Jun 24, 2024, 02:15:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.212 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Kucna teretana  (Pročitano 184 puta)

Van mreže BMW

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Kucna teretana
« poslato: Jun 19, 2024, 09:09:09 posle podne »
Pozdrav.Imam jedno pitanje.Zbog posla,a i finansija jer ne mogu da trosim gorivo za posao i teretanu 2 puta dnevno,imam u narednom periodu u planu da napravim kucnu teretanu.E sad imam veliko dvoriste i planiram da kupim ciglu da ozadim jednu prostoriju kojoj bi namena bila teretana.Zanima me po vama sta je neophodno sve od sprava i tegova.Bucice vec imam i benc klupu tegove 120kg sta jos da dokupim? Problem kod benca mi je sto nema uvek neko da mi pomogne da vratim teg na stalak pa to postoje pomalo opasno pa bi napravio ili kupio ono da ti ne treba partner za benc nego samo rokas.Molim vas da napisete ako ko ima ideju sta da kupim da napomen da novac nije veliki problem,zato samo pisite predloge :) Nadam se da sam pogodio temu

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.575
Odg: Kucna teretana
« Odgovor #1 poslato: Jun 19, 2024, 10:00:51 posle podne »
Pazi rekao si da novac nije problem ;D
1.polurek sa spoterima ili full rack
2. Smith masina i to kosa
3. DAP
4. Lat masina
5.Donje veslo imas masine koje kombinuju 4 i 5
6. Masina sa asistencijom za zgibove i propadanja (jer si u mogucnosti ;D)
7.obrnuta Hiperekstenzija offcourse da donja ledja ne vriste na cucnjevima
8. Air bike
9. Bucice do 40 tica u paru, ne treba vise
I ako imas lovu za sve to, sto za masazu da posle treninga nogu dodje neka maserka i izmasira te celog sa happy zavrsnicom, jednom sam se slucajno ogrebao, pa otisao jos par puta ;D
Salu na stranu od 1 do 5 je top  mozda jos hak squat ako te lozi da razvaljujes noge ali smith i slobodan cucanj plus rdl bonbona ko moze i iskorak...

Van mreže BMW

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Kucna teretana
« Odgovor #2 poslato: Jun 19, 2024, 10:08:10 posle podne »
Hahah hvala brate Pirate,pa dace se nesto napraviti da bude koliko toliko pristojno  :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.575
Odg: Kucna teretana
« Odgovor #3 poslato: Jun 19, 2024, 10:21:51 posle podne »
Od marki bih gledao hammer, cybex lifefitness... Ako te zanima i koji modeli samo pitaj tu smo, 20 godina uz i za Vas :)

Van mreže BMW

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Kucna teretana
« Odgovor #4 poslato: Jun 19, 2024, 10:47:47 posle podne »
Vazi brate,hvala.Ove godine preskacem more pa cu da ulozim u to.Sutra cu da pogledam ciglu na stovaristu i sazidacu objekat malo po malo bez majstora sam ne znam koliko ce kvadratura da bude ali visina ce mi biti oko 2 metra nadam se da ce sve sprave da stanu bez problema i onda krecem da nabavljam i ubacujem masine.Ne znam kakve su cene po Nemackoj mozda bi prosao jeftinije i da uzmem nesto polovno uglavnom da napravim to i da ne mislim vise oko toga :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.575
Odg: Kucna teretana
« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2024, 12:42:32 pre podne »
Boze... ima vas debila stvarno... Nemoj preskakati more... Pre svega to more te finansijski ne izadje koliko teretana, a drugo od mora ces imati mnogo vise benefita i zdravstvenih i dusevnih , nego da celo leto pravis teretanu. Nije teretana za one koji moraju da zrtvuju more, to je ono jedem leba i vode da bi vozio mecku... Sacekaj malo u zivotu da zaradis pare pa napravi nesto posteno dobro. Ovako idi na more, juri picke , suncaj se, plivaj, uzivaj... Lako ces da napravis gym kada budes imao skim i sta, a ako slucajno imas, sramota da te bude, vodi devojku/zenu/decu na more... poz