Septembar 28, 2024, 01:15:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Motori ! !!  (Pročitano 155173 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #210 poslato: Septembar 29, 2008, 02:07:19 pre podne »
Uzivali se izgledas :wink: A i vremenski uslovi su te,koliko vidim,bas posluzili :wink: Fino,fino...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #211 poslato: Septembar 29, 2008, 12:40:10 posle podne »
Zna čovek da uživa! Kako je bilo...ispričaj nam malo utiske!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #212 poslato: Septembar 29, 2008, 08:25:21 posle podne »
Momci, bilo je predivno i svakom bih preporucio da se organizuje i ode nekom sledecom prilikom.

Put od Beograda do staze Grobnik traje oko 6 sati sa prikolicom i postovanjem ogranicenja brzine. Ispred Zagreba hvatate put za Rijeku. Pred Rijekom odmah nakon naplatne rampe skrecete desno. Tu vam je i putokaz, ne mozete da promasite. Sto se tice staze ona je neverovatna. Duga je nesto preko 4 kilometara, a od toga 2 kilomatera je u zavojima-krivinama. Relativno je brza, asfalt drzi nevidjeno, ali zato jede gume. Ja sam vozio oba treninga (pre i posle podnevni) sto je negde oko 6 sati zakupa, ali realno oko 3 sata na stazi. Imao sam nove gume koje su sad maltene za bacanje. Imate varijantu kupovine polovnih trkackih guma na samoj stazi i to je oko 150 eura za obe. Guma u koju se svi kunu za Grobnik je Dunlopova GP 211...probao sam je i guma je savrsena. Brzo postize radnu temperaturu, ne pregreva se, retko kad popusta, daje vam neverovatan osecaj same podloge, brza je u prebacivanjima...ma, sta reci za nju.

Ono sto bih posebno pohvalio su ljudi. Bilo je puno Slovenaca, Austrijanaca, tu i tamo neki Italijan i naravno Hrvata....i svi su bili kao braca, mada oni koji voze motore znaju vec da izmedju bajkera vazi neki kodeks. Verujem da bi u nasoj zemlji bila losija atmosfera od one koja se napravila gore.

Cena voznje je 85 evra za popodnevni ili prepodnevni trening (oko 3 sata)...a za ceo dan je cini mi se 150 eura..Ja sam prvo uzeo samo prepodnevni, ali ne lezi vraze...odmah po zavrsetku istog, naravno da sam izvadio jos novaca i uplatio i popodnevni. Bilo je i sedam-osam padova, pa je staza zatvarana na po 15-ak minuta dok se ista ne pocisti i ne dovuce motor do bokseva. Srecom - ili znanjem :-))) , nijedan od tih padova nismo mi doziveli. Mada ne znaci da necemo na nekoj od sledecih poseta.

Nakon celog dana voznje odmarali smo kod nase domacice Suzi. Porodica je jako, jako korektna...sobe su im izuzetno uredne, a cena je 15 evra za nocenje.

Sutradan se islo do Rijeke na sajam nautike i do Opatije na veceru. Narednog dana krenuli smo jadranskom magistralom, negde od pola skrenuli ka Bosni, plovili poznatim nam brdskim predelima i oko 3 ujutru uzeli smo hotel u predgradju Sarajeva...Tu smo se naspavali, doruckovali po TRI sarajevska bureka i po porciju cevapa. Nastavili smo put ka Kremni na nasoj lepotici Tari , gde nas je cekao vec dogovoreni rostilj. Rostilj je bio izvrstan (mada kakav drugaciji moze i biti), a princes krofne nakon rostilja su stavile tacku na nas unos hrane za taj dan. Nesto pre ponoci lagano smo krenuli svako put svoje kuce, tj. grada....

I da...nisam vodio racuna o ishrani. Bilo je ovo mojih najlepsih 3-4 cheat dana...uz morsku hranu, plodove mora, riblje corbe, rostilje i sl...

Jbg, ne kajem se ni malo...Pozz

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #213 poslato: Septembar 30, 2008, 04:51:28 pre podne »
Evo mene i kobnog Bandita...heheh

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #214 poslato: Septembar 30, 2008, 10:24:39 pre podne »
Prelep motor...šteta
mada cvele na tvoju veličinu trebalo bi ti malo veća mašina...onako penzionerska..harley
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #215 poslato: Septembar 30, 2008, 12:46:02 posle podne »
Momci, bilo je predivno i svakom bih preporucio da se organizuje i ode nekom sledecom prilikom.

Put od Beograda do staze Grobnik traje oko 6 sati sa prikolicom i postovanjem ogranicenja brzine. Ispred Zagreba hvatate put za Rijeku. Pred Rijekom odmah nakon naplatne rampe skrecete desno. Tu vam je i putokaz, ne mozete da promasite. Sto se tice staze ona je neverovatna. Duga je nesto preko 4 kilometara, a od toga 2 kilomatera je u zavojima-krivinama. Relativno je brza, asfalt drzi nevidjeno, ali zato jede gume. Ja sam vozio oba treninga (pre i posle podnevni) sto je negde oko 6 sati zakupa, ali realno oko 3 sata na stazi. Imao sam nove gume koje su sad maltene za bacanje. Imate varijantu kupovine polovnih trkackih guma na samoj stazi i to je oko 150 eura za obe. Guma u koju se svi kunu za Grobnik je Dunlopova GP 211...probao sam je i guma je savrsena. Brzo postize radnu temperaturu, ne pregreva se, retko kad popusta, daje vam neverovatan osecaj same podloge, brza je u prebacivanjima...ma, sta reci za nju.

