Septembar 30, 2024, 01:27:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.  (Pročitano 95546 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #270 poslato: Maj 01, 2008, 01:09:52 posle podne »
Slavisa Djordjevic - ubjedljiv u kategoriji do 75 kg
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #271 poslato: Maj 01, 2008, 01:16:26 posle podne »
Svaka cast Vladar- kralj si   :)
Fotke su odlicne

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #272 poslato: Maj 01, 2008, 01:52:16 posle podne »
Jos teska. Prva trojica.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #273 poslato: Maj 01, 2008, 01:56:27 posle podne »
Binais je napravio negde gresku izgleda ko da nije stigao da se napuni slabo detalja ima...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #274 poslato: Maj 01, 2008, 07:34:44 posle podne »
nego nesto nema binaisa.... ;D ;D ;D

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #275 poslato: Maj 01, 2008, 08:33:13 posle podne »
Binais je napravio negde gresku izgleda ko da nije stigao da se napuni slabo detalja ima...

Ili se PREPUNIO ?!
Za razliku od njega, (ocekivao sam satrsniju formu) njegov mladji brat je bio prijatno iznenadjenje za mene. Nisam znao da ima mladjeg brata, bildera. A on izgleda zaista odlicno i ako tako nastavi, bice tesko pobediti ga.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #276 poslato: Maj 01, 2008, 09:47:16 posle podne »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #277 poslato: Maj 01, 2008, 09:53:19 posle podne »
 8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #278 poslato: Maj 02, 2008, 11:38:55 pre podne »

Nije TACNO!! Takav Lik i BB-er nije mu svejedno kako ce biti na bini!!  A Balkansko i nije slabo Takmicenje!! Tako da.....
Eto sta moze GH i Insulin da urade !!! 
zabole binaisa da se reze zbog takmicenja ima on pametnijih stvari u zivotu, sigurno je dosao reda radi...
Kralj ist Back

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #279 poslato: Maj 02, 2008, 02:10:37 posle podne »
Ako Milka, misli da ima neki veci rezultat na neko jace takmicenje, onda morace se potruditi, da ono sto joj je bog dao, dovede do forme koja je potrebna da bi se pojavila kako treba.
U pravu si,ali ona je dokazala da to moze kada je pre par godina bila jedna od najboljih u Evropi...

Definitivno se slazem. Milka je zaista fantasticna!!! Odlicno telo, fenomenalna genetika i jos bolja forma. Kad god vidim njene slike, jos vise mi bude muka sto zbog posla i cestih putovanja nisam u Bg pa nisam u mogucnosti da kao nekad sa njom redovno treniram :(
Mogu samo jos reci da njoj, i svim ostalim takmicarima i takmicarkama zelim sve najbolje i jos vise medalja na Evropskom prvenstvu!!
Bez obzira na sve gluposti koje se na zalost uvek desavaju (aludiram i na temu "da li je moguce?"), nasa reprezentacija je ipak jedna od najboljih :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #280 poslato: Maj 02, 2008, 08:24:02 posle podne »
Ovako,

posto sam tek veceras oko 19h usao u kucu posle putesestvija po CG od nekoliko dana (koliko sam i bio bez net-a.jer je net na 064 otisao u k...c),nisam bio u toku,pa sad da uktratko napisaem impresije na osnovu slika...

Prvo da se izvinim Pedju sto sam skroz zaboravio da mu cestitam pobjedu prije neki dan kad smo razmijenili nekoliko SMS-ova...Generale legendo,sve cestitke na jos jednoj zasluzenoj tituli Balkanskog sampiona :wink: SVAKA CAST!!!

Zao mi je sto nisam prisustvovao ovako velikom dogadjaju,a da sam se bolje organizavao,mogao sam...jbg sta je tu je...

Izuzetno jako i kvalitetno takmicenje,sa pomalo (a toga ima stalno) kontoverzi oko sudjenja, ucije komentarisanje se necu upustati,jer je vec dosta komentara napisano...

Sve cestitke nasim takmicarima na ostvarenim rezultatima...Pedja i pored pomenutih problema,kao sto sam vec rekao-fantastican.
Hans u fenomenalnoj foruma,samo me interesuje koliko kg je imao na merenju,jer mi se cini da je trenutak da doda jos koji kg kvalitetnih misica-onda ce biti jos bolji...
Bina ocigledno nije potrefio formu,pa ni rezultat nije bio na njegovom nivou-steta..
Marko Dimitrijevic je poboljsao formu iz BG-a i odradio odlican posao u Baru...
Terzo je nenormalan,stvarno izgleda kao da ima bar 10kg vise,covek je genetski monstrum ocigledno :wink:
Neletu nazalost ocigledno fali finansija da bi definitivno pokazao svoje prave kvalitete,...Nadam se da ce i to da se dovode u red i da ce nas i on ubuduce obradovati jos vecim uspesima :wink:
Dimitrov je stvarno nenormalan lik,tu ne treba nista dalje komentarisati-ZVER!!!

Hvala svima na slikama,a posebno Vladanu koji je odradio ogroman i istovremeno fenomanalan posao...Bravo majstore :wink:

Moguce da sam nesto zaboravio da napisem i nekog da prokomentarisem,ali bice vremena :wink:

Jos jednom cestitke svima
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #281 poslato: Maj 02, 2008, 11:17:02 posle podne »
Ovako,

posto sam tek veceras oko 19h usao u kucu posle putesestvija po CG od nekoliko dana (koliko sam i bio bez net-a.jer je net na 064 otisao u k...c),nisam bio u toku,pa sad da uktratko napisaem impresije na osnovu slika...

