Septembar 24, 2024, 12:22:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj  (Pročitano 5117 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« poslato: Mart 21, 2008, 06:16:22 posle podne »
MIRKO Filipović je unatoč pobjedi protiv Tatsuye Mizuna ostao na 9. mjestu ljestvice najboljih teškaša mješovitih borilačkih sportova prema Sherdogu.

"Nakon mnogo glavobolja koje mu je zadalo otkazivanje protivnika uoči prve borbe u Dreamu, Cro Cop je u 56 sekundi uništio Tatsuyu Mizunu. Hoće li se situacija za Hrvata popraviti tek ćemo vidjeti", stoji u objašnjenju Mirkovog plasmana.

Unatoč tome što u dvije godine nije imao ozbiljnijeg protivnika Rus Feder Emelianenko je i dalje broj jedan. Prvak UFC-a Antonio Rodrigo Nogueira, jedini čovjek u povijesti koji je držao oba pojasa, UFC-ov i Prideov, je drugi, dok treće mjesto drži umirovljeni Randy Couture koji navodno opet progovara o povratku u oktogon.

Stara Mirkova mušterija Josh Barnett pobjedom protiv bivšeg olimpijskog džudo prvaka Hidehiko Yoshide ponovno se ugurao u najbolju desetoricu i sada drži 7. mjesto.

1. Fedor Emelianenko
2. Antonio Rodrigo Nogueira
3. Randy Couture
4. Tim Sylvia
5. Andrei Arlovski
6. Fabrizio Werdum
7. Josh Barnett
8. Gabriel Gonzaga
9. Mirko Filipović
10. Ben Rothwell



index.hr

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2008, 06:27:54 posle podne »
Vrijeme ce pokazati da zasluzuje bolje mjesto. S tim sto je i ovo za svaku pohvalu. Bravo!
Samo skola i teretana...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2008, 07:10:58 posle podne »
MIRKO Filipović je unatoč pobjedi protiv Tatsuye Mizuna ostao na 9. mjestu ljestvice najboljih teškaša mješovitih borilačkih sportova prema Sherdogu.

"Nakon mnogo glavobolja koje mu je zadalo otkazivanje protivnika uoči prve borbe u Dreamu, Cro Cop je u 56 sekundi uništio Tatsuyu Mizunu. Hoće li se situacija za Hrvata popraviti tek ćemo vidjeti", stoji u objašnjenju Mirkovog plasmana.

Unatoč tome što u dvije godine nije imao ozbiljnijeg protivnika Rus Feder Emelianenko je i dalje broj jedan. Prvak UFC-a Antonio Rodrigo Nogueira, jedini čovjek u povijesti koji je držao oba pojasa, UFC-ov i Prideov, je drugi, dok treće mjesto drži umirovljeni Randy Couture koji navodno opet progovara o povratku u oktogon.

Stara Mirkova mušterija Josh Barnett pobjedom protiv bivšeg olimpijskog džudo prvaka Hidehiko Yoshide ponovno se ugurao u najbolju desetoricu i sada drži 7. mjesto.

1. Fedor Emelianenko
2. Antonio Rodrigo Nogueira
3. Randy Couture
4. Tim Sylvia
5. Andrei Arlovski
6. Fabrizio Werdum
7. Josh Barnett
8. Gabriel Gonzaga
9. Mirko Filipović
10. Ben Rothwell



index.hr
ovaj popis je glupost nije ama bas nikakvo mjerilo sve je to relativno

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #3 poslato: Mart 30, 2008, 05:31:08 posle podne »
Mislim da o sudbini vrha trebalo bi da odluci mec izmedju Coutrea-Fedora,mada neznam za koga bi navijao posto su mi njih dvojca omiljeni borci,a koliko sam saznao i kao ljudi su velicine...Grapplers rules..:)
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2008, 08:35:29 pre podne »
Mislim da o sudbini vrha trebalo bi da odluci mec izmedju Coutrea-Fedora,mada neznam za koga bi navijao posto su mi njih dvojca omiljeni borci,a koliko sam saznao i kao ljudi su velicine...Grapplers rules..:)
apsolutno

