Jun 30, 2024, 09:47:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?  (Pročitano 31031 puta)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #30 poslato: Mart 21, 2008, 01:12:27 pre podne »
Ako od pocetka ne ukljucis proteine u ishranu, a treniras ucinices telu medvedju uslugu....Na svakom treningu ces razgradjivati misice, a neces mu dati dovoljno gradivnog materijala.. To je isto kao da gradis kucu, a kazes majstorima nemoj te mi odmah dovesti sve cigle, nego cu ja prvo malo da gradim, pa kad to potrosim malo cu gledati, proucavati, pa cu vam reci da mi dovezet drugu turu. Al' nemojte ni tad sve da mi dovezete..Opet dajte malo, pa cu vas ja zvati...A kuca mogla biti odavno sagradjena....

A šta ako ti dovezu sve cigle odjednom a ti staneš pa gledaš u njih jer nemaš predstavu kako se uopšte kuća i gradi??
Shvatam ja šta ti hoćeš da im objasniš ali nemoj da polaziš možda od sebe kakav si bio kada si krenuo i da si sve shvatao od početka...
Ja živim od ovoga već 10 godina i veruj mi, tipičan početnik kad prvi put uđe u teretanu ne zna da ubode vrata od svlačionice koliko je zbunjen...
« Poslednja izmena: Mart 21, 2008, 01:14:01 pre podne KOLUNDZIJA »

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #31 poslato: Mart 21, 2008, 01:23:44 pre podne »
Ako od pocetka ne ukljucis proteine u ishranu, a treniras ucinices telu medvedju uslugu....Na svakom treningu ces razgradjivati misice, a neces mu dati dovoljno gradivnog materijala..

PRICELESS!!!!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #32 poslato: Mart 21, 2008, 01:34:35 pre podne »
Da me neko ne shvati pogrešno,ja pričam ovde o ubacivanju suplemenata i o prvom mesecu treninga...
O potrebi za proteinom kao gradivnom materijom glupo je govoriti u kontekstu da li si početnik ili srednje iskusan vežbač...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #33 poslato: Mart 21, 2008, 11:11:58 pre podne »
Pa nisam ni pocetnik ni srednje iskusan vec nesto izmedju, posto sam nesto radio kuci sa bucicama, ali sam primetio pri polasku u teretanu da to sto sam radio kuci nije to sto uradim i u teretani posto tamo imam veci izbor vezbi. :lol:
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #34 poslato: Mart 21, 2008, 12:51:11 posle podne »
ma ja sam prvih nekoliko meseci nabio 10kg bez icega a posle mora nesto.Samo dobra klopa i tezak trening

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #35 poslato: Mart 22, 2008, 04:23:35 pre podne »
Ako si vec tek poceo da treniras na tvom mjestu bi pucao prirodno bez icega da se malo tjelo navikne na trening i ostalo pa kad vidis da ne mozes vise tako onda kupi sebi neke suplemente ipak tek pocinjes ne bi valjalo da odma pocnes s suplementima razumijes

Znam da je malo offtopic, ali bas me zanima na osnovu cega Dragone tvrdis da ne valja poceti sa proteinom u isto vreme kad i sa redovnim vezbanjem? Vidim da si se odmah pohvalio da si i u AAS svetu, jesi li i tamo prvo poceo samo sa naposimom, pa posle polako dodavao, onako odokativno, stram duzine igle i trenutnog raspolozenja sta ces jos maznuti i cime sta "posoliti"?

Ne znam da li sam dobro protumacio, ali ti tvrdis da decko treba da krene neko vreme da vezba, pa kad se dovoljno iscrpi, da pocne da unosi bar upola proteina koliko bi trebalo? Jbg, ja sam od onih koji tvrde da je apsurd ici u teretanu u cilju izgradnje lepseg tela i misicne mase ako se ne hranis pristojno i ne koristis makar Whey od suplemenata
« Poslednja izmena: Mart 22, 2008, 04:31:17 pre podne zarkonio »
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže Lee Dragon

