Jun 26, 2024, 09:50:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Par saveta oko definicije  (Pročitano 5615 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Par saveta oko definicije
« Odgovor #15 poslato: Maj 17, 2007, 12:47:50 pre podne »
zasto da ne posni?oni ga ne koriste ocigledno da bi forma bila maksimalna ipak je Pedjos takmicar Lazic mislim da pauzira sa takmicenjima, a za rekreativca konzumiranje posnog sira nece pokvariti da kazem "formu".U svakom slucaju mislim da je pedjos negdje pomenuo da ga izbacuje par sedmica prije takmicenja,ako se ne varam,a dobar dio forumasa nema defku ni slicnu ko sto neko od nasih takmicara ima cak i sto bi rekli "3weeks out"!

@grkovcanin
sto se tice glutamina ujutru znaci ako uzme 5g misici ce da odu?glupost,ako on papi dobro posle kardia nema zime!
« Poslednja izmena: Maj 17, 2007, 12:50:24 pre podne Spartak »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Par saveta oko definicije
« Odgovor #16 poslato: Maj 17, 2007, 01:33:27 pre podne »
zasto da ne posni?oni ga ne koriste ocigledno da bi forma bila maksimalna ipak je Pedjos takmicar Lazic mislim da pauzira sa takmicenjima, a za rekreativca konzumiranje posnog sira nece pokvariti da kazem "formu".U svakom slucaju mislim da je pedjos negdje pomenuo da ga izbacuje par sedmica prije takmicenja,ako se ne varam,a dobar dio forumasa nema defku ni slicnu ko sto neko od nasih takmicara ima cak i sto bi rekli "3weeks out"!


Konacno da neko ukapira :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par saveta oko definicije
« Odgovor #17 poslato: Maj 17, 2007, 05:29:51 pre podne »
zasto da ne posni?oni ga ne koriste ocigledno da bi forma bila maksimalna ipak je Pedjos takmicar Lazic mislim da pauzira sa takmicenjima, a za rekreativca konzumiranje posnog sira nece pokvariti da kazem "formu".U svakom slucaju mislim da je pedjos negdje pomenuo da ga izbacuje par sedmica prije takmicenja,ako se ne varam,a dobar dio forumasa nema defku ni slicnu ko sto neko od nasih takmicara ima cak i sto bi rekli "3weeks out"!

@grkovcanin
sto se tice glutamina ujutru znaci ako uzme 5g misici ce da odu?glupost,ako on papi dobro posle kardia nema zime!
...

BRAVO....I

I BDW...NE POSTOJI NIKAKVA SKOLA NITI JE KADA POSTOJALA....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par saveta oko definicije
« Odgovor #18 poslato: Maj 17, 2007, 05:31:15 pre podne »
Ovako,
planiram da uradim jednu defku pre leta, pa mi treba pomoć da to što bolje uradim.
Ovo će mi biti drugi put da to radim i ponesem greškama iz prvog puta očekujem bolje rezultate.
Plan je sledeći, trening ostaje isti.Ishrana povećan unos proteina, variranje količina UH, smene ekstremno niskih kol. do velikih.
Čuo sam da se jede što manje posnog sira ? da li je to tačno i zašto ne sme ?
Od suplementacije biće spreman whey i glutamin.Kada je najbolje da unosim glutamin, tj. kada je najpotrebniji jer ne mogu da iskeširam više od 1kg.
Krenuću prve dve nedelje sa 3x nedeljno jutarnjim kardiom, sat vremena, lagani tempo.Posle toga prelazim u drugu teretanu gde ću imati mogućnost i da radim HIIT trening posle odrađenog treniga sa tegovima.Radio bih ga 4x nedeljno.

Možda bih uzeo još i Omega3, pa me zanima koje mi preporučujete.Na šta da pazim prilikom kupovine, čitao sam da gledam da količine EPA i DHA budu što više.
..

PITAO SAM TE NA PM KAO ODGOVR NA TVOJE PITANJE,A POSTO SI TI JAVNO STAVIO NA FORUM ONDA I JA JAVNO PITAM..


A STA CES DA DEFINISES TI___????????...AJD STAVI SLIKE OVDE PA DA LJUDI NE LOME JAGODICE UZALUD BRATE

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Par saveta oko definicije
« Odgovor #19 poslato: Maj 17, 2007, 03:04:02 posle podne »
Više idem na skidanje šlaufa :lol:

izgleda da se nismo razumeli preko pp-a, nisam te bio baš najbolje razumeo, ako trebaju slike videću da uradim neke.Ali ne mora čovek da ima 20kgb mišića a da hoće malo da smrša, jel da ?
« Poslednja izmena: Maj 17, 2007, 03:07:03 posle podne Corey »

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Par saveta oko definicije
« Odgovor #20 poslato: Maj 18, 2007, 01:39:21 pre podne »
Normalno da tebi nece da odu kad ti treba mjesec dana defke :lol: :lol: :lol: :lol:. Zato sam mu i napisao da napise koliki mu je bf. Brate meni su malo otisli za 3 mjeseca, doduse zbog neke frke  nisam mogao da ispostujem ishranu, a po suplementaciji odmah iza Pedjosa :lol:!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par saveta oko definicije
« Odgovor #21 poslato: Maj 19, 2007, 03:25:10 posle podne »
Više idem na skidanje šlaufa :lol:

izgleda da se nismo razumeli preko pp-a, nisam te bio baš najbolje razumeo, ako trebaju slike videću da uradim neke.Ali ne mora čovek da ima 20kgb mišića a da hoće malo da smrša, jel da ?
..brate...pojam mrsavljenja i definicije su poptuna dva razlicicta sveta.....

ako hoces da mrsavis..onda je to drugo..

a ako hoces da radis definicju misica....onda moras valjda da imas misice da bih nesto definisao.....i tako u krug

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Par saveta oko definicije
« Odgovor #22 poslato: Maj 19, 2007, 10:15:11 posle podne »
Ok, onda da se vratimo na to preko pp-a ako smo se sporazumeli oko toga, odgovori mi na onu poruku važno mi je :)