Septembar 24, 2024, 12:17:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Omiljeni borac  (Pročitano 21458 puta)

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #15 poslato: Mart 22, 2008, 11:16:20 pre podne »
ali ne mislim da je neki borac

cemu onda ovo?

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #16 poslato: Mart 22, 2008, 11:19:38 pre podne »
Hteo sam reci da ima dara da bude dobar borac ali da ima kocnicu tako da nije neki borac [glupkol
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #17 poslato: Mart 22, 2008, 11:21:07 pre podne »
Ok. Ail spomenuo si neki pojas na Gidri,malo mi je to nejasno ;think; ?

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #18 poslato: Mart 22, 2008, 11:27:25 pre podne »
Pa kada je bio prvi Gidra bila su 2 turnira -80kg i +80kg -80kg je bio neki mini turnir cetvorice i to je Miljan osovjoio u finalu je dobio Misu Nikolica a +80kg je osvoji Pele pobedivsi Lazica u finalu i osvoji sampionski pojas i posle toga je Pele brani pojas protiv Vlahovica na Gidra 2  i bilo je nereseno pa onda Gidra 3 Pele je pobedio Vlahovica i Gidra 4 Pele je pobedio Igrca i sada vise ne radi ovde i Miljan ce da radi za sampionski pojas
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #19 poslato: Mart 22, 2008, 11:28:41 pre podne »
ah :icon_biggrin:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #20 poslato: Mart 22, 2008, 01:23:57 posle podne »
@ tanatos & ekipa koja voli da prica o politici.

Na ovom forumu nema mjesta za bilo kakve diskusije o politickoj, nacionalnoj, rasnoj ili drugoj pripadnosti!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #21 poslato: Mart 22, 2008, 02:03:21 posle podne »
Svakako Vladar. Najpre ja sam Crnogorac, zivim u Srbiji, tako da nisam imao namere da kazem bilo sta lose na relaciji CG - Srbija. Ako je neko izvukao bilo kakav negativan kontekst na nacionalnom nivou a da je time uvredjen - ja mu se izvinjavam.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #22 poslato: April 02, 2008, 09:01:43 pre podne »

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #23 poslato: April 04, 2008, 03:05:30 posle podne »
Evo ovako reci sta znas uopste o Panajotovic  i znas li kada je imao mec
A kao drugo ako pricamo o nasim borcima svaka cast svima ali mi se moramo slozitit da je MIODRAG PETKOVIC PELE borac koji je definitivno najvise uradio od svih nasih i po tome ce uci u istoruju to stoji i to niko ne moze da promeni eto naprimer za nesto vise od mesec dana ce imati mec sa Asueriom Silvom koji je radio u UFC a pred kraj godine je moguce sa ALeksanderom, on je postigao neverovatne rezultate i u MMA i greplingu( ucestvovao na ADCC 2005 i 2007)
A ovako
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

