato: Maj 09, 2008, 11:42:56 posle podne »

Samo nazalost izgleda da je poslije proglasenja doslo do nekog incidenta ali prenos je prekinut pa ne znam tacno o cemu se radi
Dobro se završilo,došlo je do kačenja između ljudi koji su sa Ivanom i Salkovih.Sve se brzo smirilo što je najbitnije.Čuo sam se sa ljudima u Tuzli,nema nikakve frke,sve OK.
Inače Salko je bio extra korektan,prije i poslije meča.Vidi se da je skroman i dobar momak.
Jbg,prošao je udarac i tačka.Da nije prošao mislim da Salko ne bi imao snage da stoji na nogama u nastavku meča.Da li neko zna razloge ovako loše pripremljenosti Zildžića?Ili je to možda bila neka taktika,pa iznenađenje kad se najmanje nadaš!
potpisujem!

Van mreže adnan988

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #19 poslato: Maj 09, 2008, 11:48:58 posle podne »
ludo veche u mojoj kuci...
osecam se kao da sam ja shampion svijeta...
ljudi,ko je pratio moje prethodne postove,primetio je,a i sad cu da ponovim:

SALKO JE BOLESTAN USHAO U MECH.IMAO JE (I IMA JOSH UVJEK) DUPLO MANJE HEMOGLOBINA NEGO SHTO JE U GRANICAMA NORMALE...zato je i bio mrtav umoran...nije imao snage ni gram,ali se dobro drzhao,imao ispravnu taktiku i eto,nasadio mu se Ivan sasvim lijepo...
neko spomenu Salkov pad na pod,ono je bilo klizanje,pogledajte usporeni snimak,Salko je njega udario nogom i onda je ono bilo odbijanje i klizanje,to je uzrok pada.Odmah nakon toga se je i Strugar poklizao...
mislim da je imao malo neozbiljniji pristup mechu,da je bilo na poene,verovatno bi Ivan dobio,ali kao da je znao da je Salko bolestan i nespreman,pa je chekao da se umori,a ispalo je bash kontra,Salko je njega umarao sve vrijeme i eto,na kraju valjda je taktika bila takva da mu se ovaj sam nasadio...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #20 poslato: Maj 10, 2008, 01:03:34 pre podne »
IVAN STRUGAR PORAŽEN U TUZLI OD IZAZIVAČA SALKA ZILDŽIĆA
Kobna četvrta runda

Meč odlučen prekidom u četvrtoj rundi, treći okršaj planiran za jun u Podgorici

Od specijalnog izvještača ARENE


TUZLA - Ivan Strugar, vlasnik profesionalnog  šampionskog  pojasa u kategorji 85,100 kg, poražen je na ringu u Tuzli od izazivača Salka Zildžića. Naime, pri kraju četvrte runde domaći bokser zadao je strahovit lijevi kroše pravo u bradu crnogorskog šampiona, poslije čega se ovaj našao na podu a sudija u ringu Rikardo Beša iz Hrvatske  prekinuo je dalju borbu.

Nije bilo lako Strugaru u sinoćnjem okršaju. U dvorani "Meidan" u Tuzli našlo se  preko osam hiljada izuzetno bučnih navijača koji su stvorili gotovo paklenu atmosferu. Ipak, i pored dugotrajnog zvižduka Strugar kao da se nije uplašio ovakvog ambijenta. Samouvjereno je ušao u ring i očekivao početak borbe, vjerujući da će još jednom kao u decembru prošle godine savladati ovog protivnika i u trajno vlasništvo zadržati šampionski pojas.

No, da neće ići sve onako kako je planirano pokazala je prva runda. Mnogo ispitivanja nije bilo. Zildžić je krenuo u napade, koristeći svoje osnovno oružje, a to su jaki udarci nožnom tehnikom. S druge strane Strugar je odgovorio veoma prezicnim direktima i krošeima, pa poslije nekoliko izmijenjenih udaraca, oba borca krenula su u otvorenu bitku. Ipak, realno gledajući ta prva runda završena je neriješeno.

