Septembar 27, 2024, 05:30:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Motori ! !!  (Pročitano 155073 puta)

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #525 poslato: Mart 23, 2010, 08:14:12 posle podne »
meni je ovakva voznja debilna i samoubilacka

voziti 250+ na putu sa drugim saobracajem, pogotovo ovi klizavi cg putevi

Pa nije bas ni ona tvoja kroz BG bas sigurna  :)

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #526 poslato: Mart 23, 2010, 11:07:12 posle podne »
pa ja ne znam nekog ko je  kupio motor(trkalicu)od 600 i vise kubika,da bih mogao sebi da priiusti sigurnu i normalnu voznju,motori su tu da nahrane adrenalin tako da je ovo skroz normalno,sve zavisi samo kolika imas muda..............
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #527 poslato: Mart 23, 2010, 11:27:24 posle podne »
Jebesh muda kad mozes da ubijes nekog drugog...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #528 poslato: Mart 23, 2010, 11:37:14 posle podne »
Put kojim vozi ovaj majstor je put kojim sam gotovo svaki dan jedno 2-3 godine prolazio, tako da sam se slicnih stvari nagledao. U zadnje vrijeme se cesto pojavljuju svjedocanstva sa youtube clipovima "voznji" sirom CG, i nevjerovatno mi je da se ovakvi biseri ne posalju malo na hladjenje...

Licno ne mislim da su potrebna "muda" za ovakve stavri, potrebno je samo da si izgoreo po mozgu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #529 poslato: Mart 23, 2010, 11:58:30 posle podne »
sta radi akrapovic u tunelu.....
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #530 poslato: Mart 24, 2010, 12:25:08 pre podne »
Rekao bih da je ovo potez od Podgorice do Niksica ? Par puta sam isao kolima jedanput sam morao da stignem  u odredjeno vreme nije mi bilo prijatno posle , sva sreca sve je prosleo OK .A ovi momci koji ovo rade traze nevolju sto bi se reklo . Gledam onog nesretnog Dacu Ikodinovica pre neki dan vuce onu ruku za sobom , zbog gluposti i sranja . Nasi putevi i opsta kultura u saobracaju nisu za sportske motore i tu je kraj price.
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #531 poslato: Mart 24, 2010, 01:12:41 pre podne »
sta radi akrapovic u tunelu.....

hahah hit odgovor na sve ove price nemojte brzo :D:D:D:D

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #532 poslato: Mart 24, 2010, 09:11:35 pre podne »
Brza vožnja,divljanje ili kakogod to sve zovete spada na moto staze a ne na ceste...
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #533 poslato: Mart 25, 2010, 04:58:25 posle podne »
sszgo moze do krusevca na zadnjem tocku........

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #534 poslato: Mart 25, 2010, 05:05:43 posle podne »
tako je

nikako nisam za divljanje

evo malo od sinoc

[/quote]

tako je!
moj covek, mirna voznja je njajjaca ;D
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #535 poslato: Mart 25, 2010, 05:33:08 posle podne »
Rekao bih da je ovo potez od Podgorice do Niksica ? Par puta sam isao kolima jedanput sam morao da stignem  u odredjeno vreme nije mi bilo prijatno posle , sva sreca sve je prosleo OK .A ovi momci koji ovo rade traze nevolju sto bi se reklo . Gledam onog nesretnog Dacu Ikodinovica pre neki dan vuce onu ruku za sobom , zbog gluposti i sranja . Nasi putevi i opsta kultura u saobracaju nisu za sportske motore i tu je kraj price.

Jeste put Niksic - Podgorica, tacnije Niksic - Bogetici. Doduse uradjen je novi put, ali bez obzira na to, nema opravdanja za ovo...

Van mreže milos ilic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 185
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #536 poslato: Mart 27, 2010, 03:38:48 posle podne »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #537 poslato: April 11, 2010, 11:24:46 posle podne »
Trijumf Rosija na startu sezone

Vozač Jamahe Valentino Rosi pobednik je prve trke sezone u kraljevskoj klasi ovogodišnjeg Moto GP šampionata, Velike nagrade Katara.


Aktuelni šampion je do svog 105. trijumfa u karijeri došao u vremenu od 42:50.293 minuta pod reflektorima na stazi “Losail”, s prednošću od jedne sekunde u odnosu na timskog kolegu Horhea Lorenca. Na trećem stepeniku pobedničkog postolja na prvoj trci sezone u najjačoj klasi našao se vozač Repsol Honde Andrea Doviciozo.

