Jul 04, 2024, 06:11:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Evropski standard...  (Pročitano 12643 puta)

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #15 poslato: April 10, 2008, 02:00:28 posle podne »
da da,lako je tebi na motoru.treba imati petlje pa s kolima proci 140.jos tamo posle pumpe Sunce udjes u krivinu sa jedno 80:))

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #16 poslato: April 10, 2008, 02:02:51 posle podne »
da da,lako je tebi na motoru.treba imati petlje pa s kolima proci 140.jos tamo posle pumpe Sunce udjes u krivinu sa jedno 80:))

Nata Sumaher :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: sherif

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #17 poslato: April 10, 2008, 02:07:09 posle podne »
da da,lako je tebi na motoru.treba imati petlje pa s kolima proci 140.jos tamo posle pumpe Sunce udjes u krivinu sa jedno 80:))
Sve se pitam ko se to buni a ti pises hehe :D... nisam znao za 40km/h... pa to je preterano... jel ima negde znak bas? ne mogu da verujem iskreno
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #18 poslato: April 10, 2008, 02:08:18 posle podne »
pa dobro ja sam u tim brzinama samo suvozac.al polako obuka je u toku:)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #19 poslato: April 10, 2008, 02:09:34 posle podne »
tranzicija je strasan period ali kroz nju se mora proci ako hocemo da zivimo bolje.
 Jedino sto se ta tranzicija kod nas oduzila zbog unutrasnjih politickih problema.

P.S. sto se tice cena benzina iste su i moraju biti iste u celoj Evropi. A zasto su toliko visoke pitajte Arape.

Kao prvo nisu iste svuda u Evropi,kod nas su npr. najvise u regionu (Hrvatska,Crna Gora,Bosna,Makedonija,Rumunija,,Bugarska,Slovnija cini mi se i Madjarska),a i vise su nego u mnogim drugim zemljama Evrope,osim u Norveskoj,koliko znam...A zasto???Jer stoka nece da smanji akcize na gorivo...Ostale drzave smanje akcize kad skoci cijena na svetskom trzistu pa malo balansiraju da ne bi toliko tesko palo stanovnistvu,dok kod nas to i ne pomisljaju da urade...A uz to nam je i kvalitet goriva vrhunski :lol: :lol: Skuplji nego na zapadu,a motori crkavaju li crkavaju,a dok ne crku idu ko mrtav konj :twisted:
Drugo,nisu Arapi krivi za ovakvo stanje,nego ona bagra americka koja pokusava da zauzme sva izvosrista nafte i koja sama diktira cijene na trzistu...
A ova tvoja tranzicija predstavlja u stvari samo jedan izgovor za bogacenje odredjenog sloja ljudi...Sve to ne mora da se desava,ali njima tako odgovara,jer imaju opravdanje sto narod svakim danom zivi sve gore i gore...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #20 poslato: April 10, 2008, 02:11:26 posle podne »
da da,lako je tebi na motoru.treba imati petlje pa s kolima proci 140.jos tamo posle pumpe Sunce udjes u krivinu sa jedno 80:))
Sve se pitam ko se to buni a ti pises hehe :D... nisam znao za 40km/h... pa to je preterano... jel ima negde znak bas? ne mogu da verujem iskreno

Zaustavili su moje sinoc...Oni isli 60 i bizgov ih zaustavlja i hoce da pise kaznu...Kaze da znak stoji kod mesare Milan...U svakom slucaju-nebuloza,al evropska :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #21 poslato: April 10, 2008, 02:15:02 posle podne »
da da,lako je tebi na motoru.treba imati petlje pa s kolima proci 140.jos tamo posle pumpe Sunce udjes u krivinu sa jedno 80:))
Sve se pitam ko se to buni a ti pises hehe :D... nisam znao za 40km/h... pa to je preterano... jel ima negde znak bas? ne mogu da verujem iskreno

Zaustavili su moje sinoc...Oni isli 60 i bizgov ih zaustavlja i hoce da pise kaznu...Kaze da znak stoji kod mesare Milan...U svakom slucaju-nebuloza,al evropska :lol: :lol:
A pa da video sam da tamo stoje uvek... mora da su na jednom delu lupili znak pa hvataju ljude na foru... Tako su mene isto zaEbali na jednom drugom mestu, kao bio znak 40 a ja isao 75 i zavrsio na sudu sa uslovnom 6meseci :)... a i tih 75 sam jedva isao, ne moze auto gusi se hehe
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #22 poslato: April 10, 2008, 02:20:38 posle podne »
Ne znam kako vi prolazite sa "Gospodom u plavo", ali iskren da budem, meni retko pisu prijavu...Uvek ode nesto ispod ruke ili budu fini pa napisu neki manji prekrsaj.

A na motoru ne stajem ni SV. PETRU (uz svo postovanje pomenutom)...Gradom do 200, autoputem do 300, putarinu ne placam, gradska guzva za motore ne postoji, vetar u kosi....eh, zivote, lep li si  ;ohoooo;

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #23 poslato: April 10, 2008, 02:23:19 posle podne »
Ne znam kako vi prolazite sa "Gospodom u plavo", ali iskren da budem, meni retko pisu prijavu...Uvek ode nesto ispod ruke ili budu fini pa napisu neki manji prekrsaj.



Normalno :twisted: Samo da nam i tu ne uvedu standarde da nema podmicivanja :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #24 poslato: April 10, 2008, 02:28:10 posle podne »
Pu, pu...daleko bilo

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #25 poslato: April 10, 2008, 02:56:48 posle podne »
Ne znam kako vi prolazite sa "Gospodom u plavo", ali iskren da budem, meni retko pisu prijavu...Uvek ode nesto ispod ruke ili budu fini pa napisu neki manji prekrsaj.

A na motoru ne stajem ni SV. PETRU (uz svo postovanje pomenutom)...Gradom do 200, autoputem do 300, putarinu ne placam, gradska guzva za motore ne postoji, vetar u kosi....eh, zivote, lep li si  ;ohoooo;

samo ti tako pogledaj malo temu "cvele drzimo ti fige" ! ! !

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #26 poslato: April 10, 2008, 03:55:29 posle podne »
Ne znam kako vi prolazite sa "Gospodom u plavo", ali iskren da budem, meni retko pisu prijavu...Uvek ode nesto ispod ruke ili budu fini pa napisu neki manji prekrsaj.

A na motoru ne stajem ni SV. PETRU (uz svo postovanje pomenutom)...Gradom do 200, autoputem do 300, putarinu ne placam, gradska guzva za motore ne postoji, vetar u kosi....eh, zivote, lep li si  ;ohoooo;

samo ti tako pogledaj malo temu "cvele drzimo ti fige" ! ! !

Prijatelju, pa zar ti to da mi kazes koji ispod slike drzis "NO RISK NO FUN"   :wink:

Na motoru sam poslednjih 20 + godina, ucestvovao sam na Prvenstvu SiCG u motociklizmu, prosao hiljade i hiljade kilometara motorom (a jos vise autom)...i opet sve ovo ne znaci da necu pasti. I drago mi je da sam to shvatio...Svaka voznja, svaka brzina, svako preticanje, svaka krivina, svaka voznja na stazi polazi od NULE. Sve prethodno se baca u vodu.

Ali kao sto ti rece "NO RISK NO FUN".

Odosmo u off ako nastavimo....

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #27 poslato: April 10, 2008, 04:41:29 posle podne »
shvacamja tebe stari samo nebi volio da ti se bilo sta tako slicno desi samo sam te upozorio ;tsak;

 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

;offtopic; ;offtopic; ;offtopic;

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #28 poslato: April 10, 2008, 04:46:29 posle podne »
ne brini ti...

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #29 poslato: April 10, 2008, 05:00:33 posle podne »

  "NO RISK NO FUN".

  :twisted:  ;bravi; ;bravi;