Septembar 20, 2024, 07:36:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?  (Pročitano 13777 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #30 poslato: April 18, 2008, 11:11:48 posle podne »
ja bi sad popio 15l vode majke mi!!! ;D
ee i ja bi sad po diureticima udario. no mi se spava u pm
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Dragan Jorga

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #31 poslato: Maj 01, 2008, 10:13:10 posle podne »
Veliki problem ljudi odavde je sto oni ne zele da pricaju da imaju bilo kakviih zdravstvenih problema sa koriscenjem suplemenata.Ja ne bih zeleo da govorim o ispitivanjima koja su vrsena nad suplementima i sta je u njima nadjeno,jer bi to bilo ubedjivanje daltoniste da crvena nije zelena i zelena nije crvena, ali bih samo izneo svoju tezu da suplementi JESU stetni i da njih TREBA da se klonimo!Hvala

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #32 poslato: Maj 01, 2008, 10:25:48 posle podne »
Veliki problem ljudi odavde je sto oni ne zele da pricaju da imaju bilo kakviih zdravstvenih problema sa koriscenjem suplemenata.Ja ne bih zeleo da govorim o ispitivanjima koja su vrsena nad suplementima i sta je u njima nadjeno,jer bi to bilo ubedjivanje daltoniste da crvena nije zelena i zelena nije crvena, ali bih samo izneo svoju tezu da suplementi JESU stetni i da njih TREBA da se klonimo!Hvala
Opet neke teorije zavere, masoni koji nas truju, iluminati.
Da li ste vi gospodine mozda u kakvoj rodjackoj vezi sa nutricionistom Jagodom Jorgom, posto znam da je bilo par clanaka u nekim dnevnim novinama sa njom gde ona pljuje po fat burnerima, bez ikakve naucne baze za tako nesto.
Ja bih vas zaista zamolio da date neki precizniji odgovor o kojim se proizvodima radi, o kakvoj supstanci, da li pricate o necistoci proizvoda ili o stetnosti cistih (npr. proteina, glutamina, kreatina....)?

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #33 poslato: Maj 01, 2008, 10:31:37 posle podne »
Veliki problem ljudi odavde je sto oni ne zele da pricaju da imaju bilo kakviih zdravstvenih problema sa koriscenjem suplemenata.Ja ne bih zeleo da govorim o ispitivanjima koja su vrsena nad suplementima i sta je u njima nadjeno,jer bi to bilo ubedjivanje daltoniste da crvena nije zelena i zelena nije crvena, ali bih samo izneo svoju tezu da suplementi JESU stetni i da njih TREBA da se klonimo!Hvala

Jos jedan usamljeni borac za svetcku pravdu
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #34 poslato: Maj 01, 2008, 10:34:22 posle podne »
Veliki problem ljudi odavde je sto oni ne zele da pricaju da imaju bilo kakviih zdravstvenih problema sa koriscenjem suplemenata.Ja ne bih zeleo da govorim o ispitivanjima koja su vrsena nad suplementima i sta je u njima nadjeno,jer bi to bilo ubedjivanje daltoniste da crvena nije zelena i zelena nije crvena, ali bih samo izneo svoju tezu da suplementi JESU stetni i da njih TREBA da se klonimo!Hvala

Aj pali...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #35 poslato: Maj 01, 2008, 10:39:48 posle podne »
Veliki problem ljudi odavde je sto oni ne zele da pricaju da imaju bilo kakviih zdravstvenih problema sa koriscenjem suplemenata.Ja ne bih zeleo da govorim o ispitivanjima koja su vrsena nad suplementima i sta je u njima nadjeno,jer bi to bilo ubedjivanje daltoniste da crvena nije zelena i zelena nije crvena, ali bih samo izneo svoju tezu da suplementi JESU stetni i da njih TREBA da se klonimo!Hvala

Jos jedan usamljeni borac za svetcku pravdu

ja postujem da neko ima drugacije misljenje, ali samo ako ima neke argumente, i ako zna da obrazlozi svoj stav.
A ovo mi vise lici na one ljude, tipicne kontrase,  koji samo znaj da vicu npr. FREE TIBET ili da lupaju neke druge kontre, nemajuci pojma ni gde je Tibet i sta se tamo desava ni o cemu se radi, ni za sta se ko bori....

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #36 poslato: Maj 01, 2008, 10:47:14 posle podne »
Veliki problem ljudi odavde je sto oni ne zele da pricaju da imaju bilo kakviih zdravstvenih problema sa koriscenjem suplemenata.Ja ne bih zeleo da govorim o ispitivanjima koja su vrsena nad suplementima i sta je u njima nadjeno,jer bi to bilo ubedjivanje daltoniste da crvena nije zelena i zelena nije crvena, ali bih samo izneo svoju tezu da suplementi JESU stetni i da njih TREBA da se klonimo!Hvala

A vidis, ja bih BAS voleo da pricas o tim ispitivanjima...Ajd' nas malo obrazuj...Navedi link, strucni casopis, naziv istrazivanja ili bilo sta sto ce nas dovesti do izvora da potvrdi tvoju pricu.




Kad smo je vec pomenuli, evo sta kaze Dr.Jagoda Jorga:

Strpljivo sa dijetom
Izvor: B92
Beograd -- Stručnjaci za ishranu kažu da tek posle deset dana dijete organizam počinje da se oslobađa viškova masti.

