Jul 01, 2024, 04:44:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Valja li ovaj program  (Pročitano 2371 puta)

Van mreže Bellial

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Valja li ovaj program
« poslato: Jul 20, 2007, 05:06:03 posle podne »
Sta mislite o ovom programu,jel se moze koristi za masu http://www.yu-fitness.com/trening/program_za_srednje_iskusne.php
...

Van mreže Magnificent

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Valja li ovaj program
« Odgovor #1 poslato: Avgust 08, 2007, 03:03:24 pre podne »
a jel nije krsenje pravila ili se nesto remeti ako povecamo br. serija ?

Van mreže ramsi

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Valja li ovaj program
« Odgovor #2 poslato: Avgust 11, 2007, 01:55:16 posle podne »
Nije lose samo malo serija,a ne bi se slozio da je samo ishrana kod definicije i mase vazne,jeste vazna ali ako ti ne treniras da valja znaci da ces se ugojiti a ne dobiti misicnu masu.Ishrana je na prvom mijestu,pa zatim kvalitetan trening jer bez njega nista i onda tek poslije unos proteina

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Valja li ovaj program
« Odgovor #3 poslato: Avgust 11, 2007, 09:54:17 posle podne »
ne lupaj gluposti!
Imas prava na misljenje,pa i na zabludu,ali nemas prava da tako samouvereno delis glupe savete!
Sta ti znaci "tek poslije unos proteina"?
I gde to odvajas ishranu od proteina?

Van mreže Unspoken

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Valja li ovaj program
« Odgovor #4 poslato: Avgust 11, 2007, 11:40:05 posle podne »
a jel valja ovaj program ,kad smo vec kod pitanja :  http://www.yu-fitness.com/trening/program_za_masu.php

zanima me, jer se i meni cini da je mali broj ponavljanja...a i nikada do sada nisam u istom danu radio grudi i rame i triceps...aj savetujte nesto,drugari..

Van mreže ramsi

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Valja li ovaj program
« Odgovor #5 poslato: Avgust 13, 2007, 01:52:04 posle podne »
Ne lupam gluposti i znam dobro sta govorim ti ako mislis da su ti preparati(proteini) na prvom mjestu onda nemas pojma.Znam dosta momaka koji nisu sigurno do sada nisu uzeli nista a da vidis kako izgledaju a sve to uz dobar trening i dobru ishranu i kada prestanu da treniraju po 3 mjeseca dodju opet mozda 10 kg opanu na snazi.Ja nisam protiv preparata ali isto tako nisam bas i za,moze se ponekad uzeti a sad to uvijek koristiti ne valaj bar za mene

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Valja li ovaj program
« Odgovor #6 poslato: Avgust 13, 2007, 08:46:59 posle podne »
Sve je to u redu...ali da ne bude zabune.kada se kaze "unos proteina" misli se na UKUPAN unos.Ne samo na onaj iz "praskova"
Ishrana je bar 90% svega u BB-u,ako se ista moze izraziti procentima.
Nikakav trening ne moze da nadoknadi lose balansiranu ishranu.
Proteini su osnova misicnog rasta,pa onda impuls koji misicima dajemo jakim treninzima.
Mislio sam da je prevazidjen koncept "mnogo ponavljanja za definiciju,malo ponavljanja za masu..."
Osnova i definisanja i rada na masi je ISHRANA.
Sve vec postoji na ovom forumu,samo sam hteo da skrenem paznju na davanje proizvoljnih i subjektivnih saveta...
Pozdrav.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Valja li ovaj program
« Odgovor #7 poslato: Avgust 13, 2007, 09:33:27 posle podne »
Decko je verovatno pod proteinima podrazumevao whey,a ne uopsteno proteine iz ishrane...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!