Septembar 23, 2024, 12:35:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Uragan kod Mirka Filipovića  (Pročitano 2095 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Uragan kod Mirka Filipovića
« poslato: Jul 27, 2007, 02:47:09 posle podne »
Hrvatski borac vrlo ozbiljno priprema se za nastavak karijere
Uragan kod Mirka Filipovića
Autor Dražen Brajdić


Šokantan travanjski poraz od Gonzage najjačeg Hrvata potaknuo je na novi polet. Mirko Filipović želi odraditi svoj ugovor s UFC-om tako da njegovi poslodavci nikad ne požale što su ga za šest borba platili 2,4 milijuna USD. Cro Copu su preostale još četiri borbe, a prva od njih je ona 8. rujna u Engleskoj protiv Francuza Chiecka Konga.
Da je hrvatski gladijator shvatio svog suparnika iznimno ozbiljno govore i suvježbači koji će tijekom kolovoza s njim trenirati. U Zagreb dolazi nitko drugi doli dvostruki svjetski prvak u K-1 Remy Bonjasky, s njim u društvu i odličan "stand-up" borac Gilbert Iyvel, a s njima nekada veliki majstor tajlandskog boksa, legendarni Ivan Hippolyte.

Odlučio sam više vježbati borbu u stojećem stavu, u omjeru 80:20 posto. Meni je važno da se obranim od rušenja, u parteru sam sada dovoljno dobar, a zbog borbe u parteru morao sam zapostaviti tajlandski boks. No, zato mi u goste dolazi najbolji borac današnjice - ističe Filipović.

Cro Copu stiže i čovjek koji zna kako s Kongom (Yyvel) jer ga je prije tri godine nokautirao. Kako je sada Kongo puno bolji borac nego tada, specijalist za borbu u stojećem stavu, tu je Bonjasky, velemajstor u korištenju koljena i udarcima nogom. Novost u Mirkovu trenažnom životu bit će i kavez koji će mu početkom sljedećeg tjedna, napravljen po posebnim mjerama, dostaviti ljudi iz UFC-a.

- Kavez će biti nešto manji od originalnog, jer onakav ne stane u moju dvoranu, no bit će osmerokutan. Kako ništa ne bih prepustio slučaju, moram ubuduće trenirati u kavezu jer to nije isto što i ring - objašnjava Mirko.

Izvor: www.vecernji.hr
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Uragan kod Mirka Filipovića
« Odgovor #1 poslato: Jul 28, 2007, 10:45:04 pre podne »
Bas se priprema za povratak.

"Meni je važno da se obranim od rušenja", malo mi bezveze zvuci ovo. Sa ozirom hteo ili ne hteo borbe se zavrsavaju na podu. U Pridu je imao problem u parteru pa je usavrsio, ne bi trebao da zapostavi.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Uragan kod Mirka Filipovića
« Odgovor #2 poslato: Jul 28, 2007, 08:16:52 posle podne »
Nikad necuzapamtiti  :? Koji je rujan mesec? :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Spartak

  • Gost
Odg: Uragan kod Mirka Filipovića
« Odgovor #3 poslato: Jul 28, 2007, 09:03:18 posle podne »
septembar

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Uragan kod Mirka Filipovića
« Odgovor #4 poslato: Avgust 03, 2007, 08:43:17 posle podne »
Ej septembar, pa to je blizu.

Neznam kako vi ali ja obozavam Mirka. I kao sportistu i kao licnost.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Uragan kod Mirka Filipovića
« Odgovor #5 poslato: Avgust 04, 2007, 02:43:05 pre podne »
Mirko je fantastican sportista, njegov nastup u finalu Pride Open GP kada ja pobjedio Wanda i Josha je nesto najdominantnije sto sam gledao u tom sportu, da je takav uvijek ostao bi upisan kao najveci...

Koliko pratim maximalno je ozbiljno pristupio pripremama za nastavak u UFC-u, i nadam se da ce ponovo zablistati, i da cemo ipak vidjeti jos jednom Mirko vs Fedor, gdje ce Mirko biti makar na nivou iz Pride Open GP! To je nesto sto bih zaista volio, a da eventualno do toga dodje Cro Cop ce morati da se pozabavi UFC HW divizijom, cini se nikad jacom!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me