Septembar 24, 2024, 12:22:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5  (Pročitano 23445 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #45 poslato: April 07, 2008, 02:13:55 pre podne »
Turnir-bacanje para,borci ocaj,mnogo partera,malo korisnih stvari..

ajd redom..

Dzakicev mec-kao i prosli put sreten je dokazao da je trenutno bolji,dzakic je predao jer nije mogao vise da izdrzi,tako sam cuo..Stalno je bacao sretena u parter,ne znam zasto jer je dzakic bio reprezentativac zemlje u kik boksu sa odlicnim skorom..ne znam sto toliko forsira taj parter

Gagi tesanovic-odlicno odradjeno,vidi se da momak zna znanje..ne toliko zanimljivo za publiku ali to je to...

Stanosevic dosta lose..tj nije on toliko los koliko je vuckovic dobar..opet ga je mario bacio u nepotreban parter i to na los nacin..oborio ga je tako da je on ostao ispod vuckovica...pred prekid je vuckovic vezao 2 direkta i pukla je arkada
Mnogo panici u toj razmeni udaraca,saginje se..vidi se da nema rutinu..inace jak

Goce isto kao i gagi,vidi se da zna,odradio to na brzinu,zavrsio polugom,jedini mec zavrsen tako

marko milosavljevic,mladji brat maria,coveka koje se isto bori,je izgubio od belog,koji je jako jako iskusan,tacno se vidi,ali je diskvalifikovan zbog udaranja sudije,pa je naknadno marko pobedio a beli se izvinio svima ,sem sudiji..Marko je probao sa par lou kikova od kojih su mu prosla 2-3 a onda je beli sacekao samo da ovaj promasi i saterao ga uz zicu

radosavljevic dobio djukica na poene,nista specijalno,3 runde davljenja u parteru i 2 dobra lou kika

bila su jos dva borca iz teze kategorije,ne secam im se imena,znam samo da je tehnika 0

mislim da je sasa lazic dobio jer mu se protivnik nije pojavio zbog teske povrede

Miljan-nije dosao borac koji je trebao zbog bolesti,vec jedan hrvatski borac

Djavo ga je za otprilike 1 minut lako spakovao i pobedio bez problema,pre toga ga je lepo otresao o zemlju
Super se spremio,svaka mu cast

Eto to je ono cega se secam ovako na preskok..Uglavnom,sranje turnir,prosli je bio bolji ako izuzmemo peletov mec koji je bio sramota..

Organizacija..standardna za nas,kasnili 45 min,ali i nije lose..mana su kamermani i treneri kojih ima 5 i vise koji se motaju oko oktagona i niko ne moze nista da vidi od njih

Izdvojio bih pobede gagija,vuckovica,miljana i goceta...vidi se da su za klasu iznad ostalih


Edit:

@nelle

sad sam video da si pitao za joksovica

ako je on malo deblji momak i radio je protiv nekog iz smedereva..to je taj mec gde je tehnika bila nula
ne secam se tacno koji je koji..raspoznavao sam ih po boji kosi,crn i lik sa smedjom/plavom kosom...crni lik je izgubio..nadam se da sam ti pomogao
« Poslednja izmena: April 07, 2008, 02:18:22 pre podne milan0507 »

Van mreže rogii

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #46 poslato: April 07, 2008, 09:46:30 pre podne »
Bio je iz bora neku Jusovic koji je  pobedio.Teskas.

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #47 poslato: April 07, 2008, 10:46:36 pre podne »
da da obojica teskasi tj deblji likovi....a posto je samo joksa bio iz bora moguce je da je on pobedio kako kaze rogi....
zvacu ga posle i pitacu...

EDIT: sad sam se cuo sa njim,pobedio je....
« Poslednja izmena: April 07, 2008, 11:02:47 pre podne nellle »

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #48 poslato: April 07, 2008, 01:49:32 posle podne »
Joksovic je pobedio predajom protivnika kome je trebalo 10 min da stane na noge da bi izasao iz oktagona.

Najpre ga je protivnik uplasio na pocetku ali kad ga je osetio, nije umeo da stane...

