Septembar 20, 2024, 12:24:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatim!!!  (Pročitano 15537 puta)

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Kreatim!!!
« poslato: Mart 30, 2008, 09:54:12 posle podne »
Sta mislite o ovom proizvodu firme SCITEC NUTRITION?Da li vredi uzimati?Sastav-100% tri kreatine malat.Hvala
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Spartak

  • Gost
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2008, 11:45:30 pre podne »
nema sto da ga baci, popij ga,nije los produkt,mada sledeci put bolje uzmi 1kg nekog monohidrata

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2008, 05:04:46 posle podne »
Sta mislite o ovom proizvodu firme SCITEC NUTRITION?Da li vredi uzimati?Sastav-100% tri kreatine malat.Hvala
Tri kreatin malat je novija formula kreatina, i po mnogima trebalo bi da bude delotvornija od klasicnog kreatin monohidrata. Ja sam ga probao, kiseo je i nije bas prijatan za pice, neki ga nisu ni mogli piti jer im je odvratan. Najbitnije je to da nisam primetio nista bolji ucinak od monohidrata. Tako da, ako si ga vec pazario popi ga pa sam uporedi... Verujem da ces sledeci put kupiti obicni monohidrat, ali ne od Sciteca.
« Poslednja izmena: Mart 31, 2008, 05:06:19 posle podne zarkonio »
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2008, 05:05:20 posle podne »
Nije los ali imao si i bolje za te pare univerzal monohidrat

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2008, 05:08:33 posle podne »
Nije los ali imao si i bolje za te pare univerzal monohidrat
Kreatin je trenutno na toj ceni da nema potrebe kupovati ni Scitec ni Universal ni Biotech, vec dodati par stotina dinara i kupiti dobar kreatin. Verujem da vecina ljudi moze toliko sebi da priusti
« Poslednja izmena: Mart 31, 2008, 05:10:07 posle podne zarkonio »
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Spartak

  • Gost
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2008, 05:09:56 posle podne »
Nije los ali imao si i bolje za te pare univerzal monohidrat
nadam se da se salis,to je najgori monohidrat na trzistu

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #6 poslato: Mart 31, 2008, 09:37:36 posle podne »
Ma vec sam ga kupio.Mnogo je kiseo,ali nema veze,popicu ga.Javicu vam kako radi.
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #7 poslato: Mart 31, 2008, 10:54:40 posle podne »
Ma vec sam ga kupio.Mnogo je kiseo,ali nema veze,popicu ga.Javicu vam kako radi.
I naravno pij dosta vode, koristi dekstrozu...bilo bi dobro da se potrudis da ga popijes kako valja, pa da cujemo kako radi kod tebe u poredjenju sa monohidratom.
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2008, 11:29:52 posle podne »
Ma vec sam ga kupio.Mnogo je kiseo,ali nema veze,popicu ga.Javicu vam kako radi.
I naravno pij dosta vode, koristi dekstrozu...bilo bi dobro da se potrudis da ga popijes kako valja, pa da cujemo kako radi kod tebe u poredjenju sa monohidratom.

Valjda uz taj kreatim nije potreban dex...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #9 poslato: Mart 31, 2008, 11:33:16 posle podne »
Zar se ne kaze kreatin , sta je to kreatim ?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2008, 11:49:22 posle podne »
Ma vec sam ga kupio.Mnogo je kiseo,ali nema veze,popicu ga.Javicu vam kako radi.
zasto je kiseo? ae okachi sastav ili neku recenziju proizvoda ako mozes? inache scitec ti nije bas neki izbor...

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2008, 11:57:10 posle podne »
^ bez brige sasvim je normalno da je kiselkast za tri kreatin malat, dok je etil estar gorak do zla boga....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #12 poslato: April 01, 2008, 12:04:47 pre podne »
Zar se ne kaze kreatin , sta je to kreatim ?

Ovo je KreatiM-tri kreatin malat od Scitec-a
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #13 poslato: April 01, 2008, 12:22:31 pre podne »
Nije los ali imao si i bolje za te pare univerzal monohidrat
nadam se da se salis,to je najgori monohidrat na trzistu
nema sto da ga baci, popij ga,nije los produkt,mada sledeci put bolje uzmi 1kg nekog monohidrata
Nije najgori Spartak meni je super.Osetio sam porast snage i nabacio sam 3kg samo od njega za mesec dana.A ne kazem da je mnogo dobar nego poredim sa ovim sto je on uzeo bolji je od njega za te pare.

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Kreatim!!!
« Odgovor #14 poslato: April 01, 2008, 12:32:49 pre podne »
"Creatim = trade mark by Scitec Nutrition za Trikreatin malat = tri molekula kreatina vezana za molekul malicne kiseline. Malicna kiselina pomaze u obnovi energije i kako je ugradjena u kompleks, kreatin efikasnije obnavlja ATP. Trikreatin malat je rastvorljiviji u vodi nego obican kreatin monohidrat. Smanjena je mogucnost zeludacnih tegoba i bioraspolozivost je veca."


Valjda uz taj kreatim nije potreban dex...

Nisam pronasao da pise da je potrebno punjenje ili uzimanje desktroze uz njega, u pravu si. Mada, ja sam ga pio posle treninga naravno sa dexom u PWM-u i ujutro na prazan stomak sa 2 kasicice dexe, izmedju ostalog malo da zasladim tu kiselost.
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?