Jun 30, 2024, 09:51:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?  (Pročitano 31034 puta)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #45 poslato: Mart 22, 2008, 01:43:40 posle podne »
Svi pominju Dimatize, a sta mislite o Twinlab-u posto sam gledao po njihovom sajtu proizvode pa mi ne izgledaju lose.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #46 poslato: Mart 22, 2008, 01:57:44 posle podne »
Iskreno mislim da ime firme igra malu ulogu,pre ce biti u kojim kolicinama konzumiramo suplemente...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #47 poslato: Mart 22, 2008, 02:16:37 posle podne »
Imam 19 g, krenuo sam u teretanu i hteo bih koristiti suplemente. Posto sam pocetnik na tom polju ne bih odjednom pocinjati nesto preozbiljno sa koristjnjenjem suplemenata (preterivati nesto na pocetku). Koji suplement mi je najbolje da uzmem za neki siguran ali i ne preteran napredak ako uzmemo za to da tek pocinjem sa njihovom upotrebom. Kreatin-monohidrat ne bih posto sam cuo da moze da sadrzi neke necistoce (nekvalitetno napravljen). Pa moje pitanje je koji proizvodjac je najsigurniji po pitanju bezbednosti i kvaliteta. Cena mi za sad nije bitna vec samo kvalitet.

Konkretni odgovori:
1. Neces preterati sa kolicinskim unosenjem suplemenata ako uzmes 2-3 merice Wheya na dan, 20g glutamina i 15g BCAA... nije to nikakva bomba
Ako kupis Optiumum gold standard whey ili dymatize ISO 100 whey sigurno si kupio nesto odlicno.
Takodje, glutamin i BCAA od ovih proizvodjaca, njih sam koristio najvise i njima sam najzadovoljniji.

2. Od suplemenata nema preteranog napretka, oni su tu za dovodjenje ishrane u red, jer koliko god se hranio kvalitetno tesko je uneti dovoljno proteina. Nemoj se plasiti suplemenata kao vecina ljudi koja pocinje sa teretanom... da ce ti se nesto desiti, da ce ti riknuti bubreg ili jetra... ako si prav i zdrav nema razloga za strah

3. Kreatin ostavi za koju nedelju/mesec kasnije, za sad je bitno da se dobro hranis. Mozes poceti sa njim i odmah. Ultimate, Labrada i Twinlab su proizvodjaci koji prave odlican kreatin.

4. Kreatin moze da sadrzi vise ili manje nusprodukata koji su u njemu zbog nacina njegove proizvodnje. Njihovi nazivi su Dihydrotriazine, Dicyandiamide i Creatinine. Ali sa tim ne treba da se opterecujes, vec da shvatis da su ti nusprodukti vremenom 99.99% odstanjeni iz najkvalitetnijih kreatina i da ako niko nije imao neki veci problem sa kreatinom od desetina ljudi koje ja znam da ga koriste, neces ni ti. Svo vreme govorim o kreatin monohidratu, da ne bude zabune.




"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže Lee Dragon

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #48 poslato: Mart 22, 2008, 02:41:30 posle podne »
No coment

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #49 poslato: Mart 22, 2008, 03:40:27 posle podne »
    * MET-Rx
    * EAS
    * Muscletech
    * High Five
    * FSC
    * GNC
    * CNP Professional
    * Maximuscle
    * Precision Engineered

Ovo su brendovi koje imam u ponudi da kupim u prodavnicu. Koji biste vi izabrali posto cu sad za koji dan da idem? Mijenjam maximuscle, a mislio sam EAS.
Samo skola i teretana...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #50 poslato: Mart 22, 2008, 03:52:49 posle podne »
Muscle-tech ako imas para...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #51 poslato: Mart 22, 2008, 03:53:18 posle podne »
gde
    * MET-Rx
    * EAS
    * Muscletech
    * High Five
    * FSC
    * GNC
    * CNP Professional
    * Maximuscle
    * Precision Engineered

Ovo su brendovi koje imam u ponudi da kupim u prodavnicu. Koji biste vi izabrali posto cu sad za koji dan da idem? Mijenjam maximuscle, a mislio sam EAS.

gde ti zivis??

