Septembar 25, 2024, 11:14:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: onell  (Pročitano 75679 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: onell
« Odgovor #150 poslato: April 09, 2009, 07:04:00 pre podne »
Citat
Ma samo nek izvole...
hahhahhahahahahhaha ;D ;D ;D ;D ;D ;D

stari narod kaze...nemoj nikada sa golom guzicom da pretis trnju  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :-* :-* :-* :-* :-*

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: onell
« Odgovor #151 poslato: April 09, 2009, 10:19:38 pre podne »
Taman posla, ja nikom ne pretim, samo zelim da konkurencija bude sto veca. Sad mi je guzica cvrsca od trnja pa se ne plasim... ;D ;D ;D
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: onell
« Odgovor #152 poslato: April 09, 2009, 10:25:20 pre podne »
Taman posla, ja nikom ne pretim, samo zelim da konkurencija bude sto veca. Sad mi je guzica cvrsca od trnja pa se ne plasim... ;D ;D ;D

odlcino...to je pravi takmicarski duh.
samo nemoj da neko shvati tvoje reci pogresno tj da vec znas poredak u nekim kategorijama. ::)...jbg..svasta narod moze da pomisli  ;D ;D

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: onell
« Odgovor #153 poslato: April 09, 2009, 10:37:58 pre podne »
Taman posla, ja nikom ne pretim, samo zelim da konkurencija bude sto veca. Sad mi je guzica cvrsca od trnja pa se ne plasim... ;D ;D ;D

odlcino...to je pravi takmicarski duh.
samo nemoj da neko shvati tvoje reci pogresno tj da vec znas poredak u nekim kategorijama. ::)...jbg..svasta narod moze da pomisli  ;D ;D
Upravo tako!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: onell
« Odgovor #154 poslato: April 09, 2009, 10:52:00 pre podne »
stojke posto smo otisli off ovo cu nase da brisem,a onell-u savetujem da dodje na balkasnko i omrsi brkove sa medljaom jer sam sigurans po ovome sto vidim DA JE TO VISE NEGO I MOGUCE..
terzo..odigraj ovde ulogu i dovedi tog momka...!!!!

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: onell
« Odgovor #155 poslato: April 09, 2009, 12:44:08 posle podne »
stojke posto smo otisli off ovo cu nase da brisem,a onell-u savetujem da dodje na balkasnko i omrsi brkove sa medljaom jer sam sigurans po ovome sto vidim DA JE TO VISE NEGO I MOGUCE..
terzo..odigraj ovde ulogu i dovedi tog momka...!!!!
O.K! Nego mislim da si nesto malo permutovao, da budemo iskreni kakva crna medalja jer si video momku noge? Gornji deo ok ali noge...
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: onell
« Odgovor #156 poslato: April 09, 2009, 12:52:43 posle podne »
Citat
da budemo iskreni kakva crna medalja jer si video momku noge? Gornji deo ok ali noge...

pa da ne ulazimo u detelje....kada je kod nas bilo ko ikada gledao noge  ;) ;) ;)..bitno da imas ruke jer su to kompleski iz mldosti,a ako jos na to nabudzis grudi..ijhaaaaa..veselja nikada kraju......
vidi...ja momka gledam po ovim sliakma...
slike su jedno..a stvarno stanje drugo......
ono sto sam ja vidjao na nasim takmicenjim..a vidjao sam sigurno vise nego ti..je mnogooooooo..i daleko losije nego sto ovaj momak izlgeda.....
ja kada se samo setim ko je sve pobedjivao..sere mi se od toga...
a pogtovo sada u tim classic kategorijima gde jebe lud zbunjenog i gde sudije pojma nemaju sta treba da sude i sta se gleda...osim sto znaju da je toza najbolji-sto i jeste jel odksace od ostalih 198%.....
a da ne ulazim onda na medjunarodnu scenu gde smo i sta smo.....
tako da je ovo moje misljenje sta momak moze da uradi ili bi mogao....ili sta nzam
ali ako momak nema takmicarskih ambicija.onda je i bolje da tako ostane a ne da mu neki kreteni nabijaju komplekse bez razloga  ;) ;)

