Septembar 27, 2024, 09:19:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.296 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Motori ! !!  (Pročitano 155109 puta)

Van mreže Vuk91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 110
  • Ain't nothin' but a peanut!!!
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #105 poslato: Jun 29, 2008, 01:26:39 pre podne »
Sto se tice izgleda,definitivno ce biti spoj R1 i  R6...

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #106 poslato: Jun 29, 2008, 11:00:13 pre podne »
Neka hvala.Sednes na ovaj motor i kao da igras ruski rulet.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #107 poslato: Jun 29, 2008, 11:49:02 pre podne »
Neka hvala.Sednes na ovaj motor i kao da igras ruski rulet.
pa to je sad moderno
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #108 poslato: Jun 29, 2008, 02:58:50 posle podne »
Neka hvala.Sednes na ovaj motor i kao da igras ruski rulet.

Pa, bas i nije tako...

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #109 poslato: Jun 29, 2008, 03:03:20 posle podne »
Neka hvala.Sednes na ovaj motor i kao da igras ruski rulet.

Pa, bas i nije tako...

Nisam video nekog na takvom motoru da ide 60 ili 70 po ulicama..O autoputu da ne pricam..
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #110 poslato: Jun 29, 2008, 03:35:38 posle podne »
Motor koji navodis, sam po sebi je jedan od najsigurnijih...A to ko sta ima u glavi ili gde i kako vozi je stvar pojedinca, a ne motora....Danas vise padaju sa skutera, nego sa jacih motora.

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #111 poslato: Jun 29, 2008, 04:04:30 posle podne »
ma svaka cast pojedincima,ali vecina se kurci pa juri preko 200 pa zavrsi u novinama..najvise volim kad pocnu da me obilaze sa desne strane znaci popizdim momentalno koji degeni sve voze motore danas..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #112 poslato: Jun 30, 2008, 01:43:14 posle podne »
Motor koji navodis, sam po sebi je jedan od najsigurnijih...A to ko sta ima u glavi ili gde i kako vozi je stvar pojedinca, a ne motora....Danas vise padaju sa skutera, nego sa jacih motora.
ne postoji siguran motor, da se razumemo-volim motore i definitivno sam pristalica takve vrste zabave...
ali to sto si rekao da je najsigurniji to je totalno pogresan epitet... mozda najstabilniji, najupravljiviji (nije ni to al nema veze)...ali nikako najsigurniji...ne postoji siguran motor... ati motori se ne prave da bi se vozili 70 na sat , nego da bi se izivljavao na njima i gario ih 200... tako da je samo dovoljno da ga posedujes i kad tad ces se navuci na brzinu.... a sto je najgore te motore kupuju mahom dosta i ljudi koji su do juce vozili neke prdavce i zujalice, aniko ne shvata da treba da prodjes mnoooogo kilometara sa makar 4 motora(50,125,500,600 cc sa odgovarajucim konjskim snagama) prethodno da bi mogao da sednes na nesto tipa R1... ane tatin sin dobije za 20 ti rodjus r6 a nikada nije seo na motor pre... neka ga malo nek se vozi...
Sto se tice skutera... sa njih masovno padaju glupi klinci koji ne poznaju pravila u saobracaju... a jos uz to su i glupi i nezreli...
hteo sam prosle godine jednog takvog ktretena kada mi se zalepio iz cista mira na kola i to na semaforu gde nije bilo prostora ni teorijski da moze da se provuce... hteo sam da mu polomim i ruke i noge... svu mi farbu skinuo... jos imao na motoru neku muziku (ej na skuteru ugradjenu muziku- koja se cuje samo kada stane i iskljuci motor a do tad se cujie samo neko sustanje i trestanje i ne mozes da provalis o cemu je rec... pa reci da nije indijanac)
znaci i kao sto medju vozacima automobila ima dobrih i losih tako je i sa motorima...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #113 poslato: Jun 30, 2008, 01:58:21 posle podne »
Pirat brate, pričaš sa momkom koji je vozio trke...  Da li mislis da postoji nesto vezano za motore u čemu bi ti mogao da ga ispravljas???  R1 je jednini (fabrički) motor koji ima tri klipa na prednjem disku...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #114 poslato: Jun 30, 2008, 02:31:59 posle podne »
Pirat brate, pričaš sa momkom koji je vozio trke...  Da li mislis da postoji nesto vezano za motore u čemu bi ti mogao da ga ispravljas???  R1 je jednini (fabrički) motor koji ima tri klipa na prednjem disku...
ko ? The Bulldog?
pa kakve ima veze sto je on vozio trke? kakve ima veze jbt sa ovim sto sam ja rekao?
ne pricamo mi o tehnickim karakteristikama motora sta ja znam, ili kako izvozati trku ili uopste o moto sportu...?!
to sto je Bulldog rekao da je najsigurniji... to je meni smesno... da za motor kazes da je siguran...
eto, to bih ga ispravio da je najbolji vozac motora na svetu...
a sto se tice ostalog...ako je decko vozio trke i bavi se tim sportom-  o svemu ostalom zna sigurno visse od mene...jbg to se podrazumeveva ondak

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #115 poslato: Jun 30, 2008, 02:41:27 posle podne »
Čovek ti je rekao da je jedan od najsigurnijih motra, a R1 to i jeste...tako da nemaš zašto da ga ispravljas...što se drugog dela tvoje priče tiče...to je stvar izbora...ne tera te niko ni da voziš ni da se voziš...  ;)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #116 poslato: Jun 30, 2008, 02:44:14 posle podne »
Čovek ti je rekao da je jedan od najsigurnijih motra, a R1 to i jeste...tako da nemaš zašto da ga ispravljas...što se drugog dela tvoje priče tiče...to je stvar izbora...ne tera te niko ni da voziš ni da se voziš...  ;)
Kawa ZX 10R ?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #117 poslato: Jun 30, 2008, 02:45:43 posle podne »
To je najbesniji motor od svih hiljadarki...vidiš kako si lepo ubo najnesigurnijeg...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #118 poslato: Jun 30, 2008, 02:48:19 posle podne »
To je najbesniji motor od svih hiljadarki...vidiš kako si lepo ubo najnesigurnijeg...
i koji je stabilniji?
R1 ili ZX 10R?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Motori ! !!
« Odgovor #119 poslato: Jun 30, 2008, 02:53:32 posle podne »
Sedneš probaš i vidiš!  ;)