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #5 poslato: April 04, 2008, 05:32:23 posle podne »
RAndy bi po mom misljenju prvo trebalo da se obrachuna sa Nogueirom, pa tek onda da prica o borbi sa Fedorom.
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #6 poslato: April 04, 2008, 07:47:04 posle podne »
RAndy bi po mom misljenju prvo trebalo da se obrachuna sa Nogueirom, pa tek onda da prica o borbi sa Fedorom.
Mozda,ali s obzirom da je Minotaura ,Fedor pobedio 3x,ponovna borba imedju Minotaura koji bi eventualno pobedio Cotura,nebi mi bila toliko zanmljiva.Tako da bi Cotura i Fedora ipak pre voleo da vidim u mecu.
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #7 poslato: April 04, 2008, 08:15:19 posle podne »
Randy ne bi imao ni malo lak posao sa Minotaurom. Pogledaj listu zajednickih protivnika i videces koliko je Minotauro bolji sto se toga tice. Ali dobro, MMAtematika ne funkcionishe u realnom vremenu. Samo mislim da bi Couture trebal oda prihvati borbu sa Minotaurom koju mu toliko bacaju u lice, i zacepi usta svim "fanovima" koji su izgubili veru u njega nakon razlaza sa UFC-om.

I Fedor je 2 puta dobio Minotaura, jednom je bilo no contest...samo da napomenem.
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #8 poslato: April 04, 2008, 08:32:08 posle podne »
Randy ne bi imao ni malo lak posao sa Minotaurom. Pogledaj listu zajednickih protivnika i videces koliko je Minotauro bolji sto se toga tice. Ali dobro, MMAtematika ne funkcionishe u realnom vremenu. Samo mislim da bi Couture trebal oda prihvati borbu sa Minotaurom koju mu toliko bacaju u lice, i zacepi usta svim "fanovima" koji su izgubili veru u njega nakon razlaza sa UFC-om.

I Fedor je 2 puta dobio Minotaura, jednom je bilo no contest...samo da napomenem. Hvala na ispravci
a sa Minutaurom niko nebi imao lak posao,Minotauro je vrhunski borac i to bez daljnjeg..a Coture borac koga ni vreme nemoze da pregazi..:)..
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #9 poslato: April 04, 2008, 08:38:07 posle podne »
ipak u tom duelu vjerujem u big nogov triumf;-)

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #10 poslato: April 05, 2008, 02:19:55 pre podne »
ja sam naucio da uvek treba verovati u Couture-a, nebitno da li gubi ili pobedjuje na kraju
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #11 poslato: April 05, 2008, 12:50:00 posle podne »
Cuo sam da je Couture ljudina i veliki covek i u ringu i van njega,neki moji poznanici koji su kod njega odlazili na seminare dok je gostovao u Svedskoj su stvarno odusevljeni njegovim pristupom i njegovim ljudskim kvalitetima
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #12 poslato: April 05, 2008, 02:09:44 posle podne »
ja sam naucio da uvek treba verovati u Couture-a, nebitno da li gubi ili pobedjuje na kraju
ne podcijenjujem ja couturea svaka mu cast covjek zasluzuje najveci resfekt.pravi je sportas dizao se nakon padova,prosao je sve u ufcu BIO PRVAK U 2 KATEGORIJE!!!!minotaur uopce nije bolji od njega(jedino statisticki)ali svejedno bih navijao za njega jer su mi prideovi borci ikone!

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Cro Cop deveti teškaš svijeta, Fedor i dalje kralj
« Odgovor #13 poslato: April 05, 2008, 08:01:55 posle podne »
ja sam naucio da uvek treba verovati u Couture-a, nebitno da li gubi ili pobedjuje na kraju
ne podcijenjujem ja couturea svaka mu cast covjek zasluzuje najveci resfekt.pravi je sportas dizao se nakon padova,prosao je sve u ufcu BIO PRVAK U 2 KATEGORIJE!!!!minotaur uopce nije bolji od njega(jedino statisticki)ali svejedno bih navijao za njega jer su mi prideovi borci ikone!

Hehehe, i ja vise gotivim PRIDE-ove borce. iz UFC-a pored Randyja jos mozda 2-3 lika i to je to... PRIDE never dies
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”