Septembar 24, 2024, 12:15:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop razmontirao Mizunu  (Pročitano 16081 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Cro Cop razmontirao Mizunu
« poslato: Mart 15, 2008, 11:22:05 pre podne »
MIRKO FILIPOVIĆ bori se u svojoj prvoj borbi za novu japansku organizaciju Dream. Protivnik mu je malo poznati japanski džudaš Tatsuya Mizuno.

Borba Mirka Filipovića i Tatsuye Mizune je sedma po redu, nakon Mitsuhiro Ishida i Jung B-Kyunga. Našeg borca čeka prepuna, dobro mu poznata Saitama arena. Pravila borbe bit će slična kao i u Prideu, ali ipak malo stroža. Dream ne dozvoljava udarce nogom u glavu dok je protivnik na podu, kao niti gaženje po protivniku. Runde su raspoređene kao i u Prideu, prva traje 10 minuta, dok su preostale dvije u trajanju od 5 minuta.

Prva runda.

U ring ulazi Tatsuya Mizuno. Japanac izgleda poprilično uplašeno i impresionirano. Evo i našeg Mirka uz dobro poznati Duran Duran i Wild Boys. Filipović izgleda iznimno fokusirano i motivirano. Prema prvom pogledu, može se vidjeti da je Cro Cop nabacio nekoliko kilograma mišića.

Sudac objašnjava pravila, a borci se odmjeravaju. Mizuno je prvi krenuo i pokušao krošeom, ali Filipović bez problema izbjegava udarce. Mizuno za sada izgleda opušteno i napada našeg borca.

U sljedećoj sekudni borci su ušli u klinč, Mirko je poziciju iskoristio za dva udarca koljenom koja su Japanca srušila na pod. Cro Cop je seriju nastavio na podu i čini se da će ovo biti kraj.

Da, ovo je kraj. Mizuno ne može odgovoriti na Mirkove udarce i sudac mora zaustaviti borbu.

Kraj.


index.hr

Van mreže bodymaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #1 poslato: Mart 15, 2008, 12:17:02 posle podne »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #2 poslato: Mart 15, 2008, 02:31:22 posle podne »
Lak posao za Filipovica.

Vidjecemo kako ce izgledati sa nekim boljim i spremnijim borcem.

BTW... Bilo bi dobro kada bi cesce koristio koljena, dovoljno je vidjeti Andersona Silvu kako pobjedjuje najbolje iz svoje kategorije da bi se shvatilo koliko jako oruzije koljena iz klinca mogu biti.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #3 poslato: Mart 15, 2008, 09:58:51 posle podne »
Lak posao za Filipovica.

Vidjecemo kako ce izgledati sa nekim boljim i spremnijim borcem.

BTW... Bilo bi dobro kada bi cesce koristio koljena, dovoljno je vidjeti Andersona Silvu kako pobjedjuje najbolje iz svoje kategorije da bi se shvatilo koliko jako oruzije koljena iz klinca mogu biti.


uili bonjanskog



ali mislim da ono prvo koljeno i nije dobro osjelo na glavu islo je u saku

Van mreže BIG1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 288
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #4 poslato: Mart 16, 2008, 04:34:51 pre podne »
kako ga krvnichki iznabada, kao da mu se prichinio gonzaga :)

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #5 poslato: Mart 16, 2008, 03:55:17 posle podne »
Borbu nisma mogao da gledam jer sam bio u skoli taj dan,ali cuo sam da je bilo laganica.

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #6 poslato: Mart 16, 2008, 03:56:25 posle podne »
Samo skola i teretana...

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #7 poslato: Mart 16, 2008, 09:27:55 posle podne »
Dobra mu mnogo levica ! A presudni trenutak je bio kad ga je udario kolenom!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #8 poslato: Mart 17, 2008, 12:51:00 pre podne »
Rekao sam ja da Mirko kreće opet...ali šutim....samo šutim...Žižanović je BACK!!!!!!!!!  ;bravi;

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #9 poslato: Mart 17, 2008, 01:23:14 pre podne »
Rekao sam ja da Mirko kreće opet...ali šutim....samo šutim...Žižanović je BACK!!!!!!!!!  ;bravi;
pa brate sa ovako montiranim protivnicima nece daleko stici,po meni je ovo sramota i za njega kao velikog sampiona i za ovu federaciju


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #10 poslato: Mart 17, 2008, 09:57:05 pre podne »
@Ted Arcidi

Što je bolje da je bez borbi nakon onih svih proglema i nokauta ??!!! Po meni je bolje da nastupa pa bilo kako bilo, a nisu mu ni mogli za prvi meč dati nekoga tipa Fedora ili slilčne zvijeri, već nešto normalnije, a pola ih je odbilo ako si čuo njegov interview.

Momku se zahvalio na hrabrosti što je ušao u ring 5 dana prije meča jer vjeruj da nije lako, tako da poštujem jednog i drugog...

A ako smatraš imena tipa Le Banner, Ray Sefo lošima za protivnike (jedne od mogućih u 6 mjesecu) onda ne znam koga treba dovest neku gorilu spustit sa lijane  ;rolf; :lol: ;tsak;

Pozdrav čika Saletu  :mrgreen: ;bravi;

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #11 poslato: Mart 17, 2008, 10:04:46 pre podne »
brate sve to stoji ali ovaj sto su mu ga namestili je izasao da padne i to se videlo i pre nego sto je usao u ring


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #12 poslato: Mart 17, 2008, 10:12:20 pre podne »
brate sve to stoji ali ovaj sto su mu ga namestili je izasao da padne i to se videlo i pre nego sto je usao u ring


mozemo sad kenjat do mile volje ali trenutno mu nisu mogli naci boljeg borca i to je ciljenica a i neznam u DREMU ko ima kvalitetan??

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #13 poslato: Mart 17, 2008, 10:50:54 pre podne »
pa izgleda da nema niko,a cemu onda postojanje takve federacije i ovakvih borbi, da propali sampioni uzmu jos malo para pred penziju...blago njima,ali koga zabole za takve borbe ,onda bolje da gledam kecere


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #14 poslato: Mart 17, 2008, 10:58:02 pre podne »
Rekao sam ja da Mirko kreće opet...ali šutim....samo šutim...Žižanović je BACK!!!!!!!!!  ;bravi;
pa brate sa ovako montiranim protivnicima nece daleko stici,po meni je ovo sramota i za njega kao velikog sampiona i za ovu federaciju
APSOLUTNO!!!!