Septembar 25, 2024, 08:09:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: POSAO U FITNESU!!!  (Pročitano 3762 puta)

Van mreže lazzar8183

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
POSAO U FITNESU!!!
« poslato: Januar 30, 2006, 09:33:19 pre podne »
nov sam na forumu,verujem da ima vec dosta sa iskustvom u fitnes.la sam apsolvernt na visoj trenerskoj,radim 6meseci u teretani kao treener ali me zanima ipak kako doci do,praxe,sertifikata,usavrsavanja ili cak posla u vecim teretanama kao npr.extreme.nisam video da su konkursi preterano ucestali i javni.kako to ide?svakisavet bi mi dobrodosao?thnx

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: POSAO U FITNESU!!!
« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2006, 11:18:46 pre podne »
misim da ce na ovo jedini moci da ti odgovori pedja extreme,a kako se do diplome dolazi???....pa cekaj jel ti kada  zavrsis visu trenresku ne dobijas diplomu tj sertifikat o zavrsenoj toj skoli i stices uvjete za rad u oblasti fitnessa???

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: POSAO U FITNESU!!!
« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2006, 01:42:58 posle podne »
Sto se tive dipome kod na ne znam mnogo (osim difa)
Ali ti mogu reci nesto vise o americkim nacionalnim sertifikatima koji su priznati po celo svetu pa se nadam i kod nas
Imas ih pa jedan od popularnijeih i laksih je ACE (american council of Exercices), ISSA NAFa etd ima id dosta i mogu ti preporuciti najbolji
Ako zivis kod nas sada detalj neznam ali ovde imas dve opcije jednu da ides na seminare kad dodzu ili da ti posalju materijal kuci ili preko neta
I onda mozes test uzeti preko neta (opet kaze neznam jeli to rade i za nasu drzavu) moze se proveriti
Cene se krecu zavisi od certivikata i skole ali negde oko 500-700 dollara sa materijalom koji dolar tamo vamo

Nadam se da ti bar malo moze pomoci

Ali sto se tice nasih prostora i ja se slazem Da Pedza (Extrime) zna sta i kako ko nas

Van mreže lazzar8183

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: POSAO U FITNESU!!!
« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2006, 06:35:35 posle podne »
a kako doci do pedje extreme???

da dobijam diplomu ja nego sam pitao za druge sertifikate kao styo je kolega pomenuo te americke i ja sam citao o tome na netu.cifra i nije neka ako pogledas da su vrhunski i svuda priznati!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: POSAO U FITNESU!!!
« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2006, 06:37:11 posle podne »
Citat: lazzar8183
a kako doci do pedje extreme???

da dobijam diplomu ja nego sam pitao za druge sertifikate kao styo je kolega pomenuo te americke i ja sam citao o tome na netu.cifra i nije neka ako pogledas da su vrhunski i svuda priznati!!!!
...pokustai ce mo nesto da organiziramo ili ako si iz bg odes to gym-a i tamo ces da ga nadjes....

Van mreže lazzar8183

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: POSAO U FITNESU!!!
« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2006, 06:43:04 posle podne »
da iz bga sam!!!!e super ako to uspete!!!hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: POSAO U FITNESU!!!
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2006, 06:48:07 posle podne »
nemoj da hvalis...mislim da budemo sve sredili