Septembar 29, 2024, 05:34:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Vidoviti Milan !  (Pročitano 8401 puta)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Vidoviti Milan !
« Odgovor #30 poslato: Mart 08, 2007, 10:55:37 posle podne »
Ja ga zvao i rekao mi je da cu dobiti 10kg cistih misica za 2 nedelje. Tako pise u kartama-kaze on  :lol: :lol:

hehe ma zajebavam se :)

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: Vidoviti Milan !
« Odgovor #31 poslato: Mart 08, 2007, 11:30:04 posle podne »
Lik se zove Milan Radonjic. stalno gostuje na Palmi. Npr, zena ga pita kada ce se udati.
On odgovori: "Za 3 meseca i 2 dana upoznaces (tog i tog), u tom i tom kaficu...
I jos grdi onaj narod kada mu postavljaju glupa  pitanja. Sto je najjace moja ga gazdarica zvala i pogodio joj neke stvari. Ko ce ga znati?
Be yourself no matter what they say.

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Vidoviti Milan !
« Odgovor #32 poslato: Mart 09, 2007, 10:56:22 pre podne »
jooooooo koje su to budalastine.....paz ovako.....da je to neka prava nauka, onda bi svaki tarot majstor morao da ti kaze uvek isto vezano za tebe.
Gledao sam na kablovskoj emisiju o feng suiju  to vam je ono o razmestaju namestaja u kuci.znaci jedna kuca i 3 feng sui majstora.E sad oni ne znaju da ih kamere snimaju kao fol neka zena trazi najbolji razmestaj stvari po kuci.Svaki od njih dolazi zasebno, i kao nesto proracunavaju pa neke gluposti pricaju  i ni u jednom slucaju se nije potrefilo da su stavili isti raspored namestaja.E sad ako je feng sui neka nauka za jednu te isttu kucu stvari moraju da budu uvek u iston polozaju a ne kako se njima cefnulo.
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava