Jul 02, 2024, 12:58:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Problem sa podlakticama  (Pročitano 10597 puta)

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Problem sa podlakticama
« poslato: April 14, 2008, 11:32:34 posle podne »
Kad radim bilo koju vezbu za biceps i kad je odradim bas onako pravo,podlaktice mi se toliko nabudze i stvrdnu da kad ih pipam bude isto kao da guram prstom u zid.I tetiva se napregne pa me zateze kad dizem teg.Da li ne radim pravilno vezbe ili je nesto drugo u pitanju?

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #1 poslato: April 14, 2008, 11:45:27 posle podne »
Kad radim bilo koju vezbu za biceps i kad je odradim bas onako pravo,podlaktice mi se toliko nabudze i stvrdnu da kad ih pipam bude isto kao da guram prstom u zid.I tetiva se napregne pa me zateze kad dizem teg.Da li ne radim pravilno vezbe ili je nesto drugo u pitanju?

WOW, bas cudno ???

Ja kada radim bilo koju vjezbu za biceps meni se isto tako desava sa listom i hvata me grc! Sada ne znam da li je to normalno ili nije!

Anybody?

« Poslednja izmena: April 14, 2008, 11:49:09 posle podne Manimal »

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #2 poslato: April 14, 2008, 11:48:16 posle podne »
Kad radim bilo koju vezbu za biceps i kad je odradim bas onako pravo,podlaktice mi se toliko nabudze i stvrdnu da kad ih pipam bude isto kao da guram prstom u zid.I tetiva se napregne pa me zateze kad dizem teg.Da li ne radim pravilno vezbe ili je nesto drugo u pitanju?

WOW, bas cudno ???

Ja kada radim bilo koju vjezbu za biceps meni se isto tako desava sa listom!



Sa listom???

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #3 poslato: April 14, 2008, 11:50:15 posle podne »
Kad radim bilo koju vezbu za biceps i kad je odradim bas onako pravo,podlaktice mi se toliko nabudze i stvrdnu da kad ih pipam bude isto kao da guram prstom u zid.I tetiva se napregne pa me zateze kad dizem teg.Da li ne radim pravilno vezbe ili je nesto drugo u pitanju?

WOW, bas cudno ???

Ja kada radim bilo koju vjezbu za biceps meni se isto tako desava sa listom!




Sa listom???

Da, isto kao da su biceps i list sastavni dijelovi ruke!

Cudno zar ne?

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #4 poslato: April 14, 2008, 11:53:54 posle podne »
Haha, dao ti je odgovor Manimal u prvom postu. Procitaj par puta, shvatices... Ne brini nista, normalna stvar. Logicno je zar ne da kad radis ruku radi i podlaktica? Jedino ako si neki joga-meditator ekspert pa da se iskljucis iz svijeta i odradis to samo bicepsom :) don't worry...
Samo skola i teretana...

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #5 poslato: April 14, 2008, 11:54:21 posle podne »
Kad radim bilo koju vezbu za biceps i kad je odradim bas onako pravo,podlaktice mi se toliko nabudze i stvrdnu da kad ih pipam bude isto kao da guram prstom u zid.I tetiva se napregne pa me zateze kad dizem teg.Da li ne radim pravilno vezbe ili je nesto drugo u pitanju?

WOW, bas cudno ???

Ja kada radim bilo koju vjezbu za biceps meni se isto tako desava sa listom!




Sa listom???

Da, isto kao da su biceps i list sastavni dijelovi ruke!

Cudno zar ne?

Meni je to cudno..ali mozda ako dizes velike tezine pokusavas da se izdigdes na prste pa ti se napreze list..

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #6 poslato: April 14, 2008, 11:57:19 posle podne »
Haha, dao ti je odgovor Manimal u prvom postu. Procitaj par puta, shvatices... Ne brini nista, normalna stvar. Logicno je zar ne da kad radis ruku radi i podlaktica? Jedino ako si neki joga-meditator ekspert pa da se iskljucis iz svijeta i odradis to samo bicepsom :) don't worry...

Mozda je normalna da se malo napumpa ali ne i ovoliko.Ali ne smeta mi mnogo tako da....

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #7 poslato: April 15, 2008, 12:16:37 pre podne »
Kad radim bilo koju vezbu za biceps i kad je odradim bas onako pravo,podlaktice mi se toliko nabudze i stvrdnu da kad ih pipam bude isto kao da guram prstom u zid.I tetiva se napregne pa me zateze kad dizem teg.Da li ne radim pravilno vezbe ili je nesto drugo u pitanju?

