Jul 08, 2024, 08:31:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop: "Neka me se čuvaju svi, pogotovo Kongo i Gonzaga!"  (Pročitano 2259 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Cro Cop: "Neka me se čuvaju svi, pogotovo Kongo i Gonzaga!"
« poslato: Februar 17, 2008, 11:21:15 pre podne »
U ožujku u ringu s Fedorom Emilianenkom

ZAGREB - Nakon što je u Japanu potpisao ugovor za novu organizaciju ultimate fighta - DREAM, Mirko Filipović Cro Cop vratio  se treninzima. Teški porazi u kavezima UFC organizacije, kaže Mirko, nisu bili obeshrabrujući, a za novu organizaciju Dream odradit će tri borbe, nakon čega se ipak namjerava vratiti u UFC. Ključni razlog za prelazak u novu organizaciju je nemogućnost UFC-a da mu organizira borbu prije svibnja. Prvi će put u ring već 15. ožujka, a za prosinac je predviđen susret s nekadašnjim ljutim rivalom Fedorom Emelianenkom. Mirko punim intenzitetom trenira gotovo šest mjeseci, i kaže da se izvrsno osjeća. "Bio sam u maloj krizi prošle godine. Nisam imao želju za borbom ni treninzima, no sada se sve promijenilo", kaže Mirko. "Neka me se čuvaju svi, a pogotovo posljednja dvojica od kojih sam izgubio", dodaje.

http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/13961/

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop: "Neka me se čuvaju svi, pogotovo Kongo i Gonzaga!"
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2008, 05:07:14 posle podne »
Ja bi crnog natamburao kvalitetno za dugi jezik, jednu pobjedu u životu značajnu ima i odma laje ufffff ne sluti na dobro kad je Mirko ljut tad je najopasniji bez respekta!!!

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Cro Cop: "Neka me se čuvaju svi, pogotovo Kongo i Gonzaga!"
« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2008, 08:40:57 posle podne »
Dobar je Mirko nema sta.Sta mislite ko bi bio bolji u kavezu Mirko ili Kimbo,palo mi na pamet zato sto sam maloprije gledao mec  Kimbo-Tank???

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Cro Cop: "Neka me se čuvaju svi, pogotovo Kongo i Gonzaga!"
« Odgovor #3 poslato: Februar 17, 2008, 08:57:43 posle podne »
ja mislim da bi borba bila zestoka ali na kraju bi Tank opet izgubio :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop: "Neka me se čuvaju svi, pogotovo Kongo i Gonzaga!"
« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2008, 11:43:38 posle podne »
Dobar je Mirko nema sta.Sta mislite ko bi bio bolji u kavezu Mirko ili Kimbo,palo mi na pamet zato sto sam maloprije gledao mec  Kimbo-Tank???



 ;wtf;

koji kimbo nije kimbo jos u rangu mirka... treba mu jos znalja i iskustva da dodje u krug elitnih boraca...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop: "Neka me se čuvaju svi, pogotovo Kongo i Gonzaga!"
« Odgovor #5 poslato: Februar 18, 2008, 01:41:40 posle podne »
Dobar je Mirko nema sta.Sta mislite ko bi bio bolji u kavezu Mirko ili Kimbo,palo mi na pamet zato sto sam maloprije gledao mec  Kimbo-Tank???
ja mislim da ce kimbo brzo doci na nivo "elite"



 ;wtf;

koji kimbo nije kimbo jos u rangu mirka... treba mu jos znalja i iskustva da dodje u krug elitnih boraca...