Septembar 27, 2024, 05:30:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: KOMENTARI!!!!!!!????????  (Pročitano 3190 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
KOMENTARI!!!!!!!????????
« poslato: Mart 09, 2006, 08:15:15 pre podne »
da opet ne dodje do toga da nesto krivo prevedm tj da ne budem krivo shvacen tj,iz tog raz,oga sto se svaka moja recenica prati sa velikom apznjom i u njoj se trazi bilo kakav razlog da se copy/paste i prenese tamo gde ne treba,odlucio sam da ja sa GET BIG foruma uradim copy/paste..

znaci..za one koji bi voleli da jesam ALI JA OVO NSIAM NAPISAO....

Mustafo may have his hands full"  Bob Chic...

In the ProBodybuilding Weekly Radio Show, Bob said that after Mustafa got his placing , he seen Arnold on the way to presenting Dex the trophy and was bombarded hiim by telling him that he has a family to feed and what not, and more importantly is that he was screwed because of racism... Bob said it was outta line !!


RON-Administrator
Getbig IV-wroote

 few minutes after this incident occured, an IFBB official or expeditor comes into the office backstage and says that you are not going to beleive this - that Mustafa came running to Arnold and that the CHP officers also took him down - but Arnold waved the off. He has some pictures from this incident. They did speak in a different language and Mustafa did get into a discussion about how the judges werent treating him fairly. Arnold took it in stride, they took a picture, but Arnold was not happy with the incident.

Two weeks ago, at the Ironman, Mustafa did the same thing, yelling at John Bailik (the promoter) on how he picked the judges from California to screw him. (Like John picked the judges).  

These incident were not cool. Mustafa has every right to complain - no problem with that - but not right after a show to the promoters, coming at them angrily. Not to Arnold, to to John Bailik. I am happy that he has received a letter from the IFBB with a warning, because that shouldn't happy. He if wants to complain, there are many people and press who would give me free reign on what to say - but not right there and then.

Yes - Milos and Mustafa had a disagreement, so Milos is not training him or helping him, as I found out at the Arnold.

Now for the placings - sitting with Isaac (Lift Studios) in the pit - we both pretty much had the same placings for the competitors, plus or minus one up or down. There is no bias - it is how we (or I) saw it from the angle we



ETO...

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: KOMENTARI!!!!!!!????????
« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2006, 09:00:51 pre podne »
neznam engleski, prevedi. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KOMENTARI!!!!!!!????????
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2006, 09:44:40 pre podne »
Citat: eXeR
neznam engleski, prevedi. :)
..je necu...ako neko drugi hoce..neka prevede...dosta mi je iskrivljivanja onoga sto sam rekao ili preveo..

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: KOMENTARI!!!!!!!????????
« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2006, 09:51:29 pre podne »
Ukratko, Mustafa se pobunio na Arnold Classicu zbog svog plasmana, direktno pri urucivanju nagrade, obracao se Dexter-u, Arnoldu, ukratko pravio incident oko svog plasmana, smatrajuci da je to zbog diskriminacije i rasizma. I da ima djecu da hrani i sl.
To se desilo i na Ironmanu pre 2 sedmice gde se mustafa derao na organizatora, jer je izabrao sudije iz kalifornije.

Milos i Mustafa su imali nesporazum, pa ga Milos ne trenira niti mu pomaze.

Eto kratko sazeto, jel valja?
Sad nek mene prozivaju :wink:

Pedja, koji je Mustafi, sto neceka pravo vreme da se zali, kao sto mu je receno.
I ko te uhodi ili ucenjuje :?:  8O
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: KOMENTARI!!!!!!!????????
« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2006, 10:21:49 pre podne »
Zao mi je kada ovako nesto cujem pogotovo u svijetu profesionalnog bodibildinga.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KOMENTARI!!!!!!!????????
« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2006, 10:30:26 pre podne »
Citat: dr_rapid
Ukratko, Mustafa se pobunio na Arnold Classicu zbog svog plasmana, direktno pri urucivanju nagrade, obracao se Dexter-u, Arnoldu, ukratko pravio incident oko svog plasmana, smatrajuci da je to zbog diskriminacije i rasizma. I da ima djecu da hrani i sl.
To se desilo i na Ironmanu pre 2 sedmice gde se mustafa derao na organizatora, jer je izabrao sudije iz kalifornije.

Milos i Mustafa su imali nesporazum, pa ga Milos ne trenira niti mu pomaze.

Eto kratko sazeto, jel valja?
Sad nek mene prozivaju :wink:

Pedja, koji je Mustafi, sto neceka pravo vreme da se zali, kao sto mu je receno.
I ko te uhodi ili ucenjuje :?:  8O
...mene niko ne uhidi a jos manje ucenjuje..samo postoji bolesnik koji jednva ceka da ja nesto akzem i onda iz mog konteksta izvlaci recenice a obozava moje prevode i onda ih salje tamo gde ne treba da ih salje i aj ispadam popisan golub..

nije ni bitno..samo ovih dana sam bas dobio info u vezi toga...tako da su sve moje sumnje otkolnjenne..ali nema veze..sada mi je samo mnogo jasnije slika...naravno i oko mojih postupaka :twisted:  :twisted:  :wink:  :wink:

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: KOMENTARI!!!!!!!????????
« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2006, 09:58:35 posle podne »
hehe. lud covjek