Septembar 23, 2024, 03:26:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor potpisao za M-1?!  (Pročitano 1697 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Fedor potpisao za M-1?!
« poslato: Oktobar 11, 2007, 11:46:57 pre podne »
Najbolji svjetski teškaš Fedor Emelianenko potpisao je za rusku organizaciju M-1, prenosi portal TheFightNetwork.com pozivajući se na izvore bliske ruskom borcu.

Fedor je inače već dulje vrijeme u pregovorima s najjačom američkom (odnedavno i svjetskom) organizacijom UFC, a ukoliko je ova informacija točna to znači da su pregovori s Amerikancima definitivno propali.

UFC naime inzistira na ekskluzivnom ugovoru, što Fedor ne želi prihvatiti budući da želi sudjelovati i na sambo turnirima, kao i na eventualnim MMA priredbama u Rusiji (što mu je bilo dozvoljeno dok je imao ugovor s PRIDE-om).

M-1 čelnici očito su spremni pristati na sve njegove zahtjeve, a budući da su nedavno kupljeni od strane neimenovane američke kompanije, financiranje Fedorovog ugovora ne bi trebao biti problem.

Izvor: www.www.profightstore.com


A evo i link do originalne teme gdje je ovaj info nesto bolje razradjen...

FEDOR COMMITS TO M-1
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor potpisao za M-1?!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 11, 2007, 03:21:43 posle podne »
tako i treba kad mu zele postavljati ultimatume i zabrane....meni to sve smrdi s ufc-om....fedor no.1;-)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Fedor potpisao za M-1?!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 11, 2007, 08:57:37 posle podne »
Ovo je sada definitvno da ga nece biti u UFC-u? Kako god stvari stoje trebao je ipak da izbori svoje ultimatume i da se nadje u najjacoj ekipi boraca ikada.  :(

Spartak

  • Gost
Odg: Fedor potpisao za M-1?!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2007, 04:45:42 posle podne »
ufc hw divizija puno gubi sto njega nema

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor potpisao za M-1?!
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 23, 2007, 06:47:45 posle podne »
Fedor i službeno u M-1!
 
Na jučerašnjoj presici u New Yorku i službeno je potvrđeno Fedorovo potpisivanje za rusko-američku organizaciju M-1 Global.

Bivši PRIDE prvak potpisao je dvogodišnji ugovor na 6 borbi. Ono što je bila najveća prepreka u svojedobnim pregovorima s UFC -om (ekskluzivni ugovor) ovdje je lako riješeno. Novi poslodavci ispunili su sve Fedorove zahtjeve, tako da će ruski teškaš, ukoliko poželi, moći nastupati i na natjecanjima izvan M-1 Global.

Otkriven je i identitet novih vlasnika te organizacije. To je američka kompanija Sibling Entertainment Group, Inc.

Poznati američki MMA menadžer Monte Cox, koji je između ostalog vodio i karijeru bivšeg UFC prvaka Matta Hughesa, imenovan je predsjednikom organizacije.

Fedorov debi za novu organizaciju očekuje se početkom 2008., najvjerojatnije u veljači.

Izvor:  www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor potpisao za M-1?!
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 23, 2007, 06:59:39 posle podne »
hahaha.......jedva cekam 2 mjesec:-)))))