U sljedećih tri minuta svjetski šampion iz Crne Gore Ivan Strugar bio je gospodar na ringu. Preciznim i jakim udarcima pogađao je Zildžića, a sredinom runde jedan snažan desni kroše potpuno je uzdrmao domaćeg boksera. Njemu je iz usta ispala i zaštitna gumica, ali u tim trenucima i ringovni sudija Hrvat Beša odigrao je važnu ulogu. Nedopustivo dugo dozvolio je da se ta guma opere i ponovo nađe u ustima Zildžića, a u stvari njemu je bio potreban jedan duži odmor.

Bilo kako bilo, Strugar je ubjedljivo dobio ovu rundu, ali će se kasnije ispostaviti da ga je to možda koštalo i meča. U trećoj rundi Strugar je napravio nedopustivu grešku umjesto da nastavi da boksuje kao u prethodnoj rundi on je vjerovao da je  Zildžić pri kraju snage, popustila mu je koncentracija i zaboravio je na svoju odbranu. To je domaći takmičar iskoristio, sa nekoliko jakih udaraca  vratio dug Strugaru, ali i nagovijesito da je  pitanje konačnog ishoda ove borbe  potpuno neizvjesno. Bila je to ustvari kobna runda za Strugara, jer u četvrtoj dionici željeći da nadoknadi ono što je propustio, crnogorski šampion krenuo je na sve ili ništa. Jednostavno, zaboravio je na odbranu, a sredinom runde dobio je snažan lijevi kroše u bradu i to je bio kraj.

Tako je Salko Zildžić vratio šampionski pojas izgubljen prošle godine u hotelu "Splendid" i još jednom pokazao da je zaista veliki borac. Međutim, Strugar će imati još jednu priliku da se popne na svjetski tron u ovoj kategoriji. Još ranije je potpisan ugovor da se održi i treći meč navjerovatnije  u junu u Podgorici. To će biti  nova pirlika za Ivana Strugara da slavi još jednu pobjedu nad ovim velikim protivnikom koji je pokazao da zaista  zna da iskoristi svaki trenutak protivničke nepažnje.

Poslije meča bilo je varnica i oko ringa. Navijači i stručni štab našeg šampiona teško je prihvatio Ivanov poraz, ali veliki domaći borac je sa ringa pozvao svoje pristalice da smire tenzije i na sportski način iz Tuzle isprate velikog priznatog i poznatog borca Ivana Strugara. On je to i sinoć na ringu u Meidanu potvrdio.   


Lekić: Kažnjen za grešku

Predrag Lekić, trener Ivan Strugara- Sve je išlo u Ivanovu korist, jer je vodio do prekida. Sudija u ringu trebao je da broji Zildžiću u finišu četvrte runde, ali kad to nije uradio Ivan je krenuo da završi meč nokautom. Njegov rival je, nažalost, iskoristio tu grešku

Salko Zildžić: - Mnogo me zabolio poraz u prvom meču. Bilo mi je jako teško da treniram, ali mi je snagu davala činjenica da imam pravo na revanš. Nokautirao sam velikog borca, zbog toga mi je ova pobjeda još draža.

Napisao: Nedim ĆUDIĆ

Izvor: www.arenacg.net


« Poslednja izmena: Maj 10, 2008, 01:05:45 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #21 poslato: Maj 10, 2008, 01:08:33 pre podne »
Malo super aktuelnih fotografija iz objektiva ARENINOG fotografa Dobrila Malidžana.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #22 poslato: Maj 10, 2008, 01:11:22 pre podne »
...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #23 poslato: Maj 10, 2008, 01:52:45 pre podne »
Steta...Jedna nesmotrena greska i izgubis mec...Ali nema veze,vratice se Strugar vrlo brzo,siguran sam u to :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže adnan988

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #24 poslato: Maj 10, 2008, 03:01:39 posle podne »
samo da se Salko oporavi,a jedva je hodao sinoc...
samo da popravi malo krvnu sliku,i cheka nas spektakl istinski...
valjda ce tad obojica biti 200% spremni akobogda...
pa nek pobedi bolji,ko god od njih...mada navijam za Salka,moram priznat... :)
poz