Jul 02, 2024, 11:04:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Teretana + kardio  (Pročitano 59734 puta)

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #60 poslato: Jul 03, 2010, 12:44:29 pre podne »
ima neki od dymatize-ta kao bcaa + neke amino mozda ima i glutamin + ukus 2-3 ukusa ima negde da se nabavi ne nzam dal ima kod pedje...
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #61 poslato: Jul 03, 2010, 12:07:56 posle podne »
Cek druze jel ti trazis preparat koji ima i Bcaa i glutamin ako to trazis ima pedja zove se na S nesto :D Poslacu ti link samo da ga nadjem :D
« Poslednja izmena: Jul 03, 2010, 12:09:54 posle podne BoSs »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #62 poslato: Jul 03, 2010, 12:11:10 posle podne »
Surge?

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #63 poslato: Jul 03, 2010, 12:13:26 posle podne »
E evo nasao sam pa kome treba neka uzem :D
THE SURGE 1000 gr
The Nutrition
Cena: 4.400,00 RSD
Dostupnost: Ima na lageru - ovo znaci da trenutno moze da se kupi z aonoga ko ne razume

                                                    A evo i nesto vise o ovom preparatu :D
Bilo koji profesionalni bodibilder ili maratonac, I bez obzira dali želi dobiti težinu ili izgubiti salo-BCAA / Q Surge je vise nego extra product za sve ozbiljne sportaše. Studije su dokazale da je ovo revolucionarna formula povećava retenciju azota, koji pak pomaže da telo dobija lean mass. Bilo da ste osoba koja tezi skidanju kg, nabacivanju telense tezine\mase, održavanje statusa quo, ili sl. Te u toj potrazi kako na najbolji prirodni način povećati lean mase, istraživanja su dokazala da nema bolje kombinacije od aminokiselina BCAA / glutamin. BCAA / Q Surge sadrži studiozno osmišljen, bio-engineered omer branched chain amino kiselina (BCAA) i L-Glutamin,za koje je klinički dokazano da su neophodni za izgradnju mišića mase i snage, pobljsanje performansi,. BCAA / Q Surge povećava sintezu proteina, zadržavanjem azota i što je najvažnije, teško zarađen tj stecen mišić stiti od stresa i teških treninga. Znanstvene studije su dokazale da aminokiseline BCAA koje se nalaze u / Q Surge mogu omogućiti telu da se oporavi na fenomenalan nacin I sa lakocom. BCAA / Q Surge sadrži tacno precizno utvrdjenu kolicinu dextrose koja u datom momentu snazno iritira pancreas na lucenje najmocnijeg hormona-insulina,ten a taj nacin poput kompresora “ugurava”hranjive matreije is BCAA\Q direktno u misicnu celiju. ZA BCAA\Q se precizno zna… • snažan anti-Catabolic efekat • iritacijom insulina stvara anabolicko okruzenje • ubrzava process opravka nakon iscrpljujucih treninga • smanjuje neželjeni Body Fat • Povećava nivoe azota ! BCAA / Q Surge je konačan product kod mišićnog uradjen I prilagodjen za svakog ozbiljnog sprotistu. Ovaj snažana, anti-catabolic formula je jednostavno ono sto ste dugo cekali I da imate 2 producta u jednom.

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #64 poslato: Jul 03, 2010, 12:17:36 posle podne »
Upravo tako @tenssa

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #65 poslato: Jul 03, 2010, 08:12:43 posle podne »
I HIT kardio se takoder radi na prazan zeludac. ;)

zar to nije ''opasno'' raditi praznog glikogena, jer je inteziitet velik ?



Pa opasan je za onoga koji nije u kondiciji, zato je najbolje prvo krenuti sa klasicnim kardiom pa tek onda HIT, ali u pravilu i jedan i drugi se rade na prazan zeludac.
Naravno zato se i uzima prvenstveno BCAA i glutamin prije kardia.

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #66 poslato: Jul 03, 2010, 09:31:11 posle podne »
tnx ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #67 poslato: Jul 04, 2010, 12:54:26 pre podne »
Molim Vas
Imam problem sa cardiom moj max. puls je 190u min
e sad posto ja imam tahikardiju(ubrzan pula) meni je u mirovanju tj.evo upravo sada 109 puls....
a na nekoliko mesta sam pročitao da ne treba da ide preko 140 (tada utiče  na mišiće) meni je pri malo bržem "malo" hodu oko 140-145 sta da radim
kako da trčim.... i da li uopste da trćim ....

Ili da povećam ujutro dozu beta-blokatora na 100mg..... inače uzimam 3x50

molim svajet ;)
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže Gluteus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #68 poslato: Jul 04, 2010, 06:29:54 posle podne »
Idi u neku sportsku kliniku i uradi test opterecenja,oni ce ti reci da li i sta smes da radis... ;)

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #69 poslato: Jul 04, 2010, 10:13:18 posle podne »
Ja jedino mogu otići u KC i uraditi Holter Monitoring  24h, ili da uradim ergometriju... a niti imamo doktora sportske med. niti kliniku za te svrhe....
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže Gluteus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #70 poslato: Jul 05, 2010, 01:48:24 pre podne »
Raspitaj se,ako zivis u malom mestu,najblize veliko ima privatnog doktora sigurno...Uzmi bilo koji sportski klub i pitaj ko im overava licence-taj mora da ima svu opremu za to sto tebi treba...;)

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #71 poslato: Jul 21, 2010, 09:07:26 posle podne »
jedno pitanje..na efki sam trenutno..cilj mi je ocuvati sto je moguce vise misica,...

dal je ok nakon utega odraditi lagani kardio 20-ak minuta (dal je dovoljno)...ili da radim ujutru nataste.

I koji je inace efikasniji oblik za skidanje masti, akoji je manje opasan za misice low intesity ili HIIT.

i jos nesto,..ako radim nakon utega, znaci prvo bcaa, pa onda kardio, i onda nakon svega PWM ?

ako moze neko da mi odgovori na ovo, potrebno mi je jako....ukratko samo odgovori na pitanja, zahvaljujem se unaprijed...pozz

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #72 poslato: Jul 22, 2010, 10:23:04 pre podne »
ne znam koliko imas da skidas...HIT posle treninga od 20min do 25min
a low ujutru na prazan stomak
bcaa pre svakog kardia OBAVEZAN!!!
a PWM posle svega toga(tegovi+kardio)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #73 poslato: Jul 22, 2010, 10:28:56 pre podne »
pa sta ja znam..po mojoj procjeni je bf 15--17 otprilike,...donji  dio stomaka, struk i donji dio ledja ono uglavnom...butine gluteusi..ma standrno..ovo ostalo je ipak solidno ''konturirano'' :)

moze bajk nakon utega ? i da koliko mi je dovoljno bcaa 10-ak grama...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #74 poslato: Jul 22, 2010, 10:36:45 pre podne »
pa sta ja znam..po mojoj procjeni je bf 15--17 otprilike,...donji  dio stomaka, struk i donji dio ledja ono uglavnom...butine gluteusi..ma standrno..ovo ostalo je ipak solidno ''konturirano'' :)

moze bajk nakon utega ? i da koliko mi je dovoljno bcaa 10-ak grama...
moze bajk,mada sam za to da se stalno menjaju sprave(kardio)
ako su kvalitetne bcaa onda moze pre kardia 10g
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!