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #52 poslato: Mart 22, 2008, 03:58:19 posle podne »
Mislio sam EAS, ali procitah da nije bas ekstra. Vidjecu nesto za ovaj muscle tech, uglavnom hvala. By the way, UK!
Samo skola i teretana...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #53 poslato: Mart 22, 2008, 04:01:37 posle podne »
Imam 19 g, krenuo sam u teretanu i hteo bih koristiti suplemente. Posto sam pocetnik na tom polju ne bih odjednom pocinjati nesto preozbiljno sa koristjnjenjem suplemenata (preterivati nesto na pocetku). Koji suplement mi je najbolje da uzmem za neki siguran ali i ne preteran napredak ako uzmemo za to da tek pocinjem sa njihovom upotrebom. Kreatin-monohidrat ne bih posto sam cuo da moze da sadrzi neke necistoce (nekvalitetno napravljen). Pa moje pitanje je koji proizvodjac je najsigurniji po pitanju bezbednosti i kvaliteta. Cena mi za sad nije bitna vec samo kvalitet.

Konkretni odgovori:
1. Neces preterati sa kolicinskim unosenjem suplemenata ako uzmes 2-3 merice Wheya na dan, 20g glutamina i 15g BCAA... nije to nikakva bomba
Ako kupis Optiumum gold standard whey ili dymatize ISO 100 whey sigurno si kupio nesto odlicno.
Takodje, glutamin i BCAA od ovih proizvodjaca, njih sam koristio najvise i njima sam najzadovoljniji.

2. Od suplemenata nema preteranog napretka, oni su tu za dovodjenje ishrane u red, jer koliko god se hranio kvalitetno tesko je uneti dovoljno proteina. Nemoj se plasiti suplemenata kao vecina ljudi koja pocinje sa teretanom... da ce ti se nesto desiti, da ce ti riknuti bubreg ili jetra... ako si prav i zdrav nema razloga za strah

3. Kreatin ostavi za koju nedelju/mesec kasnije, za sad je bitno da se dobro hranis. Mozes poceti sa njim i odmah. Ultimate, Labrada i Twinlab su proizvodjaci koji prave odlican kreatin.

4. Kreatin moze da sadrzi vise ili manje nusprodukata koji su u njemu zbog nacina njegove proizvodnje. Njihovi nazivi su Dihydrotriazine, Dicyandiamide i Creatinine. Ali sa tim ne treba da se opterecujes, vec da shvatis da su ti nusprodukti vremenom 99.99% odstanjeni iz najkvalitetnijih kreatina i da ako niko nije imao neki veci problem sa kreatinom od desetina ljudi koje ja znam da ga koriste, neces ni ti. Svo vreme govorim o kreatin monohidratu, da ne bude zabune.






OK, hvala.

zarkonio@ wrote u temi KREATIN ;offtopic;

Sto se tice Whey-a, najosnovnijeg suplementa, nije najsrecnije kad je zasladjen Aspartamom ( druga imena NutraSweet, Equal, Spoonful). O Aspartamu procitaj na
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,5615.msg133618.html#msg133618

Taj aspartman je verovatno jedan od onih supstanci sa oznakom E? (emulgatori, konzervansi) ;offtopic;
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže ZLAJA_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #54 poslato: Mart 29, 2008, 02:13:32 posle podne »
Ljudi kupio sam pre neki dan prolab-ov glutamin . Sta mislite o njemu... Cisto me zanima gde se kotira supstanca koju koristim?

Spartak

  • Gost
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #55 poslato: Mart 29, 2008, 02:20:15 posle podne »
glutamin ko glutamin.dobar je.zna se.doze ne ispod 25-30g

Van mreže ZLAJA_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #56 poslato: Mart 29, 2008, 02:59:43 posle podne »
glutamin ko glutamin.dobar je.zna se.doze ne ispod 25-30g
Mozda neki strucniji odgovor...da je tako koristio bi sve EAS-ove saplemente....

Spartak

  • Gost
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #57 poslato: Mart 29, 2008, 03:03:45 posle podne »
posto pitas gdje se kotira " supstanca" koju koristis,evo ti odgovora odma pored whey proteina,najbolje je kad se kombinuje sa bcaa.Eto najstrucnije sto moze.

Van mreže ZLAJA_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #58 poslato: Mart 29, 2008, 03:33:14 posle podne »
posto pitas gdje se kotira " supstanca" koju koristis,evo ti odgovora odma pored whey proteina,najbolje je kad se kombinuje sa bcaa.Eto najstrucnije sto moze.
Spartace odosmo mi u off topic :) ... nema veze. Znam da se glutamin stavlja odmah pored whey-a i da je ispred kreatina. to sam  Procito na ovom forumu, mislim da je MR BIG pisao na temu glutamina. Ali kolko sam primetio na ovom topic-u se pise o proizvodjacima. Pa tako mene zanima sta mislite o glutaminu proizvodjaca PROLAB.... Hvala unapred!!!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #59 poslato: Mart 29, 2008, 05:31:26 posle podne »
Dobar je!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!