Septembar 23, 2024, 06:19:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Đekna još nije umrla...  (Pročitano 1879 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Đekna još nije umrla...
« poslato: Decembar 08, 2007, 06:54:40 posle podne »
Đekna još nije umrla...

Situacija u Hrvatskom boksačkom savezu podsjeća pomalo na naziv nekad kultne crnogorske serije.

Marijo Šivolija (za SN):
- Samo me zanima mogu li računati na savez u pripremi za Olimpijske igre. Vjerujem da mogu uzeti medalju, da će to biti vrhunac moje amaterske karijere i ako ne mogu računati na krovnu kuću našeg boksa, sam ću si okupiti stožer i pripremati se za Igre.

Podsjetimo da su naši boksači na nedavno svjetsko prvenstvo u Chicago poslani bez prave logistike, bez suca i ostalog pratećeg osoblja, bez prave podrške vodstva Saveza, koji im je uz sve iz tima izbacio i Filipa Palića.
Te da ih uskoro očekuju nove prilike za plasman na Olimpijadu kroz dodatne kvalifikacijske turnire. Kvalifikacijski turniri održavat će se po kontinentima, a prvi europski počinje 27. veljače iduće godine u talijanskoj Pescari. Drugi europski turnir održat će se u Ateni od 7. travnja.

Šivolija je jedini od naših boksača zasad izborio nastup u Pekingu:
- Činjenica je da Savez ne funkcionira. Već dvije godine se nisam vidio niti čuo s predsjednikom Kruljcem. Nitko nas nakon Chicaga nije nazvao, čestitao, a kamoli nagradio. Pa valjda je uspjeh plasirati se na Olimpijske igre?!?

Savez svakodnevno iskazuje velikodušnost prema našem Olimpijcu Šivoliji u iznosu od 35 kuna dnevno, dovoljno?
- Da nemam olimpijsku stipendiju (od HOO-a) ne znam kako bih izlazio na kraj. Većina boksača jedva spaja kraj s krajem. Doslovno preživljavaju.

Vodstvo Saveza je za sredinu prošlog tjedna sazvalo sjednicu Izvršnog odbora, no sjednica je otkazana ili odgođena, iz tehničkih razloga.
Navodno je jedna od točaka dnevnog reda trebala biti i smjena izbornika Pere Tadića i trenera Drage Mijića, što o tome misle naši boksači dovoljno govore riječi Vedrana Đipala za SN:
- Iskreno za izbornika i trenera mi nemamo zamjenu. Očito oni (misli na vodstvo HBS-a) ne shvaćaju da smo mi boksači, svojim rezultatima, zaslužni za promociju Savez, zemlje, ali oni pokazuju koliko drže do nas: svi smo iza njih, kao posljedna rupa na svirali.

Kaže se da je lako biti general nakon bitke, generalu Kruljcu i vodstvu Saveza očito su neke bitke važnije od drugih. Hrvatska boksačka reprezentacija i boks kao sport u Hrvatskoj zaslužuju vrhunski tretman i zbog tradicije i zbog sadašnjeg potencijala i kvalitete.
Dok svjetska boksačka organizacija pod novim vodstvom ima velike planove koji će sigurno podići kvalitetu i interes za amaterski boks, u Hrvatskoj se boks stalno povlači i ide prema nazad, na neke nepostojeće „rezervne položaje“. Gledajući sa strane reklo bi se da našem Savezu nije na čelu general, već neki samouki kaplar.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Đekna još nije umrla...
« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2007, 02:25:51 pre podne »
...a ka' ce,ne znamo...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Đekna još nije umrla...
« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2007, 02:10:51 posle podne »
jako zalosno i sramotno.... generala postujem i cijenim ali ako nije komplitentan za taj posao trebao je da odstupi s mjesta i pruzi priliku nekom ko ce da radi taj poso s vise snage i energije... :( :(

mileni bi reko: ja bi to sve stavio na zdrave noge......
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2007, 02:13:17 posle podne ATJ LUCKO »

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Đekna još nije umrla...
« Odgovor #3 poslato: Decembar 11, 2007, 03:14:22 posle podne »
jako zalosno i sramotno.... generala postujem i cijenim ali ako nije komplitentan za taj posao trebao je da odstupi s mjesta i pruzi priliku nekom ko ce da radi taj poso s vise snage i energije... :( :(

mileni bi reko: ja bi to sve stavio na zdrave noge......
tako je