Rosiju je nedeljna pobeda treća u Kataru, ali tek prva od kako se na stazi “Losail” vozi pod reflektorima. ‘Doktor’ je poslednji put trijumfovao na prvoj trci u sezoni 2005. godine, kada je ona vožena na stazi “Heres” u Španiji i te sezone je došao do svoje pete titule u kraljevskoj klasi, a sedme ukupno.

Posle prve krvine u vođstvu se nalazio Dani Pedrosa na Repsol Hondi, ispred Rosija, vozača Dukatija Nikija Hejdena, osvajača pol pozicije Kejsija Stonera, Lorisa Kapirosija na Suzukiju i Lorenca. Već posle nekoliko krivina Rosi je uspeo da dođe do prve pozicije, ali se na njoj nije zadržao dugo jer se Pedrosa našao ponovo ispred njega na početku drugog kruga.

U međuvremenu, Lorenco je pretekao Kapirosija u borbi za petu mesto, dok se Stoner probio na treće. Australijanac je potom u roku od samo jednog kruga pretekao i Rosija i Pedrosu i došao do vođstva, dok je tada trka bila gotova za vozača Pramak Dukatija Miku Kalija.

Stoner je potom krenuo da se odvaja od Pedrose i Rosija, a ’Doktor’ je već u petom krugu uspeo da obiđe Španca i da krene sa poterom za vozačem Dukatija. Pedrosa je zatim izgubio dve pozicije jer su ga pretekli i Hejden i Doviciozo, a dok su mnogi mislili da se Stoner nalazi na najboljem putu ka četvrtoj uzastopnoj pobedi u Kataru on je izleteo sa staze i ostao bez plasmana.

Vođstvo je tada nasledio Rosi, koji je uspeo da se odvoji od Hejdena, koga je počeo da sustuže Doviciozo, koji ga je u osmom krugu i pretekao. U tim trenucima trka je bila gotova i za drugog vozača Pramak Dukatija Aleksa Espargara.

Dok je na vrhu bilo poprilično mirnu, bez uzbuđenja, Ben Spiz je krenuo da se probija. Amerikanac je startovao sa 11. mesta, a već u desetom krugu je bio peti, iza Rosija, Doviciozoa, Hejdena i Lorenca.

Doviciozo je iz kruga u krug uspeo da smanji zaostatak u odnosu na vodećeg Rosija, i čak se šest krugova pre kraja našao ispred njega, ali je ’Doktor’ zahvaljujući iskustvu uspeo da se vrati na prvo mesto. Italijan potom nije uspeo da pretekne Rosija kada je imao prilike i izgubio je malo vremena što je iskoristio Hejden i obišao ga je u petom krugu, ali je vozač Repsol Honde ubrzo uzvratio i ponovo došao do druge pozicije.

’Doktor’ je tada krenuo da niže brze krugove i povećava svoju prednost u odnosu na svoje pratioce. Dok su se Doviciozo i Hejden borili za drugo mesto to je iskoristio Lorenco da im se primakne i dva kruga pre kraja ih obojicu pretekne. Borba između vozača Repsol Honde i Dukatija se nastavila do samog cilja, u kojem je Doviciozo uspeo da dođe do trećeg mesta, 11 hiljaditinki ispred Hejdena.

Baš pred ciljem odustao je i vozač Suzukija Alvaro Bautista, a u tim trenucima pobednik trke je ostao bez goriva zbog čega je do ceremonije dodele pehara morao da ode delom na kamionu, zajedno sa svojom Jamahom, a delom na skuteru koji mu je jedan od redara dozvolio da se poveze.

Iza vozača koji su uspeli da dođu do podijuma i Hejdena sledili su redom Spiz, Randi de Punije na Hondi ekipe LCR, Pedrosa i vozač Jamahe Teh 3 Kolin Edvards, dok su prvu desetoricu na prvoj trci sezone kompletirali Kapirosi, kome je trka u Kataru bila 300. u karijeri, i Hiroši Aojama, poslednji šampion klase do 250 kubika.

Do bodova na stazi „Losail“ došli su i debitanti Marko Simončeli na Hondi ekipe San Karlo Gresini i vozač Aspar Dukatija Hektor Barbera, kao i Marko Melandri.

Moto GP šampionat se nastavlja trkom za Veliku nagradu Japana na stazi „Tvin Ring Motegi“ 25. aprila.


Hehehehe tako to Doctor radi ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #538 poslato: April 12, 2010, 10:57:52 pre podne »
Evo i moje mashine:

Honda CR 125 full cross
45KS
max. brzina 145km/h


Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #539 poslato: Jul 25, 2010, 01:21:11 pre podne »
@-sszgo- Propinjes.. lepo je to sve .. rizikuj ti tvoj zivot, ali zajebi ovo 2 devojke stavis bez kacige na motor i lozis se.. pretera ga stvarno..