Jun 28, 2024, 04:20:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu  (Pročitano 5106 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« poslato: Mart 19, 2008, 07:23:09 posle podne »
Srpski plivač Milorad Čavić osvojio je zlatnu medalju u disciplini 50 metara delfin na Evropskom prvenstu u Ajndhovenu. Čavić je, pored osvojenog zlata, napravio i novi evropski rekord pošto je dužinu od 50 metara isplivao za 23 sekinde i 11 stotinki. To je za 14 stotinki bolji rezultat od prethodnog rekorda koji je takođe držao naš plivač.

Srebrnu medalju osvojio je Ukrajinac Sergej Breus sa rezultatom 23,48, a bronzanu Španac Rafael Munjos Peres.

Svetski rekord na 50 metara leptir iznosi 22,96 sekundi, a postavio ga je Južnoafrikanac Roland Šuman 25. jula 2005. godine u Montrealu.


 ;bravi; ;bravi; ;bravi;
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2008, 07:25:13 posle podne »
 sherif sherif sherif

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2008, 09:56:40 posle podne »
svaka chast sherif sherif sherif

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2008, 10:47:48 posle podne »
ovo je kralj od coveka i neverovatan sportista!
a tek sto mu ta majica lepo stoji.... ;ohoooo;

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2008, 10:58:55 posle podne »
Čavić: Plašim se da će me suspendovati!

Ceo svet je u sredu uveče bez problema čitao ćirilicu! Jer, da ne razumeju srpsko pismo, ne bi im zasmetalo što je na majici zlatnog srpskog plivača Milorada Čavića bilo ispisano „Kosovo je Srbija”. Zbog toga što se na pobedničko postolje, sa zlatom oko vrata i novim evropskim rekordom (23,11), popeo sa porukom podrške srpskom narodu na Kosovu i Metohiji, Čavić će u četvrtak uveče odgovarati pred čelnicima LEN (Evropska plivačka federacija). „Plašim se najgoreg. Suspenzija je najlošija stvar koju mogu da mi urade. To bi bilo kao da su mi izrekli smrtnu kaznu”, rekao je naš as novinarima na EP u Ajndhovenu u Holandiji.

Natpis koji je izazvao pravi skandal u Holandiji na Evropskom prvenstvu u plivanju, očigledno nije bio upućen „njima”. Da je tako, verovatno ne bi bio ni napisan ćirilicom.

„Nisam imao nameru nikoga da provociram. Nisam imao nameru da isprovociram nasilje. Moju zemlju cepaju na komade... Moj cilj je bio da podršim sopstveni narod”, objasnio je Čavić medijima u Holandiji, koja je još 4. marta priznala nezavisnost Kosova.

„Šta moja majica može da promeni u namerama SAD, Ujedinjenih nacija, Evropske unije... Oni su već odradili svoj posao. Sve što sam želeo je da podršim moj narod. Moja jedina uloga ovde je da budem lider i da prenesem pozitivnu energiju”, poručio je novi ljubimac srpske nacije.

Svi novinari složni su u oceni da će Čavić biti u krugu najužih favorita za medalju na Olimpijskim igrama u Pekingu.

„Imam dobar osećaj da bih u Pekingu mogao da se popnem na podijum”, dodao je Čavić.

Ukoliko mu LEN to bude dozvolio. (Mondo)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2008, 11:03:29 posle podne »
KRALJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU....

Neka sisaju k...c ova gola govna,je..m im sve najmilije,sve to treba uza zid i po kratkom postupku :evil:

A ovaj decko zasluzuje da mu se digne spomenik u sred Beograda i obezbijedi dozivotna drzavna penzija...

Tako se to radi!!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2008, 11:04:22 posle podne »
Čavić: Plašim se da će me suspendovati!

Ceo svet je u sredu uveče bez problema čitao ćirilicu! Jer, da ne razumeju srpsko pismo, ne bi im zasmetalo što je na majici zlatnog srpskog plivača Milorada Čavića bilo ispisano „Kosovo je Srbija”. Zbog toga što se na pobedničko postolje, sa zlatom oko vrata i novim evropskim rekordom (23,11), popeo sa porukom podrške srpskom narodu na Kosovu i Metohiji, Čavić će u četvrtak uveče odgovarati pred čelnicima LEN (Evropska plivačka federacija). „Plašim se najgoreg. Suspenzija je najlošija stvar koju mogu da mi urade. To bi bilo kao da su mi izrekli smrtnu kaznu”, rekao je naš as novinarima na EP u Ajndhovenu u Holandiji.

Natpis koji je izazvao pravi skandal u Holandiji na Evropskom prvenstvu u plivanju, očigledno nije bio upućen „njima”. Da je tako, verovatno ne bi bio ni napisan ćirilicom.

„Nisam imao nameru nikoga da provociram. Nisam imao nameru da isprovociram nasilje. Moju zemlju cepaju na komade... Moj cilj je bio da podršim sopstveni narod”, objasnio je Čavić medijima u Holandiji, koja je još 4. marta priznala nezavisnost Kosova.

