Septembar 24, 2024, 12:24:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5  (Pročitano 23447 puta)

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #60 poslato: April 09, 2008, 02:32:00 posle podne »
pa dobro ako ti tako mislis... s obzirom da ima 11 kila vise od sretena, trebao je da ga pojede za dorucak... sleepy mislim da se ti i ja znamo odavno... samo sto mi je nick bio spector.. ili ti nisi taj sleepy?

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #61 poslato: April 09, 2008, 02:39:57 posle podne »
pa sad...borenje nije matematika pa da brojevi tolko znace...posebno u parteru

nemam pojma...mozda se i znamo...samo ne znam odakle
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #62 poslato: April 09, 2008, 02:43:49 posle podne »
da ne znace onda ne bi postojale kategorije

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #63 poslato: April 09, 2008, 02:45:19 posle podne »
ne kazem da ne znace..ali u parteru 11kg ne znaci da neko dobija...a borba je uglavnom se vodila u parteru...
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže 032

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #64 poslato: April 09, 2008, 08:48:53 posle podne »
BELI JE ODLICAN BORAC,MEC JE ODRADIO ODLICNO I ZASLUZENO POBEDIO.A TO STO JE MALO ZAKACIO SUDIJU NIKO NEOPRAVDAVA,ALI TAJ SUDIJA NEMA BLAGE VEZE SA SUDJENJEM.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #65 poslato: April 09, 2008, 08:59:23 posle podne »
Moji drugari koji su bili sa Belim potvrdjuju koliko je bio nadmocan u borbi,a nakon toga da usledi takva sudijska greska koja bi svakog jako iziritirala...

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #66 poslato: April 09, 2008, 09:53:19 posle podne »
Sve u svemu vidi se pomak u MMA u srbiji,borci su sve bolji i sve spremniji 'fight' 'fight'
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže Laza cds mma

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #67 poslato: April 10, 2008, 01:40:01 posle podne »
Varuj mi brate Dule ima veliko srce i ta tezinska razlika moze da ne znaci nista jer je Sreten bio reprezentativac u kik boksu i lik se bori stalno,ne mozes da pricas kad ga ne znas

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #68 poslato: April 10, 2008, 04:51:48 posle podne »
to sto se ovaj bori stalno nije nikakvo opravdanje... ko ovom brani da se stalno bori... nemojte vise da pricate nebuloze... meni u stvari nije jasno zasto je dusan odustao... pravi borac se bori do kraja, nikad ne odustaje. u tome je bila poenta moje price...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #69 poslato: April 10, 2008, 04:55:52 posle podne »
a kad si ti usao u ring tacno pa da mozes da pricas o tome ko je pravi borac a ko nije?

I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #70 poslato: April 10, 2008, 05:18:56 posle podne »
to je  nebitan podatak... a i zaista mi nije jasno ko si ti da mene ispitujes

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #71 poslato: April 10, 2008, 06:24:50 posle podne »
pa isto tako ne vidim ko si ti da kazes za nekog da je indijanac ili da nema srca

kolko moze ovako da se zakljuci tvoja netrpeljivost prema dzakicu ima dublju pozadinu

uostalom ne vidim vise poentu da se kuckam na ovom forumu...
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #72 poslato: April 10, 2008, 07:36:39 posle podne »
pa zapravo nema dublju pozadinu... gledao sam ga u dve borbe i u obe je predao sam... i to mi je bilo dovoljno...