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #36 poslato: Mart 22, 2008, 04:43:00 pre podne »
momak nece samo whey on bi sto sta a ja znam na sta se to svodi ne kazem sad bukvalno da treba da se iscrpi nego dok ne skonta koji mu najbolji trening odgovara i dok malo ne stane kako bi ljudi rekli na noge ja savjetujem da krene tako malo pa nek onda puca sta hoce svi razlicito razmisljaju to je moje misljenje a on kako hoce

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #37 poslato: Mart 22, 2008, 05:05:12 pre podne »
Razumem sta hoces da kazes, samo tvrdim da to "stajanje na noge" i "kretanje tako malo"  u teretanu vezbajuci barem priblizno pravilno i onako "po defaultu" kako vecina vezba nije isto sa ili bez suplemenata. A to sto vecina vezba kako vezba, to je prica za drugo mesto.

A uzimanje suplemenata nije pucanje vec neka normalna kompenzacija povecanom trosenju ogranizma. Vece zamaranje mora biti nadoknadjeno boljom ishranom.
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #38 poslato: Mart 22, 2008, 05:13:19 pre podne »
Razumem sta hoces da kazes, samo tvrdim da to "stajanje na noge" i "kretanje tako malo"  u teretanu vezbajuci barem priblizno pravilno i onako "po defaultu" kako vecina vezba nije isto sa ili bez suplemenata. A to sto vecina vezba kako vezba, to je prica za drugo mesto.

A uzimanje suplemenata nije pucanje vec neka normalna kompenzacija povecanom trosenju ogranizma. Vece zamaranje mora biti nadoknadjeno boljom ishranom.


e ovo si u pravu..najvis mi ide na penis kada neko kaze..aPUCANJE.

ap sto se ne pucaju ti sto kazu pa da vide kako se od pucanja ne moze uraditi nista.

ja sma miliom puta ponovio.

JA CU LICNO DA NEKOM DAJEM SVE STO HOCE I STA MU TREBA OD PREAPRTA..

SA TIM DA ON DOKAZE KAKO TO PUCAJE SA TIM RADIKALNO UTICE NA BILO KOGA..

KOJE BUDLASTINE JBT.....

TO SU DODACI ISHRANI

AKO TI NEMAS SREDJNE STVARI U GLAVI..PRAVILAN TRENING..ISRAHNU...DAZBA DA SI VLANSIK MUSLCJETECHA..IZLGEDAO BI KAO VRECA GOVANA

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #39 poslato: Mart 22, 2008, 10:07:27 pre podne »
BSN , WEIDER , X3ME , LABRADA TO SU VRHOVI ....
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #40 poslato: Mart 22, 2008, 10:17:56 pre podne »
BSN , WEIDER , X3ME , LABRADA TO SU VRHOVI ....

a odakle ti znas kad ne koristis suplemente?

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #41 poslato: Mart 22, 2008, 11:04:42 pre podne »
BSN , WEIDER , X3ME , LABRADA TO SU VRHOVI ....

a odakle ti znas kad ne koristis suplemente?
And nelle scores! :)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #43 poslato: Mart 22, 2008, 12:54:13 posle podne »
dimatyze i optimum ,za mene ta dva su najbolja. (DYMATIZE ima lepsi ukus...)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Koji proizvodjac suplemenata je najbolji?
« Odgovor #44 poslato: Mart 22, 2008, 01:20:01 posle podne »
BSN , WEIDER , X3ME , LABRADA TO SU VRHOVI ....

a odakle ti znas kad ne koristis suplemente?
Koji X3ME.....Nista uvredljivo decak,ali evo sta ti kazes....
Eh ovako , novi sam clan , pa prvo da se predstavim i postavim svoje slike  :mrgreen:
Zovem se Aldin , rodjen sam 20.11.1989 , treniram teretanu vec 15 mjeseci , pored teretane idem na plivanje 2x sedmicno , i vozim biciklo isto tako ...
Od suplemenata sam koristio samo 300gr creatina Pro-lab u drugom  mjesecu treniranja , ostalo nista ,  komentarisite sve , nisam bas neki u poziranju al eto  ;think; nadam se da je dobro   :icon_biggrin:

Zamolio bih da me Bianis prokomentarise jer je moj idol , moj motiv za treniranjem , unaprijed Hvala ...


Sta reci.......