„Šta moja majica može da promeni u namerama SAD, Ujedinjenih nacija, Evropske unije... Oni su već odradili svoj posao. Sve što sam želeo je da podršim moj narod. Moja jedina uloga ovde je da budem lider i da prenesem pozitivnu energiju”, poručio je novi ljubimac srpske nacije.

Svi novinari složni su u oceni da će Čavić biti u krugu najužih favorita za medalju na Olimpijskim igrama u Pekingu.

„Imam dobar osećaj da bih u Pekingu mogao da se popnem na podijum”, dodao je Čavić.

Ukoliko mu LEN to bude dozvolio. (Mondo)

da li je ovo moguce....
dabogda umro onaj ko mu izrekne kaznu....

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #7 poslato: Mart 20, 2008, 11:06:34 posle podne »
ovo je kralj od coveka i neverovatan sportista!
a tek sto mu ta majica lepo stoji.... ;ohoooo;
Majca mu je ql - Kosovo je Srbija !

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #8 poslato: Mart 20, 2008, 11:09:35 posle podne »
Čavić: Plašim se da će me suspendovati!

Ceo svet je u sredu uveče bez problema čitao ćirilicu! Jer, da ne razumeju srpsko pismo, ne bi im zasmetalo što je na majici zlatnog srpskog plivača Milorada Čavića bilo ispisano „Kosovo je Srbija”. Zbog toga što se na pobedničko postolje, sa zlatom oko vrata i novim evropskim rekordom (23,11), popeo sa porukom podrške srpskom narodu na Kosovu i Metohiji, Čavić će u četvrtak uveče odgovarati pred čelnicima LEN (Evropska plivačka federacija). „Plašim se najgoreg. Suspenzija je najlošija stvar koju mogu da mi urade. To bi bilo kao da su mi izrekli smrtnu kaznu”, rekao je naš as novinarima na EP u Ajndhovenu u Holandiji.

Natpis koji je izazvao pravi skandal u Holandiji na Evropskom prvenstvu u plivanju, očigledno nije bio upućen „njima”. Da je tako, verovatno ne bi bio ni napisan ćirilicom.

„Nisam imao nameru nikoga da provociram. Nisam imao nameru da isprovociram nasilje. Moju zemlju cepaju na komade... Moj cilj je bio da podršim sopstveni narod”, objasnio je Čavić medijima u Holandiji, koja je još 4. marta priznala nezavisnost Kosova.

„Šta moja majica može da promeni u namerama SAD, Ujedinjenih nacija, Evropske unije... Oni su već odradili svoj posao. Sve što sam želeo je da podršim moj narod. Moja jedina uloga ovde je da budem lider i da prenesem pozitivnu energiju”, poručio je novi ljubimac srpske nacije.

Svi novinari složni su u oceni da će Čavić biti u krugu najužih favorita za medalju na Olimpijskim igrama u Pekingu.

„Imam dobar osećaj da bih u Pekingu mogao da se popnem na podijum”, dodao je Čavić.

Ukoliko mu LEN to bude dozvolio. (Mondo)

da li je ovo moguce....
dabogda umro onaj ko mu izrekne kaznu....
Auuu... bas su preterali ako mu izreknu kaznu ! !  ! Covek je samo rekao sta misli i podrzao svoj narod ! Svaka njemu cast , a govna treba pobiti !

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #9 poslato: Mart 20, 2008, 11:11:02 posle podne »
ma ne treba chachkat mnogo tu belosvjetsku bagru. otrovace ga,streljat, ...monstrumi su to...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2008, 10:08:49 pre podne »
Srpski plivač Milorad Čavić suspendovan je sa Evropskog prvenstva u Ajndhovenu zbog nošenja majice sa natpisom "Kosovo je Srbija" na ceremoniji dodele medalja. Disciplinska komisija LEN odlučila je da je majica koju je nosio šampion na 50 metara delfin i novi evropski rekorder "sadržala političku poruku" što je kršenje pravila te organizacije.

"Odlučili smo da suspendujemo gospodina Milorada Čavića sa prvenstva", piše u saopštenju disciplinske komosije.

Srpska plivačka organizacija kažnjena je sa sedam hiljada evra.

Čavić je trebalo da nastupi na 100 metara slobodno i 100 metara delfin. Iako neće imati pravo nastupa, odlučeno je da mu zlatna medalja neće biti oduzeta.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #11 poslato: Mart 21, 2008, 10:13:09 pre podne »
e krepala im djeca na ochi da bog da
oo stokeeee
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #12 poslato: Mart 21, 2008, 10:53:34 pre podne »
Aj sad da nastavimo jos vise i jos dublje da im se uvlacimo tamo dje sunce ne sija,a oni nek' nas j..u dok budu mogli...:evil:

Ne shvata ovaj narod nista...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #13 poslato: Mart 21, 2008, 11:02:08 pre podne »
jedva cekam komentare na B92 ,mora da ce biti mnogo pametnih izjava raznoraznih strucnjaka za sve i svasta,tipa kako je i ovo autogol


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
« Odgovor #14 poslato: Mart 21, 2008, 11:03:10 pre podne »
e i njima krepala djeca da bog da
matere mi matere,
kupicu ti dimije