a na osnovu cega je on najbolji izvini molim te? Sta je on osvojio, koga je pobedio?
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #24 poslato: April 04, 2008, 05:05:32 posle podne »
A ko si ti da mu kazes sta je osvoji a i po cemu to nije nas najbolji borac ima 26 pobed od toga ima pobede nad Igrcom, 2x Pokrajcem koji je prvi Cro Copov sparing partner, Kolakusic koji je takodje bio CroCopov sparing partner, pobedio je i  na Gidrinom prvom turniru u finalu Lazica i sve domace turnire osvoji kao nista pobedio Vlahovica kada mu je islo najbolje kad je bio ekstra kick boxer kad je pobedio Rudana, onog Madjar pa ga je onda Pele zavrsio, pa je Pele pobedio i Travisa Fultona coveka sa preko 180 MMA pobeda koji je radio i u UFC pa kao primer da ti dam taj Fulton je dosao kao favorit na trunir pa ga je Pele pobedio, taj Fulton je imao neresenu sa Dan Severnom koji je u UFC hall of fame sa Randyem, Roycom, Colemanom, pa je pobedio i Wesa Simsa koji se takodje dosta dobro borio u UFC kao i Cal W. kojeg je isto Fulton pobedio evo ti profil FUltona pa pogledaj
http://www.sherdog.com/fightfinder/fightfinder.asp?FighterID=80
Pa je Pele u kraijeri pobedio i Dave Dalgliesh koji je TOP borac u Evropi ima pobede nad Brunom  Carvalhom koji je crni pojas u Judo i BJJ pa je pobedio Tengiz Tedoradzei, Jurasa i Valentijn Overeem koji su dosta poznati i dobri borci bar ko je upucen u MMA  zna ko su oni
Pa je Pele sad pobedio Tima H koji je jedan od najvecih talenata u Kanadi imao je skor 5-0  ima 25 godina sampion je veoma poznate organizacije KOTC ili ti King of the Cage
Pa da sve to lepo napisemo
Pele je osvoji turnir u NS, pa prvog GIdru isto turnir osmorice pa odbranio pojas pa onda pobedio na kvalifikacijonom turniru Durat Fight gde je u finalu pobedio Kolakusica pa onda isao na glavni turnir u 1/4 finala pobedio Fultona u 1/2 finalu Dabe D. pa u finalu izgubio od Rodneya F koji je tada bio veoma veoma dobar borac inace turnir je bio za nagradni fond od 120 000 evra prvi je toliko uzeo a Pele kao drugi 20 000
Pa je Pele pobedio na Jungle Fight veoma jaka MMA promocija u kojoj su se takmicili i Jascare i Werdum i Gonzaga i Pele Landy Jonse i Sobral pa i sad na HFC a sledeci mec radi sa Assueriom Silvom
A o njegovim grepling uspesime je tesko pricati ucestvovao je na ADCC 2005 i 2007 u kvalifikacijama je bio 2 i 3 bio je na Hungary Openu 1 u svojoj 2 u apsolutnoj kategoriji bio je 2 i 3 u BJJ u Svetu i tako dalje sto se tice greplinga i BJJ
Tako da ti sam proceni ako nesto znas
Videces uskoro na mmaserbia uradio sam profile za sve domace borce sa uspesima ali nisam mogao da sakupim sve peletove pobede pa sam samo nasao 21 a ima 26 ali bolje nego na sherdog gde pise 16
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #25 poslato: April 04, 2008, 05:13:34 posle podne »

a na osnovu cega je on najbolji izvini molim te? Sta je on osvojio, koga je pobedio?

ja mislim da ti je sada jasno zasto decko voli Peleta. Dugacko i jasno.

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #26 poslato: April 04, 2008, 05:19:41 posle podne »
I jos nesto kad vec volis Randya koliko vidim samo da znas da je Pele bio kod njega na trening i da ga verovatno dovodi u septembru na seminare ovde
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #27 poslato: April 04, 2008, 05:26:16 posle podne »
ok, polako...nismo u ringu/oktagonu...nema potrebe za tolikim nabojem emocija.
Ne kazem ja da on nije nas najbolji borac, ali u poredjenju sa svetskim borcima je daleko od klase.
Razumem se sasvim dovoljno u MMA, i mogu da tvrdim da te fore tipa ovaj je pobedio onoga a onaj je pobedio onoga pa su obojica izgubili od lika koji je dobio onog jednostavno ne vaze.

Ako dovede Randyja svaka mu cast, prvi cu da se nacrtam na seminaru. Ali i dalje ne vidim zasto toliko dizati lika u visine.
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #28 poslato: April 04, 2008, 05:32:40 posle podne »
Pa ne dizemo ga mi u visinu nego se on digo sam kad je jedini koji je nesto uspeo a kada je pocinjao nije bilo adekvatnog MMA trenera dok ih sada ima dosta tako da svaka mu cast
Ne mozes nikako da stanes u red pre mene jer ja moram ipak prvi jer Pele je organizator  :mrgreen:
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #29 poslato: April 04, 2008, 06:03:23 posle podne »
Ne pratim to puno u zadnje vrijeme jer nisam u mogucnosti. Naravno da mi je Cro Cop najomiljeniji i volio bih da ih sve ispegla, pogotovo ove bukace iz Amerike... Bice bice, mora biti
Samo skola i teretana...