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #73 poslato: April 11, 2008, 10:43:01 pre podne »
Vidim ti si neki bas poznavalac MMA pogotovu na ovim prostorima pa vidim moze ti se da pljujes po Peletu i Duletu koji su ovde uradili mnogo toga za MMA pogotovu Pele a i Dule je sasvim solidan borac ako ne znas ova dva momka sto ti objasnjavaju za Duleta ne objasnjavaju ti to zato sto su njegovi fanovi vec zato sto treniraju sa njim i ja sam imao slicno misljenje kao ti pre o Duletu ali lik je 3 puta bolji nego sto mislis i sportista i covek a to sto je predao to je njegova stvar jel tebe neko nekda pogodio sa onakvim udarcima  pa da mozes da kazes nesto covek je video da ne moze da dobije jos je sudija restartovao njihov polozaj digao ih gore i Sreten ga udarao a sudija tu nije reagovao
Sretko je mnogo dobar borac radio je sa mojim trenerom polufinale prosle godina K-1 u Pirotu gde je pobedio zbog posekotine ali Sreten nije za dzabe bio na ovom svetskom prvenstvu 3. u K-1 stilu uz to ide i MMA/BJJ redovno da radi znam da je cak i u CDS dolazio kod Dzakica i sada je pred mec isto dolazio i u Despot Stefan i kod Zerjala tako da ako mislis da Dule nema srce voleo bih da vidim da li bi izdrzao 7-8minuta sa Sretenom u oktagonu Dule je po meni imao samo los timeing i cekao je da Sreten prvi napadne sto je on koristio i pogadjao jakim serijama, da je Dule krenuo prvi i poceo razmenu spakovao bi ga nekim kroseom samo tako
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #74 poslato: April 11, 2008, 01:52:46 posle podne »
Nemcova prognoza:
1.ako nebude promena u fight cardu moja procena je sledeca

Dragutin Milošević                       vs     Marko Milosavljević                             1        via submission or reffere stopage
Vladimir Vučković                        vs     Mario Stanosevic                                1         sudijskom odlukom
Dejan Novakovic                          vs     Sasa Lazic                                           2       sudijskom odlukom
Marko Djukic                                 vs     Aleksandar Radosavljevic                  neznam jos     
Dušan Džakić                               vs     Sreten Miletić                                      1        reffere stopage
Goce Sandovski                           vs     Petar Kelner                                         1        via submission
Miljan Djurašinović                        vs   Philip Schranz                                        1         ???
Sale Dzo                                       vs   Dragan Tesanovic                                2         reffere stopage   
 -Inace ovako sam bio prognozirao
Dzakic vs Miletic
Sve vreme je vodio Dzakic,dobijao je laktove u potiljak,pete iz partera u glavu i jos mnogo toga,da se birba nastavila sigurno bi on pobedio.Sudija je uprskao stvar sto nije opomenuo Miletica za udranje nogom iz partera. . . . . .

Vuckovic vs Stanosevic
Sudija NIJE smeo da dize Stanosevic iz mounta ljudi to se NE RADI,Vucko pokazao dobar box. . . . . .

Goce vs Bosanac
Goce je to rutinski odrardio pokazao ljudima da je profi,covek udje u oktagon zavrsi protivnika polugom uzme makednsku zastavu,zavije se njom u glavnom gradu Srbije covek dobije najveci aplauz,bravo za Goceta ;bravi;

Sale Dzo vs Tesanovic
Bravo za Gagija,inace njemu su skratili rundu 2 min,neznam vise sta da kazem

Joksimovic vs ..........
Dobar Joksa ,dobar,dva zanimljiva borca jos zanimljivije gradje :icon_biggrin:

Djukic vs Radosavljevic
Pobeda Rodje na poene,mackanje u parteru,lep Rodjin pad sa ograde ;rolf;

Sekulic vs .......
Druga pobeda za rvaca Sekulica,jedan info:skoro niko nije znao da je Sekulic svoj prvi mec odradio u Svedskoj u organizaciji The Zone Fighting Championship

Miljan vs Kickboxer
Uzas......

Beli vs Milosavljevic
PREVELIK zalogaj za Milosavljevica,Beli ga rusi i dovodi u mount,posle GNP,sudija ih dize gore?????????????Beli zakucava sudiju......Posle Miljanovog meca otisli smo da cestitamo Belom.

Mrzi me dalje da pricam o losoj organizaciji,naseg MMA-a.......Jad i beda