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: onell
« Odgovor #157 poslato: April 09, 2009, 01:04:36 posle podne »
Citat
da budemo iskreni kakva crna medalja jer si video momku noge? Gornji deo ok ali noge...

pa da ne ulazimo u detelje....kada je kod nas bilo ko ikada gledao noge  ;) ;) ;)..bitno da imas ruke jer su to kompleski iz mldosti,a ako jos na to nabudzis grudi..ijhaaaaa..veselja nikada kraju......
vidi...ja momka gledam po ovim sliakma...
slike su jedno..a stvarno stanje drugo......
ono sto sam ja vidjao na nasim takmicenjim..a vidjao sam sigurno vise nego ti..je mnogooooooo..i daleko losije nego sto ovaj momak izlgeda.....
ja kada se samo setim ko je sve pobedjivao..sere mi se od toga...
a pogtovo sada u tim classic kategorijima gde jebe lud zbunjenog i gde sudije pojma nemaju sta treba da sude i sta se gleda...osim sto znaju da je toza najbolji-sto i jeste jel odksace od ostalih 198%.....
a da ne ulazim onda na medjunarodnu scenu gde smo i sta smo.....
tako da je ovo moje misljenje sta momak moze da uradi ili bi mogao....ili sta nzam
ali ako momak nema takmicarskih ambicija.onda je i bolje da tako ostane a ne da mu neki kreteni nabijaju komplekse bez razloga  ;) ;)
Slazem se sa tobom da je slika jedno a stvarnost drugo, sto se tice nasih takmicenja i to je O.K ali ti si rekao da moze da uzme medalju na Balkanskom s obzirom da i sam znas koliko je interosovanje za Classic i koliko je kategorija popularna svuda u Svetu, podrzavam i to da je Toza najbolji, samo ne znam na koga si mislio kada si rekao da momku neki kreteni nabijaju komplekse, ako si mislio na mene hvala ti ali ja nikom ne zelim da nabijam komplekse niti imam na to pravo samo kazem moje iskreno misljenje!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: onell
« Odgovor #158 poslato: April 09, 2009, 01:09:53 posle podne »
cek sada...kako ti u opste mozes bilo kome da nabijes kompleks jbt????
koliko ja znam,komplekse takmcar-takmicaru NE MOZE DA NABIJE ukoliko su obadva normlani.
ukoliko je jedan od njih sjeban u glavu ONDA JE TO MOGUCE,ali to vec nema veze sa kompleskima vec sa BOLESNOM SUJETOM...ali
ja u opste nisam mislio na to vec kako neki debili-MALO STARIJI koji misle da su bogom dani u ovom sportu a u zivotu nisu potrcali za autobosom mogu DECI u koju kategoriju u ostalom i ti spadas jer si za mene jos uvek dete...mogu kreteni da nabiju komplekse.....a ako me sada nisi razumeo onda ga jebi....

a sto se tice blakanskog....pa znam ja veoma dobro kakvo je interesovanje....na zalost....ovo kazem jer to je pocelo da granici sa debilnoscu a ne sa sportom....ali dobro...postavi si samo jedno pitanje..gde bi ti svi silni bildetri bili da nije IZUMLJEN ILI IZMISLJEN taj legendarni clasic??...
da po strani ostavim neke druge stvari koje su razorile BODY BUILDING kao sport !!!!!!!
rekoh ti..jos si mlad pa ne razumes mnogo toga i mislis da to sto ti radis da je jedino na svetu....i ok.t.voje misljenje...
samo probaj malo da razmislis dalje.....
a ja sam momaku rekao da moze da uzme medljau na blakasnkom i stojim iza toga...iskreno....

