Septembar 20, 2024, 02:52:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatim!!!  (Pročitano 15557 puta)

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #15 poslato: April 01, 2008, 12:43:49 pre podne »
Nije najgori Spartak meni je super.Osetio sam porast snage i nabacio sam 3kg samo od njega za mesec dana.A ne kazem da je mnogo dobar nego poredim sa ovim sto je on uzeo bolji je od njega za te pare.
Zar ne mislis da je malo suvisno i bezveze porediti jedan od najlosijih kreatin monohidrata sa jednim izvikanim Scitec-ovim Creatim-om? Ti da si pio i Biotech ili Scitec kreatin monohidrat imao bi vrlo priblizne rezultate u napretku, ali bi uz taj napredak u sebe uneo jos dosta necistoca koje ti sigurno nisu potrebne...
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #16 poslato: April 01, 2008, 12:05:30 posle podne »
Nije najgori Spartak meni je super.Osetio sam porast snage i nabacio sam 3kg samo od njega za mesec dana.A ne kazem da je mnogo dobar nego poredim sa ovim sto je on uzeo bolji je od njega za te pare.
Zar ne mislis da je malo suvisno i bezveze porediti jedan od najlosijih kreatin monohidrata sa jednim izvikanim Scitec-ovim Creatim-om? Ti da si pio i Biotech ili Scitec kreatin monohidrat imao bi vrlo priblizne rezultate u napretku, ali bi uz taj napredak u sebe uneo jos dosta necistoca koje ti sigurno nisu potrebne...
E sad ti kao znas koliko necistoca on ima u sebi.Ti si ga pravio?

Spartak

  • Gost
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #17 poslato: April 01, 2008, 12:13:26 posle podne »
ma nema cist je ko suza, sto bi se reklo pure columbian cocaine. Kupite creapure UN i univerzalov pa ih uporedite

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #18 poslato: April 01, 2008, 12:53:04 posle podne »
Nije najgori Spartak meni je super.Osetio sam porast snage i nabacio sam 3kg samo od njega za mesec dana.A ne kazem da je mnogo dobar nego poredim sa ovim sto je on uzeo bolji je od njega za te pare.
Zar ne mislis da je malo suvisno i bezveze porediti jedan od najlosijih kreatin monohidrata sa jednim izvikanim Scitec-ovim Creatim-om? Ti da si pio i Biotech ili Scitec kreatin monohidrat imao bi vrlo priblizne rezultate u napretku, ali bi uz taj napredak u sebe uneo jos dosta necistoca koje ti sigurno nisu potrebne...
E sad ti kao znas koliko necistoca on ima u sebi.Ti si ga pravio?

Sljunak!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #19 poslato: April 01, 2008, 01:06:24 posle podne »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #20 poslato: April 01, 2008, 01:24:56 posle podne »
Sitniji je od Universala :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #21 poslato: April 01, 2008, 02:04:35 posle podne »
Zasto bre ocrniste toliko taj proizvod?Jeste kiseo,ali nista mu ne fali.
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #22 poslato: April 01, 2008, 02:46:16 posle podne »
Nema nista bolje od monohidrata...

Spartak

  • Gost
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #23 poslato: April 01, 2008, 02:55:53 posle podne »
Zasto bre ocrniste toliko taj proizvod?Jeste kiseo,ali nista mu ne fali.
nismo crnili creatim nego ove monohidrate navedenih firmi

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #24 poslato: April 01, 2008, 03:17:08 posle podne »
Zar se ne kaze kreatin , sta je to kreatim ?

Ovo je KreatiM-tri kreatin malat od Scitec-a
Ok .. .nisam znao .. hvala !

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #25 poslato: April 01, 2008, 03:49:24 posle podne »
ovaj kreatim je dobar jedino uz dex od limuna...taj kreatim da dexu od limuna neki posebni smek...kao da pijes dobru limunadu :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #26 poslato: April 02, 2008, 01:44:02 pre podne »
Nije najgori Spartak meni je super.Osetio sam porast snage i nabacio sam 3kg samo od njega za mesec dana.A ne kazem da je mnogo dobar nego poredim sa ovim sto je on uzeo bolji je od njega za te pare.
Zar ne mislis da je malo suvisno i bezveze porediti jedan od najlosijih kreatin monohidrata sa jednim izvikanim Scitec-ovim Creatim-om? Ti da si pio i Biotech ili Scitec kreatin monohidrat imao bi vrlo priblizne rezultate u napretku, ali bi uz taj napredak u sebe uneo jos dosta necistoca koje ti sigurno nisu potrebne...
E sad ti kao znas koliko necistoca on ima u sebi.Ti si ga pravio?

Nisam ja pravio nijedan kreatin, ali svako iole upucen u kvalitet suplemenata zna kako se kotira jedan Universal Nutrition sa kreatin monohidratom. Sljunak, kako neko malopre rece. I da stavimo vec jednom tacku na kvalitet biotech i universal kreatina. Moze?
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #27 poslato: April 02, 2008, 01:47:54 pre podne »
Nema nista bolje od monohidrata...

Kratko, jasno i istinito
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Spartak

  • Gost
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #28 poslato: April 02, 2008, 01:13:46 posle podne »
to je kreatin sa transportnim sistemom+dodatak glutamina,nesto kao celltech,nikad ne bi pare dao na to

Spartak

  • Gost
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #29 poslato: April 02, 2008, 02:34:54 posle podne »
ih,mnogo toga djeluje momacki, pa se ne bi usudio izdvojit pare, zadovoljan sam i kad imam za 1whey mjesecno :-)