Jul 02, 2024, 12:42:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: i malo masee  (Pročitano 17108 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: i malo masee
« Odgovor #45 poslato: April 07, 2006, 09:13:17 pre podne »
Citat: body
da to je podatak, npr veliki potencijal, uz dobar ass moze biti jedan od retkih i uz rada da bulja boli i ko zna staq sve jos, SAMO TO SAM HTEO RECI I VIDI KOLIKO KALABUKE
necu vise pisati ako nekoga deprimira..
pozz svima
.....PA VIDIS DA SAMO TEBE DEPRIMIRA.....ZASTO DA NE PISES...NIKOME NES META KADA NESTO PISES I PITAS PAMETNE STVARI.......

VELIKI POTENCIJAL??...ZAR TI NISI??...KAKO MOZES IAMTI TAKVO USRANO MISLJENJE O SEBI??>...ZASTO NE KRENES OD TUD??......JER MISLIS DA JE ON BOLJI,BRZI,DA JE SPERMATOZID NJEGOV CALETA BIO SUPERIORNI NA SPERMATODZID TVOG CALETA I DA JE TO RAZLOG ZASTO ON MOZE DA GURA 160 KG A TI NE MOZES,,,????

COVECE..IMAS POGRESAN STAV PREMA SEBI..TO EJ PROBLEM...JER OPET TI AKZEM...NIJE STVAR OVDE STO TI AKZES DA ON NE UZMIMA AA.....POPTUNO IRELEVANTO...NEGO JE TEBI TO OPRAVDANJE DA TI UZMES KAKO AKZES KASNIJE JEL CES ONA BITI SIGRUAN DA CES IZLGEDATI MOZDA KAO ON.......A ON NE UZIMA....KAKO SADA TO???....

ZNACI...SAMO ON MOZE DA IZLGEDA OVAKO BEZ AAS..I NIKO VISE......

PO TVOJOJ LOGICI DA????.......

DAKLE..AKO JE IKO IKADA VIDEO GENETICARA I MUTATNATA JA SAM TAJ...I ZNAM DO AKDA I DO KUDA TELO NEKOG DETATA MOZE DA IDE I DA DODJE......A VEUJ MI DA JAKO DOBRO VIDIM NEKE STVARI....

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: i malo masee
« Odgovor #46 poslato: April 07, 2006, 11:41:09 pre podne »
Citat: body
da to je podatak, npr veliki potencijal, uz dobar ass moze biti jedan od retkih i

Uz dobar ASS :D  :D  :D  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: i malo masee
« Odgovor #47 poslato: April 07, 2006, 11:47:11 pre podne »
Sta ces,covek je opsednut sa ASS-ovima :twisted:

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: i malo masee
« Odgovor #48 poslato: April 08, 2006, 12:48:20 pre podne »
Jel moze neko da potvrdi ovaj podatak o drzavnom rekordu u benchu? Znam da je svetski rekord u benchu 455, ali sa posebnom majicom, posebnim pojasom...

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: i malo masee
« Odgovor #49 poslato: April 08, 2006, 02:24:46 pre podne »
BRavo Pedza znamo da smo malo zaostali ali i kod nas se zna kako  se ide na takmicenja ne samo bodybuilding vec i ostalih sportova

aleksandar_polomac

  • Gost
Re: i malo masee
« Odgovor #50 poslato: April 08, 2006, 03:40:41 posle podne »
kazete da je ovaj lik veliki vi ste ljudi smesni majke mi dok ovo citam crkavam od smeha pa da skine masti sto ima do 10 % imo bi 80 kg. A jos jedno pitanje gde su te noge ja ih nevidim kolko vidim decko samo ruke slika i to iz velike blizine normalno ce biti velike. A da smrsa do 10% masti nebi bio za takmicenje a kamli za balkansko prvenstvo ja zivim u sveckoj i covek koji ide iz teretane gde ja treniram na evropsko prvenstvo sad u maju u slovackoj mislim ima 3,8 % masti mesec dana pred takmicenje a ljudi sto pobede balkansko ako se nevaram oni isto idu na evropsko. Evo poslacu vam slike od tog coveka pa ga vi ocenite Binais zna koje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: i malo masee
« Odgovor #51 poslato: April 08, 2006, 05:09:12 posle podne »
pobednici sa balkaanksog ne moraju da idu na evropsko ako ence...

a ove godine mislim da od nasih ence niko da ide jer je to postala komedija i farsa sto se tice cele price..da ne uzlaim u detalje..u svkom slucaju..postoje kvlaifikacije za evropsko i to je obicno KUP S I CG

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: i malo masee
« Odgovor #52 poslato: April 08, 2006, 06:44:06 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: body
da to je podatak, npr veliki potencijal, uz dobar ass moze biti jedan od retkih i uz rada da bulja boli i ko zna staq sve jos, SAMO TO SAM HTEO RECI I VIDI KOLIKO KALABUKE
necu vise pisati ako nekoga deprimira..
pozz svima
.....PA VIDIS DA SAMO TEBE DEPRIMIRA.....ZASTO DA NE PISES...NIKOME NES META KADA NESTO PISES I PITAS PAMETNE STVARI.......

VELIKI POTENCIJAL??...ZAR TI NISI??...KAKO MOZES IAMTI TAKVO USRANO MISLJENJE O SEBI??>...ZASTO NE KRENES OD TUD??......JER MISLIS DA JE ON BOLJI,BRZI,DA JE SPERMATOZID NJEGOV CALETA BIO SUPERIORNI NA SPERMATODZID TVOG CALETA I DA JE TO RAZLOG ZASTO ON MOZE DA GURA 160 KG A TI NE MOZES,,,????

