Septembar 21, 2024, 01:00:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??  (Pročitano 15293 puta)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #30 poslato: Maj 08, 2008, 07:13:36 pre podne »
E super,hvala Ivane;);D mozda cu sad moci konacno da spavam:D

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže kiza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #31 poslato: Jun 08, 2008, 05:26:34 posle podne »
meni  trening nogu je omiljen i obavezan i smatram da su mi noge najrazvijenije!!!!

Van mreže vladalabrada

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #32 poslato: Jun 08, 2008, 10:12:59 posle podne »
Trening svih misicnih partija na nogama mi je podjednako vazan kao i ostalih misicnih partija na gornjem delu tela. Misici nogu ulaze u satav mnogih kinetickih lanaca kada se rade i vezbe za gornji deo tela i na osnovu toga ukoliko snaga nogu nije u sinergiji i ravnotezi sa snagom gornjeg dela tela dolazi do tkz " uskog grla " ili nemogucnosti da se pojedine vezbe za gornji deo tela rade sa punim potencijalom. Posto su noge integralni deo ljudskog tela, kao takve odgovorne su za stabilizaciju mnogih stavova u kojima se neke vezbe izvode. Dobra i sigurna stabilizacija stavaova moze da smanji rizik od povrede u vezbama " visokog rizika ".Naravno da je vazan i estetski izgled tj ujednacena proporcija gornjeg i donjeg dela tela. Ovo su samo neki faktori koji govore u prilog vezbanju svih misica nogu.

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #33 poslato: Jul 28, 2008, 02:01:43 pre podne »
kada se rade kvadricepsi 15 posto vise se luci hormon rasta u telu, jer ga i na taj nacin prirodnim putem stimulisemo na lucenje... drugo: definitivno se bolje covek razvija i gore kada se REDOVNO RADE NOGE!!!  trece:  od cucnjeva cete ojacati u celom telu (kao i od mrtvog dizanja i bencha)... mislim da je ovo dovoljno.. i naravno nista smesnije od gore do jaja a noge atrofirane

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #34 poslato: Jul 28, 2008, 12:46:35 posle podne »
Daj neko istrazivanje oko hormona rasta i cicnjeva ako ti nije problem,prvi pu cujem...Slusao sam price o povecanom lucenju testesterona pri izvodjenju cucnjeva,ali ovo prvi put cujem
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Spartak

  • Gost
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #35 poslato: Jul 29, 2008, 12:14:07 posle podne »
bukvalisto...izvodjenjem cucnja "luci" se vise gh nego kod izvodjenja drugih vjezbi

Van mreže NixNg

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
  • Ja nisam Kockar ali gubim...
    • Extreme Styling Club
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #36 poslato: Jul 31, 2008, 05:33:00 posle podne »
igled noga je i vazan... mada ja ne vodim tolko racuna o njemu ...

Spartak

  • Gost
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #37 poslato: Jul 31, 2008, 07:40:35 posle podne »
ja nemam respekta prema bilderima kojima su noge zakrzale...isto ko da nisu nabildovani

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #38 poslato: Jul 31, 2008, 11:43:07 posle podne »
ja nemam respekta prema bilderima kojima su noge zakrzale...isto ko da nisu nabildovani

I ja smesni su mi kao cirkus, kao da gledaš pola čoveka.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #39 poslato: Avgust 01, 2008, 10:00:44 pre podne »
ja nemam respekta prema bilderima kojima su noge zakrzale...isto ko da nisu nabildovani

Bravo! Istog sam misljenja.
Gore nabildan, odlicne ruke, ramena, ledja i grudi. Pri tome, ima stomacic, i noge cackalice ;)

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #40 poslato: Avgust 01, 2008, 12:01:33 posle podne »
ja nemam respekta prema bilderima kojima su noge zakrzale...isto ko da nisu nabildovani

Bravo! Istog sam misljenja.
Gore nabildan, odlicne ruke, ramena, ledja i grudi. Pri tome, ima stomacic, i noge cackalice ;)

Haj ne budi tako stroga,valjda smije biti bar malo stomacica.