Ono sto bih posebno pohvalio su ljudi. Bilo je puno Slovenaca, Austrijanaca, tu i tamo neki Italijan i naravno Hrvata....i svi su bili kao braca, mada oni koji voze motore znaju vec da izmedju bajkera vazi neki kodeks. Verujem da bi u nasoj zemlji bila losija atmosfera od one koja se napravila gore.

Cena voznje je 85 evra za popodnevni ili prepodnevni trening (oko 3 sata)...a za ceo dan je cini mi se 150 eura..Ja sam prvo uzeo samo prepodnevni, ali ne lezi vraze...odmah po zavrsetku istog, naravno da sam izvadio jos novaca i uplatio i popodnevni. Bilo je i sedam-osam padova, pa je staza zatvarana na po 15-ak minuta dok se ista ne pocisti i ne dovuce motor do bokseva. Srecom - ili znanjem :-))) , nijedan od tih padova nismo mi doziveli. Mada ne znaci da necemo na nekoj od sledecih poseta.

Nakon celog dana voznje odmarali smo kod nase domacice Suzi. Porodica je jako, jako korektna...sobe su im izuzetno uredne, a cena je 15 evra za nocenje.

Sutradan se islo do Rijeke na sajam nautike i do Opatije na veceru. Narednog dana krenuli smo jadranskom magistralom, negde od pola skrenuli ka Bosni, plovili poznatim nam brdskim predelima i oko 3 ujutru uzeli smo hotel u predgradju Sarajeva...Tu smo se naspavali, doruckovali po TRI sarajevska bureka i po porciju cevapa. Nastavili smo put ka Kremni na nasoj lepotici Tari , gde nas je cekao vec dogovoreni rostilj. Rostilj je bio izvrstan (mada kakav drugaciji moze i biti), a princes krofne nakon rostilja su stavile tacku na nas unos hrane za taj dan. Nesto pre ponoci lagano smo krenuli svako put svoje kuce, tj. grada....

I da...nisam vodio racuna o ishrani. Bilo je ovo mojih najlepsih 3-4 cheat dana...uz morsku hranu, plodove mora, riblje corbe, rostilje i sl...

Jbg, ne kajem se ni malo...Pozz

Nemaš zašto da se kaješ druže!  ;) Lepe informacije i još lepša priča...lepo sam se uznemirio...znači sledeće godine rezervišem jedno mesto!!! Taman ću lepo da pazarim nekog R-a, da se ne brukam na Grobniku.  ;D

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #216 poslato: Septembar 30, 2008, 01:26:54 posle podne »
Nemaš zašto da se kaješ druže!  ;) Lepe informacije i još lepša priča...lepo sam se uznemirio...znači sledeće godine rezervišem jedno mesto!!! Taman ću lepo da pazarim nekog R-a, da se ne brukam na Grobniku.  ;D

Samo pazi...navucices se samo tako...  ;)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #217 poslato: Septembar 30, 2008, 01:49:05 posle podne »
To je već vidjeno! Neki misle da smo ludi, ali mi tačno znamo šta radimo!  ;)  :D


Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #218 poslato: Septembar 30, 2008, 03:46:42 posle podne »
Jeste...za moje gabarite je mali...
Ali...uzimam za sledecu sezonu hayabusu...on mi je taman

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #219 poslato: Septembar 30, 2008, 09:24:03 posle podne »
Jeste...za moje gabarite je mali...
Ali...uzimam za sledecu sezonu hayabusu...on mi je taman

Dobar je Bandit motor-odličan, naravo da sa Hyabusom ne može da se pored, ali lepa je to mašina!  ;)

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #220 poslato: Oktobar 02, 2008, 06:09:31 pre podne »
Evo ga definitivno....

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #221 poslato: Oktobar 02, 2008, 12:16:06 posle podne »
jebote koliki si ti covek.... :)

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #222 poslato: Oktobar 02, 2008, 12:36:38 posle podne »
AJOJ  BRATE KAKO JE DOBAR :o uhh brate koliko te je izašao ako nije tajna..
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #223 poslato: Oktobar 02, 2008, 12:48:40 posle podne »
Evo ga definitivno....

Video sam te sinoc ili preksinoć u gradu, ako si ti vozio taj motor!

Van mreže Jakov

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #224 poslato: Oktobar 02, 2008, 07:50:33 posle podne »
Malo pojačanje...
Pozdrav!Veliki sam ljubitelj Honde i motora opcenito.Vozio sam dosta modela,ali na hondi je osjecaj poseban,obozavam FireBlade.i sam je posjedujem,zadji model 900 RR-a.Hvala na slikama i pozdrav.