Dobar je lik Joksa....
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Laza cds mma

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #49 poslato: April 07, 2008, 05:52:39 posle podne »


Dzakicev mec-kao i prosli put sreten je dokazao da je trenutno bolji,dzakic je predao jer nije mogao vise da izdrzi,tako sam cuo..Stalno je bacao sretena u parter,ne znam zasto jer je dzakic bio reprezentativac zemlje u kik boksu sa odlicnim skorom..ne znam sto toliko forsira taj parter


Zato sto je Sreten bolji kik bokser

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #50 poslato: April 07, 2008, 05:59:21 posle podne »
teskasi su bila blaga katastrofa,tehnika losa,jedino sto su dobro ispomerali oktagon.Mada nevolim kritike na racun bilo kog borca,jer i sam sam ulazio na ring i strunjacu,tako da je sve drugacije kad se udje,a drugacije kad se posmatara.Turnir ko turnir,mislim da je pre dugo trajalo i zbog toga toliko nezadovoljnih,mislim da je tesko drzati paznju 3 sata publici,sat do sat ipo max,ali to je problem vecine borilackih sportova,zato je i posecenost takva kakva je,mada mogu reci u Pioniru je bilo dosta ljudi.svaka cast djavolu na povratku 'fight'
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #51 poslato: April 07, 2008, 11:35:51 posle podne »
ajd ja da napisem neku

prvo...borbe su bile dobre ali ono sto kvari ceo utisak je organizacija i nekompetentne sudije

opet...momke iz CDS-a su pokusali da pokradu (dacu primer)

vidim da neko komentarise da je Sreten bio bolji od Duleta. Ajd ovako..ja sam bio dole pored ringa..Dule je dominirao Sretena celu borbu...bacao ga bez problema, otvorio ga laktom..jeste da je Dule fizicki posustao..ali ne tolko da borbu ne bi mogao da dovrsi. Ono sto je najvise uzrokovalo "pobedu" Sretena je to sto je Sreten poceo da udara Duleta sa ledja nogom u glavu sto je protivno pravilima, sudija nije reagovao, Dule se podigao misleci da ce sudija da prekine i uputi opomenu Sretenu sto sudija nije uradio a Sreten nastavio da udara Duleta i na kraju je Dule napustio oktagon...jednostavno nije zeleo da se bori pod takvim uslovima
da jos napomenem dosta udaraca laktom u zadnji deo glave i vrat Duleta koje je Sreten uputio a koji su takodje protivni pravilima na sta je sudija jedva odreagovao kada su treneri reagovali

da nastavim dalje...

Gagijeva borba...Gagi je izdominirao protivnika i pokazao da je mlada nada ovog sporta i odlican borac...njegova borba je borba veceri...perfektan MMA parter je prikazan. E sad u cemu je ovde stvar bila..Gagi je dobio mount...zarobio jednu ruku protivniku i uputio 10 nebranjenih udaraca u glavu...sudije su prekinule borbu sa obrazlozenjem da je isteklo vreme (ostalo jos 2 minuta do kraja)...tek kad je cosak reagovao proglasili su Gagija pobednikom...

borba Belog...Beli je dobio full mount poziciju...gde bi dovrsio borbu...al je sudija dosao sa idejom da ih razdvoji i vrati u stand-up...na sta je Beli malo burno odreagovao ali zasluzeno je sudija popio..iz full mount pozicije se retko dize

srdjan sekulic je btw morao da upozori sudiju na to da ga protivnik udara u zadnji deo glave vise puta...sudije su jednostavno prelazile preko toga...

Vucko vs Mario..i ovde sudijska nekompetentnost...Mario je dobio full mount...sudija ga digo...i ako Mario nije bio previse aktivan obezbedjivao je poziciju...nije dopustio da se akcija razvije

izgleda da sudije nisu shvatili da je MMA sport a ne kafanska tuca i da je bezbednost boraca na prvom mestu

pored sudija mislim da bi i publika trebala da se obrazuje sto se MMA tice...

sve u svemu...borbe super...tuga organizacija
« Poslednja izmena: April 07, 2008, 11:52:05 posle podne sleepy »
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #52 poslato: April 08, 2008, 08:50:10 posle podne »
e sleepy brate jel tebi dzakic dodje neki ortak? decko nema srce i to je glavni problem, a i otvorio mu je glavu laktom posto je sudija uleteo i rekao da stanu... onda ga je smeker nabo laktom u razbio mu chelo...