COVECE..IMAS POGRESAN STAV PREMA SEBI..TO EJ PROBLEM...JER OPET TI AKZEM...NIJE STVAR OVDE STO TI AKZES DA ON NE UZMIMA AA.....POPTUNO IRELEVANTO...NEGO JE TEBI TO OPRAVDANJE DA TI UZMES KAKO AKZES KASNIJE JEL CES ONA BITI SIGRUAN DA CES IZLGEDATI MOZDA KAO ON.......A ON NE UZIMA....KAKO SADA TO???....

ZNACI...SAMO ON MOZE DA IZLGEDA OVAKO BEZ AAS..I NIKO VISE......

PO TVOJOJ LOGICI DA????.......

DAKLE..AKO JE IKO IKADA VIDEO GENETICARA I MUTATNATA JA SAM TAJ...I ZNAM DO AKDA I DO KUDA TELO NEKOG DETATA MOZE DA IDE I DA DODJE......A VEUJ MI DA JAKO DOBRO VIDIM NEKE STVARI....


Bravo Pedja care. Ne razumem zasto je svima merilo genetika, benc, i vecito pitanje cime se bodes. Evo danas sam radio kosi benc i to na Milos Sarcev Style (zadrzavanje 2 sec), posle vezbe pridje mi lik i pita me sto radim s tako malim tezinama. Moji napredci su iz meseca u mesec sve bolji i vidljiviji, a ono sto je nazalost istina, niko me nije pitao sta i koliko jedem dnevno. Ama bas niko. Pogotovo kad im kazem da u zivotu koliko treniram nisam radio na bencu preko 100 kg, svi nekako sumljicavi, nejasno kako sam toliki a radim tako malo.
Svima koji razmisljaju na ovakav ili slican nacin preporucujem da obavezno pregledaju Milosev DVD, ili serije na Fit Show-u, te serije su mi otvorile oci, mogu misliti na koji cu nivo da skocim kad dobijem DVD. I da, na Fit Show-u kao reklama za Milosev dvd pise:
Da sam imao ove informacije, daleko bi pre u svom umu bio Pro. Ziva istina. Pozzzz svima.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: i malo masee
« Odgovor #53 poslato: April 11, 2006, 02:25:05 posle podne »
Citat: DoctorRossi
Cini mi se da sam video ovog lika na Visoj elektro,furao je majcu sa natpisom TESTOSTERON


A ja sve vreme pokusavam da se setim odakle mi je poznat.Video sam ga na VETS,nosio je crnu (ili tamno plavu) majcu i na ledjima je pisalo TESTOSTERON...Jos je veci uzivo nego na slikama 8O

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: i malo masee
« Odgovor #54 poslato: April 13, 2006, 10:58:22 pre podne »
Usrano misljenje o SEBI???!!!! OD mene narcis gori nema :D  :D  :D
BRate ja sam prezadovoljan sa svojih 95kg na 180, neka bude i 90def i vise nego zadovoljan..A to da li cu se nakada..neam pojma, trenutno nema takvih zelja sada sam postigao ono o cemu sam uvek mastao, GDE JE TU PROBLEM???
AKo se ikada odlucim za ozbiljan takmicarski BB, prvo treba da izvidim svoje finansije, obzirom da studiram i da sam tek otvorio teretanu, tome mesta i nije bilo razmisljati..zato kazem posle 30, al jbg volite spustati druge ljude..mislim i ne poznajete me a vec ste svi u mojoj glavi i znate tacno sta mislim..EEEEE
I dajte zakljucajte temu, ne cita mi se vise
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Vlada

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 139
Re: i malo masee
« Odgovor #55 poslato: April 21, 2006, 09:58:18 posle podne »
SVETSKI REKORD IZBAČAJA NA BENČU JE 455???
Svetski rekord je 246kg izbačaj na benč-presu.
Svetski rekord iz čučnja je 245kg.
Molim da se informacije ''NE IZVLAČE IZ RUKAVA'' nego da se iznose samo proverene,tačne informacije.

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Re: i malo masee
« Odgovor #56 poslato: April 21, 2006, 10:41:00 posle podne »
Citat: Vlada
SVETSKI REKORD IZBAČAJA NA BENČU JE 455???
Svetski rekord je 246kg izbačaj na benč-presu.
Svetski rekord iz čučnja je 245kg.
Molim da se informacije ''NE IZVLAČE IZ RUKAVA'' nego da se iznose samo proverene,tačne informacije.


 8O  :?  :lol:

malo si se zajeb'o ;>

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Re: i malo masee
« Odgovor #57 poslato: April 22, 2006, 01:24:53 pre podne »
Citat: Vlada
SVETSKI REKORD IZBAČAJA NA BENČU JE 455???
Svetski rekord je 246kg izbačaj na benč-presu.
Svetski rekord iz čučnja je 245kg.
Molim da se informacije ''NE IZVLAČE IZ RUKAVA'' nego da se iznose samo proverene,tačne informacije.


nema sanse za ove tezine da su svijetski rekordi
pa te tezine ronnie pojede u offseason

Van mreže ant2ant

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Re: i malo masee
« Odgovor #58 poslato: April 22, 2006, 08:35:01 posle podne »
Ako dobro znam rekord je 1005 lbs = 455kg , u bench press-u.Imace ako ste gledali Mr.Olompiju 2005 tamo je lik pokusao da popravi svoj rekord sa 1015lbs ili ti 460kg ali je jedino popravio svoja rebra :D

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: i malo masee
« Odgovor #59 poslato: April 23, 2006, 08:24:39 posle podne »
Jel ima negde da se skine taj snimak?!