Septembar 23, 2024, 05:27:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Kik-boks u Splitu - Radonjić sa elitom  (Pročitano 4853 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Kik-boks u Splitu - Radonjić sa elitom
« poslato: Avgust 31, 2007, 11:42:23 posle podne »
Dželalija Grand Prix, Solin 1.9.
 
Ove će se subote 1.9. u Solinu s početkom u 20 sati održati borilačka večer pod nazivom Dželalija Grand Prix – Night of Thunderman 3.
Središnji dio večeri previđen je za turnir osmorice boraca teške kategorije po K-1 pravilima. Na turniru će sudjelovati slijedeći borci:

Elvis Kodžić (Hrv)
Ante Lovrić (Hrv)
Igor Mihaljević (Hrv)
Tomislav Šoljić (Hrv)
Adis Šabotić (BiH)
Adis Dadović (BiH)
Nikola Dimkovski (Srb)
Goran Radonjić (CG)

O turniru osmorice za Dželalija Grand Prix, organizator Siniša Andrijašević kaže: Mislim da će bit vrlo atraktivan turnir za gledatelje, turnir bez pravog favorita jer radi se o borcima podjednakih kvaliteta, i svaki od njih može osvojiti turnir.

Osim turnira osmorice, bit će održane još dvije borbe prestižnog karaktera:

T. Begović (Thunderman Gym) – I. Katavić (Mislav Podstrana)
T. Jurić-Grgić (Thunderman Gym) – I. Laketa (Srbija)

Organizatori turnira su Siniša Andrijašević i Thunderman Gym, a pokrovitelji turnira su Grad Solin i Auto Dželalija iz Kaštel Sućurca.

Izvor: www.profightstore.com


Kik-boks u Splitu
Radonjić sa elitom


PODGORICA - Goran Radonjić, član podgoričkog Kik-boks kluba Ariston i jedan od najboljih crnogorskih boraca u ovom sportu u nedjelju će učestvovati na prestižnom turniru K 1 koji će se održati u Splitu. Na turnirima ove kategorije nastupaju osam boraca koji se bore za titulu najboljeg kroz sistem eliminacija za veoma kratko vrijeme, što znači da samo oni najspremniji i najbolji mogu doći do finalnog okršaja.
- Naš takmičar Goran Radonjić možda je još mlad za ovakvu kategoriju takmičenja, ali njegov talenat i dosadašnji rezultati daju mi za pravo da budem optimista i da na ovom prestižnom turniru očekujem njegov uspjeh - rekao je njegov trener Predrag Lekić. - Konkurencija će biti izuzetno jaka, ali Radonjić je već navikao na jake mečeve a u ovom trenutku i fizički je sasvim spreman i za najveća iskušenja.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kik-boks u Splitu - Radonjić sa elitom
« Odgovor #1 poslato: Septembar 02, 2007, 02:28:15 posle podne »
Kik bokser Aristona Goran Radoonjic trijumfovao je juce na K1 turniru u Splitu, cime je izborio nastup na turniru u Holandiji, pobjednik tog turnira ucestvovace na superfinalu u Japanu.

- Bilo je izuzetno tesko, posto sam za sat i po imao tri borbe. Finalni duel sa Srbinom Nikolom Dimkovskim dobio sam jednoglasnom odlukom sudija. Inace na ovom turniru ucestvovalo je osam najboljih boraca sa Balkana - rekao je 24-godisnji Radonjic.

Izvor: Vijesti
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kik-boks u Splitu - Radonjić sa elitom
« Odgovor #2 poslato: Septembar 02, 2007, 05:31:08 posle podne »
Cestitke...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: Kik-boks u Splitu - Radonjić sa elitom
« Odgovor #3 poslato: Septembar 03, 2007, 06:37:00 posle podne »
JA SAM BIO NA TOM TURNIRU I MORAM REC DA JE MOMAK Goran Radonjić SVARNO DOBAR BORAC !!!!
FINALE JE BILO JAKO GUSTO IAKO JE GORAN SVOJIM TEMPOM NAMETNUO SVOJU BORBU DOK JE Nikola Dimkovski IŠAO NA JEDAN UDARAC KOJI NIJE PLASIRAN I TAKO IZGUBIO MEC!!!!
ALI NOKAUT KOJI JE GORAN ZADAO HIGHKICKOM U BRADU MNOGE U PUBLICI OSTAVIO JE BEZ DAHA I ZATO SVAKA MU CAST!!!
PO MOM IZBORU NAJBOLJI MEC JE ODRADIO  TJ KVALITETNU TEHNIKE I RAZNOVRSNOST UDARACA PRIKAZAO JE T. Begović (Thunderman Gym) KOJEM JE FALILO MALO KILOGRAMA  DA UPADNE U  GLAVNI TURNIR !! SVE U SVEMU TURNIR JE ORGANIZIRAN JAKO DOBRO!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kik-boks u Splitu - Radonjić sa elitom
« Odgovor #4 poslato: Septembar 03, 2007, 07:33:27 posle podne »
@fitness_instruktor

TNX za info iz prve ruke! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Kik-boks u Splitu - Radonjić sa elitom
« Odgovor #5 poslato: Septembar 06, 2007, 10:48:11 posle podne »
A malo kasnije idu i slike, sa zakasnjenjem jer u***ni T-SCUM me hebe danima!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Kik-boks u Splitu - Radonjić sa elitom
« Odgovor #6 poslato: Septembar 06, 2007, 11:24:35 posle podne »
Slikano sa mobitelom po mraku, zato ne napadajte, bolje ista nego ništa...






Te zasluženi šampion turnira!!!