WOW, bas cudno ???

Ja kada radim bilo koju vjezbu za biceps meni se isto tako desava sa listom!




Sa listom???

Da, isto kao da su biceps i list sastavni dijelovi ruke!

Cudno zar ne?

Meni je to cudno..ali mozda ako dizes velike tezine pokusavas da se izdigdes na prste pa ti se napreze list..

U pravu si, mislim i ja da je tako! ;D

A sada bez zajebancije.
Normalno je da ti se i podlaktica napumpa kada radis biceps! Sada, ako radis sa malo vecim tezinama onda ti dosta opterecenja ide na podlaktice. Ako si odradio biceps onako kako si rekao "bas pravo"  onda se ne brini zbog nabudzenih podlaktica, ali ako su ti podlaktice bas onako puno vise nabudzenije nego biceps onda malo smanji kilazu!

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #8 poslato: April 15, 2008, 11:09:37 pre podne »
HaHHAHAHAHAHHAHHAH !  ! ! Manimal zajebant ! :D

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #9 poslato: Maj 01, 2008, 05:25:07 posle podne »
Kad radim bilo koju vezbu za biceps i kad je odradim bas onako pravo,podlaktice mi se toliko nabudze i stvrdnu da kad ih pipam bude isto kao da guram prstom u zid.I tetiva se napregne pa me zateze kad dizem teg.Da li ne radim pravilno vezbe ili je nesto drugo u pitanju?



WOW, bas cudno ???

Ja kada radim bilo koju vjezbu za biceps meni se isto tako desava sa listom i hvata me grc! Sada ne znam da li je to normalno ili nije!

Anybody?



izbegavaj izdizanje na prste kada radis biceps pregib da bi to najlakse izbego povuci gornji deo tela unazad tako da ravnotezu drzis na petama a ne na prstima a sto se tice podlaktice normalno je da se naduju a da bi smanjio to njihovo naduvanje radi biceps pregib EZ sipkom kako bi manje zamarao podlakticu, al bolje pogadja biceps ravna sipka pa ako si raspolozen zrtvuj malo podlakticu
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #10 poslato: Maj 01, 2008, 06:02:51 posle podne »
Nemoj da se krivis unazad vec jednostavno pravilno disi kao pri bendzu, stoj normalno isprsi grudi pri udahu  (ruke su dole) pri dizanju izdisi polako i dizi konstantno koncetrisan na biceps. zagrevaj se manjom kilazom pa predji na vece.

Nemoj nikako da se naginjes napred ili nazad kao Sto to radi Svajc vec normalno opusteno bez ikakvog natezanja tela dizi teg. budi koncetrisan na biceps dok se podize ka gore, nemoj da pratis teg vec biceps. Nemoj nikako da ti radi prednje rame pri biceps pregibu kao sto to radi Roni. Oni imaju preveliko iskustvo pa mu telo dozvoljava da varaju.

Ako sam nesto pogresio, u obj. vezbe neka me slobodno neko iskusniji ispravi.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #11 poslato: Maj 01, 2008, 06:05:58 posle podne »
« Poslednja izmena: Maj 01, 2008, 06:08:21 posle podne duh »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #12 poslato: Maj 01, 2008, 06:18:39 posle podne »
lepo si ti to objasnio ali arnold je arnold i nevidim sta fali njegovom bicepsu pa zavisi ko kao trenira treba dati ljudima vise sistema kako bi eksperimentisali i pronasli sta njima najvise odgovara nekom vise odgovara arnoldovo izbodjenje nekih vezbi eto na primer pregib za biceps nekom odgovara 100% pravolno izvodjenje
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #13 poslato: Maj 01, 2008, 06:48:45 posle podne »
Dobro ali treba decku reci kako da najpravilnije radi, posto vec ima problema sa podlakticom.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Magnus

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Problem sa podlakticama
« Odgovor #14 poslato: Maj 01, 2008, 09:28:18 posle podne »
Ako mu se "toliko" povecava i podlaktica dok radi biceps, ja tu ne vidim nista lose, cak vrlo korisno :D
Shalu na stranu, to se desava se kad ti je slab biceps a dizes vise nego sto treba i na kraju obicno ne radis pravilno. Right ? Ok, radi pravilno i smanji tezinu dok ne ovladas pokretom, za pocetak radi osn. vezbe, nikakve cheatng pregibe i sl. i to je to.
pozz
No strength comes without hardness. Nothing noble spawns without misery.