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #41 poslato: Avgust 01, 2008, 12:36:39 posle podne »
Meni su najgori tzv. bilderi sa Ade ! Gore se naduli od metana,naposima i dece, a dole kao Peter Crouch :)
ili u celini kao Johny Bravo :)

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #42 poslato: Avgust 01, 2008, 12:37:03 posle podne »
Nemojte biti tako strogi za lose noge neki jednostavno nemaju uslove da ih rade kako treba i nemaju trenera da im pokaze pa rade ono sto imaju u teretani,meni je smesnije kad vidim na nekom jake noge a kad je gore los ,sve treba raditi podjednako ja kad sam poceo da treniram sa 16 nisam u teretani imao nista sem benca lat masine i ez sipke jedne i sta sam mogao da ne treniram uopste jer nemam pola sprava????ARadio sam ono sto sam imao i jbg razvijao se samo gore ali daleko od toga da sam bio smesan znam kakve su reakcije bile kad se prosetam kroz grad niko nije govorio vidi ovog ima lose noge nego vidi kolika mu je ruka :) ,vidi mu ledja ali naravno treba sve raditi i teziti ka uskladjenosti gornjeg i donjeg dela tela ali opet kad je gradja u pitanju meni a kladim se i vecini Rrnold izgleda bolje od Ronija i tako nekih bildera ali i taj Arnold je imao dosta slabije noge u odnosu na gornji deo tela samim tim je delovao dosta vitkije i elegantnije od danasnjih bildera koji izgledaju ko loptice sa prejakim nogama

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #43 poslato: Avgust 01, 2008, 01:41:45 posle podne »
Nemojte biti tako strogi za lose noge neki jednostavno nemaju uslove da ih rade kako treba i nemaju trenera da im pokaze pa rade ono sto imaju u teretani,meni je smesnije kad vidim na nekom jake noge a kad je gore los ,sve treba raditi podjednako ja kad sam poceo da treniram sa 16 nisam u teretani imao nista sem benca lat masine i ez sipke jedne i sta sam mogao da ne treniram uopste jer nemam pola sprava????ARadio sam ono sto sam imao i jbg razvijao se samo gore ali daleko od toga da sam bio smesan znam kakve su reakcije bile kad se prosetam kroz grad niko nije govorio vidi ovog ima lose noge nego vidi kolika mu je ruka :) ,vidi mu ledja ali naravno treba sve raditi i teziti ka uskladjenosti gornjeg i donjeg dela tela ali opet kad je gradja u pitanju meni a kladim se i vecini Rrnold izgleda bolje od Ronija i tako nekih bildera ali i taj Arnold je imao dosta slabije noge u odnosu na gornji deo tela samim tim je delovao dosta vitkije i elegantnije od danasnjih bildera koji izgledaju ko loptice sa prejakim nogama

Šta i nisi mogao koliko toliko da vezbaš noge za tom sipkom od bendza?  :)
Čučanj, iskorak, listovi....I od toga si mogao super da ih izgradiš da nebude ružno.
Ja npr noge treniram najosnovnije i najmanje ali i dalje su mi bolje od gornjeg dela (predispozicija).
Zanimljivo je npr da list radim 1 put u 20tak dana i to samo dizanje svojom težinom na prste a list ko god mi je video od bildera je blago receno oduševljen (Terza,Goran Ilić, Bojan Đurović, Robert Kg i ostali), sad mi je obim lista 48cm a visok sam 170cm....
Trenirao sam karate i rvanje i tada su mi se noge razvile u tom periodu sam i svaki dan vozi bajs po 20tak km dnevno svaki dan i od tad (pre 10tak godina) noge su mi baš jake.  :o
« Poslednja izmena: Avgust 01, 2008, 01:43:28 posle podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Spartak

  • Gost
Odg: KOLIKO VODITE RACUNA O IZGLEDU NOGA,ILI ZANEMARUJETE TE MISICE??
« Odgovor #44 poslato: Avgust 01, 2008, 02:29:53 posle podne »
ja sam pune 2ipo godine radio u teretani sa dvije bench klupe,2 para bucica, lat masina,razboj i 300kg tegova.Radio sam suvi cucanj(+varijacije) iskorak,mrtvo i listove i noge su mi bolja partija.