Prvo da se izvinim Pedju sto sam skroz zaboravio da mu cestitam pobjedu prije neki dan kad smo razmijenili nekoliko SMS-ova...Generale legendo,sve cestitke na jos jednoj zasluzenoj tituli Balkanskog sampiona :wink: SVAKA CAST!!!

Zao mi je sto nisam prisustvovao ovako velikom dogadjaju,a da sam se bolje organizavao,mogao sam...jbg sta je tu je...

Izuzetno jako i kvalitetno takmicenje,sa pomalo (a toga ima stalno) kontoverzi oko sudjenja, ucije komentarisanje se necu upustati,jer je vec dosta komentara napisano...

Sve cestitke nasim takmicarima na ostvarenim rezultatima...Pedja i pored pomenutih problema,kao sto sam vec rekao-fantastican.
Hans u fenomenalnoj foruma,samo me interesuje koliko kg je imao na merenju,jer mi se cini da je trenutak da doda jos koji kg kvalitetnih misica-onda ce biti jos bolji...
Bina ocigledno nije potrefio formu,pa ni rezultat nije bio na njegovom nivou-steta..
Marko Dimitrijevic je poboljsao formu iz BG-a i odradio odlican posao u Baru...
Terzo je nenormalan,stvarno izgleda kao da ima bar 10kg vise,covek je genetski monstrum ocigledno :wink:
Neletu nazalost ocigledno fali finansija da bi definitivno pokazao svoje prave kvalitete,...Nadam se da ce i to da se dovode u red i da ce nas i on ubuduce obradovati jos vecim uspesima :wink:
Dimitrov je stvarno nenormalan lik,tu ne treba nista dalje komentarisati-ZVER!!!

Hvala svima na slikama,a posebno Vladanu koji je odradio ogroman i istovremeno fenomanalan posao...Bravo majstore :wink:

Moguce da sam nesto zaboravio da napisem i nekog da prokomentarisem,ali bice vremena :wink:

Jos jednom cestitke svima


Jesi, zaboravio si reci u kojem si redu sjedio na takmicenju! ;D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #282 poslato: Maj 02, 2008, 11:25:26 posle podne »
Ovako,

posto sam tek veceras oko 19h usao u kucu posle putesestvija po CG od nekoliko dana (koliko sam i bio bez net-a.jer je net na 064 otisao u k...c),nisam bio u toku,pa sad da uktratko napisaem impresije na osnovu slika...

Prvo da se izvinim Pedju sto sam skroz zaboravio da mu cestitam pobjedu prije neki dan kad smo razmijenili nekoliko SMS-ova...Generale legendo,sve cestitke na jos jednoj zasluzenoj tituli Balkanskog sampiona :wink: SVAKA CAST!!!

Zao mi je sto nisam prisustvovao ovako velikom dogadjaju,a da sam se bolje organizavao,mogao sam...jbg sta je tu je...

Izuzetno jako i kvalitetno takmicenje,sa pomalo (a toga ima stalno) kontoverzi oko sudjenja, ucije komentarisanje se necu upustati,jer je vec dosta komentara napisano...

Sve cestitke nasim takmicarima na ostvarenim rezultatima...Pedja i pored pomenutih problema,kao sto sam vec rekao-fantastican.
Hans u fenomenalnoj foruma,samo me interesuje koliko kg je imao na merenju,jer mi se cini da je trenutak da doda jos koji kg kvalitetnih misica-onda ce biti jos bolji...
Bina ocigledno nije potrefio formu,pa ni rezultat nije bio na njegovom nivou-steta..
Marko Dimitrijevic je poboljsao formu iz BG-a i odradio odlican posao u Baru...
Terzo je nenormalan,stvarno izgleda kao da ima bar 10kg vise,covek je genetski monstrum ocigledno :wink:
Neletu nazalost ocigledno fali finansija da bi definitivno pokazao svoje prave kvalitete,...Nadam se da ce i to da se dovode u red i da ce nas i on ubuduce obradovati jos vecim uspesima :wink:
Dimitrov je stvarno nenormalan lik,tu ne treba nista dalje komentarisati-ZVER!!!

Hvala svima na slikama,a posebno Vladanu koji je odradio ogroman i istovremeno fenomanalan posao...Bravo majstore :wink:

Moguce da sam nesto zaboravio da napisem i nekog da prokomentarisem,ali bice vremena :wink:

Jos jednom cestitke svima


Jesi, zaboravio si reci u kojem si redu sjedio na takmicenju! ;D

Samo ti zajebaji :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #283 poslato: Maj 05, 2008, 12:26:07 pre podne »
WANTED.

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #284 poslato: Maj 05, 2008, 12:28:01 pre podne »
Definitivno, svi oni koji su pobedili po kategorijama, BILI SU EKSTRA. Posto vec od sledece godine, kategorije su takoreci spojenje (dve u jednu) ovaj line up bi trebao da se podeli na dva, a to znaci STRASNO JAKA KONKURENCIJA DA BI SE DOKOPALI DO BALKANSKE TITULE.