Doktor Jagoda Jorga, profesorka Medicinskog fakulteta i stručnjak za ishranu, kaže da je zabluda da posle nekoliko dana dijete možemo lako da se pročistimo od svega što smo pojeli jer sve što unesemo tokom dana naš organizam ili potroši, ili ugradi u neke ćelije ili uskladišti u vidu rezervi.

Upravo te rezerve, najčešće u vidu masti, mnogo se teže prazne nego što se pune, jer organizam svaku dijetu doživljava kao gladovanje i brani se od toga tako što deponovanu mast čuva sve do desetog dana. Tek tada počinje oslobađanje viškova, kaže profesorka Jorga.

"Onaj ko treba da drži dijetu treba da je drži jednom u životu, da skine težine do one koja je za njega prirodna, jer svi ljudi mogu da budu sitne, srednje ili krupne konstitucije. Takvi smo genetski, ali niko ne mora da bude pothranjen i gojazan.

Profesorka Jorga kaže da je protivnik bilo kakve apstinencije u ishrani i da ništa nije zabranjeno, ali da ni u čemu ne treba preterivati. Ona je takođe i protivnik korišćenja raznih preparata za mršavljenje zato što gotovo ni za jedan nije dokazano da ima pozitivna dejstva, a neki od njih mogu čak da budu i štetni.  "Jako je važno da se ova materija reguliše i da se prirodni preparati koji imaju neka lekovita svojstva registruju na sličan način kao i lekovi – da im se ispita efikasnost i neželjena dejstva. Ogroman broj tih preparata, na sreću, nema nikakva dejstva."

Jagoda Jorga kaže da je najbolji recept za zdravu ishranu i zdrav život – umerenost i raznovrsnost, a upravo to je često najteže postići.



To je rekla 2006, da su nesto otkrili morali bi da objave, zar ne ?

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #37 poslato: Maj 01, 2008, 10:54:11 posle podne »
U pravu je u vezi te umerenosti i raznovrsnosti.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #38 poslato: Maj 01, 2008, 10:56:37 posle podne »
ladno je lik otisao.
moj predlog moderatorima je da brisu ova proseravanja doticnog mr. Jorge.

@DUH
"U pravu je u vezi te umerenosti i raznovrsnosti."
pa ko je na forumu rekao suprotno?

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #39 poslato: Maj 01, 2008, 11:08:57 posle podne »
Da postoji,svi cemo da pocrkamo...ja se evo vec izvrcem,neka neko bude ljubazan od vas,
pa mi donese cvecke...Zavaljujem unapred 8)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #40 poslato: Maj 01, 2008, 11:20:33 posle podne »
ladno je lik otisao.
moj predlog moderatorima je da brisu ova proseravanja doticnog mr. Jorge.

@DUH
"U pravu je u vezi te umerenosti i raznovrsnosti."
pa ko je na forumu rekao suprotno?


Brate nismo svi na forumu 100% regulisali prehranu, ima i onih koji tek uce, i to je jedina stavka sa kojom se slazem sa njom  u onom tekstu.

Jel ona ispituje preparate na VMA ili gde vec pa da kaze da ne valjalju, i u potpunosti vas podrzavam da je ovaj tekst i da su  tekstovi ovog tipa cista glupost.

Jednostavno se nismo sporazumeli... Pozz....
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #41 poslato: Maj 01, 2008, 11:25:01 posle podne »
Da postoji,svi cemo da pocrkamo...ja se evo vec izvrcem,neka neko bude ljubazan od vas,
pa mi donese cvecke...Zavaljujem unapred 8)

Samo reci adresu i 101 ruza stize od anonimnog obozavaoca. ::) ;D
« Poslednja izmena: Maj 01, 2008, 11:33:50 posle podne duh »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #42 poslato: Maj 01, 2008, 11:27:59 posle podne »
Da postoji,svi cemo da pocrkamo...ja se evo vec izvrcem,neka neko bude ljubazan od vas,
pa mi donese cvecke...Zavaljujem unapred 8)

Samo reci adresu i 101 ruza stize od anonimnog obozavaoca.

Pazi...ZAVALICE ti  :D

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #43 poslato: Maj 01, 2008, 11:29:40 posle podne »
ja ne razumjem roditelje koji svojoj djeci daju imena po nekakvim biljkama

zamisli chitaoche dragi da se zoves Ananas
« Poslednja izmena: Maj 01, 2008, 11:35:08 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Da li postoji opasnost od koriscenja suplemenata?
« Odgovor #44 poslato: Maj 01, 2008, 11:35:46 posle podne »
Veliki problem ljudi odavde je sto oni ne zele da pricaju da imaju bilo kakviih zdravstvenih problema sa koriscenjem suplemenata.Ja ne bih zeleo da govorim o ispitivanjima koja su vrsena nad suplementima i sta je u njima nadjeno,jer bi to bilo ubedjivanje daltoniste da crvena nije zelena i zelena nije crvena, ali bih samo izneo svoju tezu da suplementi JESU stetni i da njih TREBA da se klonimo!Hvala

Eh da te cuje Dr. Milan Zarubica!!!! ::)