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: onell
« Odgovor #159 poslato: April 09, 2009, 01:20:50 posle podne »
Mislim da sam sada shvatio na koga mislis...Sto se tice bildera ne znam gde bi bili(verovatno nigde) ja nikada nisam bio bilder niti cu...naravno da ne mislim da je to sto radim jedino na Svetu jer sam normalna i razumna osoba koja razmislja! Sto se Balkanskog tice igrom slucaja znam koliko je vec zemalja poslalo preliminarne liste takmicara i koliko ima takmicara u Classicu i mogu ti reci da do sada nikada nije bilo vise a nisu jos sve zemlje poslale...Tako da za onu medalju...
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: onell
« Odgovor #160 poslato: April 09, 2009, 02:02:53 posle podne »
jbg...opet ti govoris u prvom licu....
a ja nisam mislio na tebe niti o tebi....
bilo kako bilo....
za kraj...PRELIMINARNA LISTA ne znaci KVALITET vec KVANITET...
tako da na osnovnu broja prijavljenih NE MORA DA ZNACI DA IMAS KVALITETNE TAKMICARE.
ali na zalot kao i sve u ovoj jebenoj drzavi uvek su u prvom planu neke druge stvari...
zato ovaj sport i jeste tu gde jeste....
nekada nije trebalo da ni jedno takmicenje kod nas bude OPEN...naravno ne mislim na medjunardona jer ona to i jesu..vec na nasa domaca
opet...mlad si pa se ne secas...ali nekada NIJE TREBALO DA BUDE OPEN..a sada se mole..bukvalno...takmcari iz okolo da dodju da popune BROJ u pokusaju da se dobije KVANITET jer od nasih NITI KVALITETA niti KVANITETA..na zalost....
i onda kada dodju momci i pocepaju sve od reda..onda idu price..gde ste dali hravitma i bosancima da nas pobede u sred srbije ;) ;)...ZNAM-VERUJ..i onda krivi neki drugiiiiii....trla baba lan....
mislim da ovo sve govri....
samo jos treba da krene da se moli....a blizu je i taj dan...
zalosno...a to je sve rezulatat i KVANITETA u toj kategoriji o kojoj pricas..a ne KVALIETA
ako si razuemna osoba kao sto sam sebe anzivas onda ces valjda na kraju da hsvatis o cemu govrim..

ali sikreno....JEBE MI SE....
niti cu da uce3stvujem niti cu da gledam jer me ne zanima ova lakrdija ni malo vise,imam svoja takmicenja za koja se spremam,ako neko bude trazio moju pomoc..nema problema..ako ne..opet do jaja-nemam opterecenja...
a ovo za momka....kao sto rekoh...od tih tvojih prijavljenih z\iv otom se kladim da je 60% gorih od ovog momka..pogtovo u tom strasnom body clasicu gde se sada u gace poceo da skida svaki q...c.. :-\ :-\ :-\
« Poslednja izmena: April 09, 2009, 02:13:16 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: onell
« Odgovor #161 poslato: April 09, 2009, 03:29:53 posle podne »
Ne, ne skontao sam te i mislim da znam o kome pricas! Znam da nasa takmicenja nisu bila i ja sam za to da ne budu OPEN ali sta je tu je, secam se ranijih takmicenja jer sam odrastao uz ta takmicenja znas i sam...Posto se spremam i znaci mi to Balkansko(najvise zato sto je u mom gradu) po imenima koje smo dobili na preliminarnoj listi neke takmicare znam neke sam video na slikama i zato kazem da ce konkurencija biti velika i jaka! Ja mislim da ce mi ovo biti najbolja forma do sada s obzirom da sam u masi imao za mene neverovatnih 104kg finog kvaliteta(do sada sam max imao 95) i cak se prvi prvi put mucim da skinem i udjem u kat. sto je meni bilo nezamislivo, pored toga svega bi se i ja itekako obradovao medalji... Sorry za off!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: onell
« Odgovor #162 poslato: April 09, 2009, 05:30:20 posle podne »
sretno u svakom slucaju!

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: onell
« Odgovor #163 poslato: April 10, 2009, 07:46:14 posle podne »
Evo i 2 slike nogu da nebude da ih krijem kao zmija  :D


GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: onell
« Odgovor #164 poslato: April 10, 2009, 07:55:51 posle podne »
Iskreno, popravio si ih extra u odnosu na ranije slike!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP