Jun 27, 2024, 08:05:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .  (Pročitano 2729 puta)

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« poslato: Jul 22, 2007, 02:32:03 pre podne »
 TRENIRAM VEĆ 5GOD.
PRIJE OTPRILIKE 8-9 MJESECI POČEO SAM OSJEĆATI DA ME ŽIGUCKA U DONJEM DJELU LEĐA ,
ALI TO SE OBIČNO JAVLJALO KADA DUŽE VRIJEME SJEDIM , TAKO DA TADA NISAM OBRAĆAO PUNO PAŽNJE NA TO.
MEĐUTIM TO JE POSTAJALO GORE , OTIŠAO SAM KOD ORTOPEDA ČOVJEK MI DAO TABLETE PROTIV BOLOVA I POSLAO ME KUĆI.
NASTAVIO SAM SA TRENINZIMA , POKUŠAO SAM MALO RASTERETITI DONJI DIO LEĐA (KOLIKO JE TO MOGUĆE), MEĐUTIM NIJE PROLAZILO.
NIJE ME NIKADA BOLILO DA NE MOGU  NORMALNO FUNKCIONISATI, BOLUCKA ME PO MALO I OSJEĆAM NEKU NEMOĆ U DONJEM DJELU LEĐA.
DA LI SE NEKOM TO DOGODILO,MISLIM DA LI JE IMAO ISTE SIMPTOME. ? MOLIO BIH AKO NEKO ISKUSNIJI IMA SAVJET ZA MENE .
 ŠTA DA RADIM ? KAKO DA TRENIRAM? DA LI DA SE BRINEM ILI NE?  KAO ŠTO SAM VEĆ REKAO NEBOLI ME JAKO ,
VEĆ POMALO ( KAKO STARIJI KAŽU PODMUKLO) , KADA PODIGNEM NEŠTO TEŽE OSJETIM MALO JAČU BOL.
I TJERA ME STALNO DA SE ISTEŽEM ( IZVIJAM) ,KADA SJEDIM. NE BOLI ME TOLIKO KAD STOJIM. UNAPRIJED SE ZAHVALJUJEM. POZZ

PS. VISOK SAM 190 CM , TEŽAK 90KG

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #1 poslato: Jul 22, 2007, 02:43:24 pre podne »
Najbolje bi bilo da snimis kicmu pa da se vidi sta je.

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #2 poslato: Jul 22, 2007, 02:56:32 pre podne »
HM. PA HTJEO SAM JA, ALI ME DRUGI ODGOVORILI. KAŽU NIJE TO NIŠT , NEMOJ SE DŽABE ZRAČITI.
NAPRAVIO SAM MALU PAUZU NE TRENIRAM VEĆ 2 MJESECA. ALI PUNO SJEDIM ( INFORMATIČAR SAM PO PROFESIJI) , PROŠLO ME JE MALO ALI NIJE SKROZ.
 ZNAČI DA IDEM SLIKATI  IPAK. JESI ČUO MOŽDA DA JE NEKO IMAO SLIČNE SIMPTOME. MISLIM NEKO SA FORUMA. POZZ
« Poslednja izmena: Jul 22, 2007, 03:01:14 pre podne Bluu »

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #3 poslato: Jul 22, 2007, 03:22:37 pre podne »
HM. PA HTJEO SAM JA, ALI ME DRUGI ODGOVORILI. KAŽU NIJE TO NIŠT , NEMOJ SE DŽABE ZRAČITI.
NAPRAVIO SAM MALU PAUZU NE TRENIRAM VEĆ 2 MJESECA. ALI PUNO SJEDIM ( INFORMATIČAR SAM PO PROFESIJI) , PROŠLO ME JE MALO ALI NIJE SKROZ.
 ZNAČI DA IDEM SLIKATI  IPAK. JESI ČUO MOŽDA DA JE NEKO IMAO SLIČNE SIMPTOME. MISLIM NEKO SA FORUMA. POZZ

Jebes ti to sta je bilo samnom ili sa bilo kim. Kakve to veze ima sa tobom? Sta tebi znaci da ti ja kazem da je meni bio zivac ukljesten u ledjima pa je proslo i vise nikad nisam imao problema sa tim. Da li bi ti to trebala biti neka utjeha?  Bilo bi glupo da ti ja ili bilo ko drugi dajemo nekakve dijagnoze na slijepo i pogadjamo kao babe vracare.
Od jednog zracenja ti nece biti nista. :roll:

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #4 poslato: Jul 22, 2007, 03:35:34 pre podne »
MA KONTAM, UPRAVU SI. UBJEDIO SI ME. IDEM OVIH DANA SLIKATI. MA MALO ME I FRKA.  VOLIM TRENIRATI, A PRETPOSTAVLJAM DA ĆE MI REĆI DA NE TRENIRAM VIŠE .   A TAMAN SAM OPREMIO SEBI TERETANU , POTROŠIO  UŠTEĐEVINU. VALJDA CE BITI OK. 

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #5 poslato: Jul 22, 2007, 03:39:59 pre podne »
MA KONTAM, UPRAVU SI. UBJEDIO SI ME. IDEM OVIH DANA SLIKATI. MA MALO ME I FRKA.  VOLIM TRENIRATI, A PRETPOSTAVLJAM DA ĆE MI REĆI DA NE TRENIRAM VIŠE .   A TAMAN SAM OPREMIO SEBI TERETANU , POTROŠIO  UŠTEĐEVINU. VALJDA CE BITI OK. 

Iskreno se nadam da ce biti sve u redu.

Van mreže robi

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 182
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #6 poslato: Jul 22, 2007, 03:49:15 pre podne »
I ja sam imao takve bolove kao ti, i ja sam pravio stanku ali mi to nije pomoglo , išao kod doktora a on mi kaže , da nije ništa a ja jedva da se dižem iz kreveta.
Idem ja do sportskog doktora , on me pregleda od glave do prstiju na nozi i šalje na slikanje i fizioterapiju ali i to mi nije baš nešto pomoglo. A  slika mi je super!!!
Od tada dalje u teretani izvodim vaje (pogotovo kad radim leđa i noge)  tako kako se moraju radit i za početak sam smanjio kilažu i moram reči da mi je sada bolje ! Ali da kažem to je pomoglo meni nemora i tebi , jer mora da je kod tebe krivo nešto drugo. Prvo obavezno na slikanje a onda dalje...

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #7 poslato: Jul 22, 2007, 02:54:37 posle podne »
Ja takve bolove osjecam kad ne vjezbam par dana,u pauzi.A kad vjezbam redovno ne osjecam bol u ledjima.

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #8 poslato: Jul 22, 2007, 03:13:29 posle podne »
Mogu misliti kako se osjećaju onda profesionalci, i kakve oni bolove trpe. Pogotovo u vezi  leđim, prije ili kasnije svi imamo problema sa tim.
« Poslednja izmena: Jul 22, 2007, 03:16:02 posle podne Bluu »

Van mreže srle

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: POTREBNA POMOĆ OKO POVREDE .
« Odgovor #9 poslato: Septembar 14, 2007, 05:51:47 posle podne »
imas sve na jednom od postova za bol u ledjima!!ja nisam siguran koji je ali moze neko od forumasa da ti pokaze ja sam napisao tamo nesto o tome pa pogledaj