Septembar 20, 2024, 01:46:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Nesto o Whey-u  (Pročitano 25207 puta)

Van mreže IzvrnutaTorta

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #75 poslato: Februar 05, 2007, 09:42:53 posle podne »
A ja sam danas nabasala na drveni iver u Twinlabovom whey fuel-u


eto, cisto da udje u registar


ja ga vala, vise necu kupovati !!

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #76 poslato: Februar 05, 2007, 10:10:20 posle podne »
Ultimate Nutrition Isopreme i Dymatize Elite Whey su proteini koje ja koristim... i odlicni su.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #77 poslato: Februar 14, 2007, 07:29:20 posle podne »
Sta mislite o 100% WHEY protein ( SN ).  interesuju me iskusta i dea li vredi uzeti taj protein
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #78 poslato: Februar 14, 2007, 09:40:28 posle podne »
Sta mislite o 100% WHEY protein ( SN ).  interesuju me iskusta i dea li vredi uzeti taj protein

Mislis na Scitec 100% whey???Koncentrat,puno peni,presladak...Ja bih dodao vrlo malo para i uzeo nesto kvalitetnije...ON 100%,DYM elite,Utlimate prostar...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #79 poslato: Februar 15, 2007, 01:32:06 pre podne »
Samo da kažem da je moj drug uvezao Champion Nutrition i prodavnica AMG u Čumiću mu je otkupila celu količinu...probao sam sve ukuse i stvarno je odličan protein...navukao sam se na moka ukus i sva sreća da je zima jer pijem po ceo dan sa mlekom...ovo je bila probna tura, od sledećeg meseca će stići veće količine pa će valjda biti i u drugim radnjama...nešto će završiti i kod mene pa očekujte da će biti veoma povoljno...pod uslovom da me ne otkucate za pdv...

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #80 poslato: Februar 21, 2007, 05:25:42 posle podne »
Danas sam uzo elite whey od 4,5 kg  ukus cokolada , da li da ga rastvaram u hladnoj ili mlakoj vodi i ima li neke veze to.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #81 poslato: Februar 21, 2007, 09:47:30 posle podne »
Mislim da u teretani nećeš baš naći topli vod sem ako nećeš da šejker puniš pod tušem :lol:
Mislim da nema razlike, i ne bih rekao da je ukus bas prijatan pri toploj.

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #82 poslato: April 21, 2007, 04:18:04 posle podne »
SA VODOM i .
nije stvar u masti iz mleka,i zasto se vracamo uvek na isto kad smo 100 puta ponovili da treba sa vodom u PWM???prvi obrok mozes pole 15-20 min od sejka sa wheyom

Sasa, a jesi siguran da posle 50 grama whey-a i 70 grama  DEXa moze vec posle 15, 20 minuta da se jede pravi obrok? zar se tako brzo vari ?Ja sam mislio da mora bar 30-45 minuta da prodje.
Jebote, ceo zivot sam u toj dilemi. Mozda zvuci glupo, ali nije to bas mala kolicina ( ja imam oko 92-94 kg ) i onda kad sunem PWM hocu da se sve lepo iskoristi (naravno sa vodom ga pijem ).

Pozz

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #83 poslato: April 21, 2007, 08:32:16 posle podne »
Pa neka bude onda pola sata :wink: Ja mogu da jedem i posle 15-20 min :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #84 poslato: April 21, 2007, 09:56:05 posle podne »
Pa neka bude onda pola sata :wink: Ja mogu da jedem i posle 15-20 min :twisted:

Ma OK, verujem ti. Nema sta "neka bude". Znam da je svaciji organizam drugaciji ali sam mislio da ima neko optimalno vreme koliko treba da se svare dve merice proteina ( 50 grama ). Sto se mene tice ako sam gladan ja mogu 5 minuta posle sejka da jedem ali naravno necu. Nego gledam da sacekam pa sam mislio da ti kazes da je to optimalno vreme ( 15-20 minuta ). Ako se tako nesto uopste moze odrediti.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #85 poslato: April 22, 2007, 03:16:18 pre podne »
Ma sve zavisi od coveka do coveka...Neko moze odmah posle sejka da trpa cvrstu hranu,nekom treba 15,a nekom pola sata i vise...Vidi sam kako ti odgovara
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #86 poslato: April 22, 2007, 11:10:30 pre podne »
Ma sve zavisi od coveka do coveka...Neko moze odmah posle sejka da trpa cvrstu hranu,nekom treba 15,a nekom pola sata i vise...Vidi sam kako ti odgovara

U pravu si potpuno, ali po meni piti sejk odmah posle jela ili jesti bas odmah posle sejka  je potpuno glupo. NIKO nema takvu zeludacnu kiselinu da moze da svari 50 grama wheya i 70  grama dexa za 2 minuta. Siguran sam. Osim mozda onih ljudi koji jedu metal i td :-)

U svakom slucaju BB je sport u kome ljudska individualnost najvise dolazi do izrazaja. Razumeli smo se.
Pozz

Van mreže gogi

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #87 poslato: April 26, 2007, 02:17:34 pre podne »
vredi li sta GNC 100% whey protein

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #88 poslato: April 26, 2007, 05:26:16 pre podne »
Ma sve zavisi od coveka do coveka...Neko moze odmah posle sejka da trpa cvrstu hranu,nekom treba 15,a nekom pola sata i vise...Vidi sam kako ti odgovara

U pravu si potpuno, ali po meni piti sejk odmah posle jela ili jesti bas odmah posle sejka  je potpuno glupo. NIKO nema takvu zeludacnu kiselinu da moze da svari 50 grama wheya i 70  grama dexa za 2 minuta. Siguran sam. Osim mozda onih ljudi koji jedu metal i td :-)

U svakom slucaju BB je sport u kome ljudska individualnost najvise dolazi do izrazaja. Razumeli smo se.
Pozz
..

al azato moze 100 gr whey-a i 80 gr vitarga i da jedem nakon 5 min!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #89 poslato: April 26, 2007, 11:23:56 pre podne »
Ma sve zavisi od coveka do coveka...Neko moze odmah posle sejka da trpa cvrstu hranu,nekom treba 15,a nekom pola sata i vise...Vidi sam kako ti odgovara

U pravu si potpuno, ali po meni piti sejk odmah posle jela ili jesti bas odmah posle sejka  je potpuno glupo. NIKO nema takvu zeludacnu kiselinu da moze da svari 50 grama wheya i 70  grama dexa za 2 minuta. Siguran sam. Osim mozda onih ljudi koji jedu metal i td :-)

U svakom slucaju BB je sport u kome ljudska individualnost najvise dolazi do izrazaja. Razumeli smo se.
Pozz
..

al azato moze 100 gr whey-a i 80 gr vitarga i da jedem nakon 5 min!!!

Ti se mutantu ne racunas :lol: :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!