zasluzeno je sudija dobio udarac? sudijina je poslednja pa makar bila i pogresna... tog indijanca belog treba suspendovati sa daljih  takmicenja

ako kazes da je mario bio u full mount poziciji... kakvu je onda poziciju obezbedjivao?????? ULTRA FULL MOUNT? legao je preko njega kao klada pa ih je sudio digao pa je onda dobio preko piiiip....
« Poslednja izmena: April 08, 2008, 08:55:11 posle podne deki_srbija »

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #53 poslato: April 08, 2008, 09:51:25 posle podne »
deki ne poznajem te i molim te da ne vredjas borce...

dzakic mi jeste drugar...i decko ima srca zato sto je prvenstveno usao u ring...

ako mislis da je beli indijanac...slobodno pridji pa mu to reci u lice...covek je mnogo vise uradio za domaci MMA od mnogih ovde i sramota je da se njemu dogadjaju onakve stvari

sto se mario - vucko meca tice...vidi se da ne pratis previse MMA...iz full mount-a se retko dize zato sto je najdominantnija pozicija..i iz koje je vrlo tesko se izvuci...btw cisto da znas da postoje i side mount i back mount pozicije

ja ovde nisam dosoa da vredjam ikoga...tako da nemoj i ti

« Poslednja izmena: April 08, 2008, 09:56:28 posle podne sleepy »
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #54 poslato: April 08, 2008, 10:11:11 posle podne »
uopste nije tacno da ne pretim mma... znam da je full mount najdominantnija pozicija, pa posto je tako zasto je onda pravio bolju poziciju od najbolje ako razumes sta hocu da ti kazem...

sto nisi iskomentarisao dzakicev udarac posle zaustavljanja od strane sudije? samo si rekao da ga je otvorio... a sreten se nije branio.. tuga

a taj beli je sramota... nikad do sada nisam video da borac udara sudiju... sudija je takav kakav je i sa njim u ringu nema diskusije

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #55 poslato: April 08, 2008, 10:17:07 posle podne »
pa pazi..ti kad dobijes full mount moras da ga dobro osiguras...ima tu mnogo stvari..nije to samo sednes na protivnika

opet..udarac laktom posle prekida sudije...sudija mora da se postavi pravilno a i da se razumemo..dzakic jedan udarac a sreten min 10 udaraca u zadnji deo glave..

beli nije sramota...zato sto je covek jedan od organizatora mnogih turnira...sramota je sudija koji dize belog iz full mount-a da bi borbu nastavili u stand-up-u...bez razloga
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #56 poslato: April 09, 2008, 08:46:28 pre podne »
pa dize ga zato sto je ovo Srbija isto kao sto je sudija i Marija digao. Dok god budu sudili kojekavi nazovi sudij bicemo tu gde jesmo. A ovaj sport ce postati popularan tek akd neki nas neki mma borac napravi neko cudo preko do tad ce svi smatrati da je ovo najobicnija tuca a nikakav sport.
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #57 poslato: April 09, 2008, 08:55:01 pre podne »
Marija nisu smeli da dizu digli su decka posle 15-20sec Mario bi ga sredio onde za 1minut najvise
Sto se tice Duleta i Sretena i jedan i drugi su imali nedozvoljene udarce tako da to treba zanemariti ali ne znam ko je samo napisao da Dule nema srce mozda zbog toga sto se na kraju predao ali pogledaj sta je sve Dule trepeo tokom meca i sta je uradio na kraju je zbog nedostatka kondicije mozda predao
Sto se tice Belog kao borac OK dobar takticar dosta a ovako za MMA je dosta uradio kod nas tako da treba pricati sa postovanjem o njemu  ;bravi;
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #58 poslato: April 09, 2008, 02:23:14 posle podne »
ako nema kondicije onda nije trebao ni da se pojavljuje... tako ni prosli put nije imao kondicije...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanovic 5
« Odgovor #59 poslato: April 09, 2008, 02:25:43 posle podne »
pa uzevsi u obzir tempo borbe i kolko je dzakic snage potrosio na obaranje...on je super bio

i ako je posustao sa kondicijom on je vise pukao zbog nepravde ukazane prema njemu od strane sudija...
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!